"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Postkolaborace a naivní konvertitka k islámu

Autor: Ivo Slavík | Publikováno: 19.1.2010 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

Na zdi facebookové skupiny Islám v České republiky nechceme prezentuje jistá Tereza-Malika Laribi Prazmova, (jméno, stejně jako celý příspěvek, bylo bez diakritiky) zřejmě česká občanka konvertovaná k islámu poněkud zmatený a k vlastním kořenům nenávistný výkřik: „ Stejně Islám bude dřív nebo později v celé Evropě a nejen tady, tak si tu můžete protestovat jak chcete ale nevyhnete se tomu. A stejně jeden den umřete a víte to moc dobře, takže vám to všem může byt úplně jedno jestli tu bude islám a minarety nebo ne, protože si za tohoto svýho života nahrabete a po smrti si to sebou... stejně nevezmete, takže vás to vůbec nemusí zajímat co tu do budoucna bude, protože vy to už nezažijete... my všichni. Radši by se všichni měli starat o to, jestli jsou slušní lidé a dobře vychovávaj své děti. Rasismus a xenofobie do ´dobrých a slušných´ vlastností nepatří.“ (V textu jsem doplnil pouze diakritiku. IS)

Během II. světové války i po ní se tomu, co na Facebooku prezentovala konvertovaná muslimka Tereza, říkalo v Evropě kolaborace a panoval právní, morální i občanský konsenzus v tom, jak takové lidi hodnotit a podle rozsahu zrady a škod trestně postihnout. To ale bylo ještě před ulralevicovou relativizací hodnot vlastní civilizace. Tereza patří do skupiny lidí, kteří raději měli zůstat negramotní, neboť nedisponují schopností porozumět přečtenému i viděnému a v jejich hlavinkách vzniká nezvladatelný zmatek, který jejich mozečky nezvládají jakkoli strukturovat.

Předně, odmítání islámské ideologie nemá nic společného s rasismem. Většině návštěvníků této stránky je to jasné, ale těmto Terezám a jejich radikálně levým multikulti advokátům to stejně nevysvětlím. A xenofobie? Nadužívání tohoto slova je dílem politicko korektních demagogů, kteří nevědí nic o etologii a jejích poznatcích. Nedůvěra k cizímu je jedním z nezbytných fylogenezí nabytých předpokladů k přežití. Má svůj význam. Jistěže je její zbytnělost problematická jako každý extrém. Ale ani v tomto případě nelze mluvit o cizím. Islám se ze svého maličkého epicentra záhy šířil mečem, ohněm, znásilňováním a zotročováním do širého okolí. Pro křesťany, muslimy, hinduisty i africká přírodní náboženství tedy nejde o nic "cizího". Všechna tato náboženství či životní koncepty mají s islámem krvavé zkušenosti. Tedy pokud neztratila historickou paměť.

Á propos, video o Evropě 2029, na které se na facebookové skupině Islám v České republice nechceme často odkazuje, neboť může být, bohužel, věcně správné, je rasistické, neboť pod odmítáním islámské ideologie schovává odmítání nebělošských skupin světové populace. Konec konců je z dílny jiné ultralevicové skupiny. Tentokrát nikoli internacionálních, nýbrž nacionálních socialistů.

Důsledek toho, že mainstreamové politické strany a média jsou v zajetí politické korektnosti, která by dřív nebo později měla stanout na lavici obžalovaných nějakého pomyslného Norimberského procesu.

4729 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď