"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Německu se demonstrovalo proti vraždění egyptských křesťanů

Autor: Michal Anděl | Publikováno: 19.1.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V sobotu 16.1. proběhly v Düsseldorfu a Stuttgartu demonstrace proti pronásledování koptských křesťanů muslimskou většinou v Egyptě. Demonstrace bezprostředně reagovaly na protikřesťanský pogrom v Nag Hammadí, kde 7.1. muslimové před kostelem zavraždili 7 křesťanů. O demonstracích informoval politicky nekorektní server pi-news.net a uživatel serveru youtube.com.

A to je právě ten problém, neboť v mainstreamových mediích se o této události téměř mlčí, a to dokonce i v těch německých, o českých raději nemluvě, ty víc zajímá, že v zimě napadl sníh. Když hysterický němec ubodal muslimku a následně proběhly afektované muslimské demonstrace od Afriky přes Evropu po Írán, psala média o "mučednici v šátku". Možná někdo řekne, že ty muslimské manifestace přeci byly mnohem masivnější. Ale ruku na srdce, kdo může za to, že se proti vraždění desítek křesťanů, žijících v muslimském světě, tak málo demonstruje? Jejich zkonformělí západní souvěrci. Je sice pravda, jak je zřejmé z videoreportáže na youtube.com, že demonstrace v Düsseldorfu a Stuttgartu nebyly nikterak malé, nicméně se jich účastnili většinou v Německu žijící egyptští křesťané. Ovšem když je zavražděna jedna muslimka, demonstrují muslimové bez rozdílu rasy – Arabové i árijci (viz Írán), stejně tak bez rozdílů konfesních – sunnité i ší'ité. Ale když jsou vražděny desítky křesťanů na blízkém východě (Egypt, Irák, Pákistán), znepokojuje se Vatikán výsledky švýcarského referenda (viz).zdroje:
http://www.pi-news.net/2010/01/auch-stuttgart-demonstriert-gegen-kopten-morde/
http://www.pi-news.net/2010/01/demo-in-duesseldorf-zum-kopten-mord-in-aegypten/
http://www.youtube.com/watch?v=08OVdlGfkaY

3659 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď