"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Filip Dewinter: Vraťme Evropu Evropanům, zastavme islamizaci

Autor: Martin Horák | Publikováno: 11.1.2010 | Rubrika: Západ
Ilustrace

Dne 24. 9. 2009 pronesl F. Dewinter řeč na konferenci s názvem „Islám může zničit vaši svobodu.“ Z anglického překladu vlámského originálu (vlámštinou žel nevládnu) překládám pro čtenáře Eurabia.cz hlavní myšlenky (je to jinak hodně dlouhé):

Zákaz islámského šátku (krátce před tím se stal ve Flandrech skutečností - pozn. MH) nemá co dělat pouze s rovností mezi muži a ženami, ale je to důležitý signál pro začátek zastavování islámské expanze. Islámský šátek se totiž stal symbolem islámského dobývání.

Islámský šátek vlastně ani není náboženským symbolem. V Koránu o něm není ani zmínka. Stal se ovšem symbolem kulturního džihádu, je praporem politické ideologie, ve které osobní náboženská zkušenost není příliš důležitá. Podstatné je uskutečnění teokratické společnosti, založené na islámském právu šaríja. Že si toto uvědomila i naše inteligence a tak zvané kulturní elity, je důsledek pionýrského vzdělávání veřejnosti politickou stranou Vlámský zájem.

Byli jsme to pouze my, kdo v tomto směru prolamoval tabu a dnes můžeme zákaz tohoto šátku ve Flandrech pokládat za svoji zásluhu. (Jak je vidět, i osvěta veřejnosti přínáší své plody, tudíž doufám, že i práce mé maličkosti pro Eurábii není beze smyslu – pozn. M.H.)

Zákaz šátku byl bezprostředně následován oznámením o plánovaném založení muslimské školy. Politici najednou byli šokováni. Islámská škola by byla špatná pro integraci, stala by se vězením pro handicapované, aparteidní školou... To je samozřejmě pravda, ale kde tito pánové a dámy byly, když byl islám oficiálně uznán jako náboženství, když byly povolovány a podporovány mešity, když imámové dostávali dotace, bylo povoleno oddělené plavání pro muže a ženy, do vzdělávání byly zavedeny islámské svátky, ve školních jídelnách byly zavedeny halal pokrmy, porážka zvířat stylem halal byla povolena jako výjimka v zákonu o ochraně zvířat? Příznáním islámu stejných práv jako katolicizmu, protestanství či judaizmu byly vytvořeny základy pro „islámský pilíř“.

Kdo z politiků, kteří se dnes staví proti islámským školám, se byl kdy podívat v některé islámské čtvrti v belgických městech? Ve čtvrtích s arabskými znaky v každé výloze, pouze halal produktech a všeobecným zákazem alkoholu, s vlastními neziskovými organizacemi, madrásami a čajovnami, mešitou na každém rohu a imámy uplatňujícími právo šaríja? Se školami, ve kterých muslimové tvoří 90-95 % žáků?

Poslední řádění muslimských mladíků v bruselských čtvrtích byla přejita jako drogové incidenty, zatímco každý ví, že ve skutečnosti jde o válku muslimů vedených radikálními imámy proti nemuslimským sousedům. Požadavek Vlámského zájmu, aby byla v případě potřeby povolána k obnovení pořádku armáda, je tedy naprosto logický. Kdo podá islámu prst, musí počítat s tím, že časem přijde o ruku či rovnou o paži. Falešní proroci multikulturalizmu (z této formulace je mi konečně jasné, co mají multikulti společného s Mohamedem - pozn. M.H.) kopou Evropě hrob. V očích mnoha muslimů se Evropa již vzdala. Za pár desetiletí z ní bude islámský kontinent a tohoto vitězství dopřeje Alláh muslimům bez ozbrojeného boje. Již dnes je řada čtvtí či měst v Evropě neoficiálně řízena muslimkými autoritami v souladu s islámským právem šaríja. Významná část evropských muslimů nemá v podstatě žádné spojení s naším právním systémem.

Strategie radikálního islámu je jasná: žádná integrace, pod záminkou respektu k náboženské svobodě zpochybňovat Západ a demokratické svobody. Muslimští vůdci v žádném případě nevěří na sekulární společnost, ve které by islám byl jedním z náboženství, chtějí teokratickou společnost. A když se podíváte na vývoj imigrace a demografie, mají všechny důvody k optimizmu.

Islám se snažil Evropu dobý již dvakrát. Poprvé byl zastaven v roce 732 u Poitiers, podruhé roku 1683 u Vídně. Nyní jsem svědky třetí invaze. Jak řekl Necmettin Erbakan, bývalý radikálně islámský turecký premiér: „Evropané věří, že muslimové přišli do Evropě kvůli penězům. Alláh má ale jiný plán.“

Kdo studuje historii islámské expanze, všimne si, že některé oblasti byly islámu podřízeny vojenskou silou, ale jiné byly dobyty muslimskou imigrací a kázáními. I nejlidnatější islámská země světa – Indonézie s více než 200 milióny obyvatel - byla dobyta poměrně pokojně. Proč tedy ne Evropa?

Radikální islám má na kolonizaci Evropy navíc nemalé zdroje. Od roku 1980 utratila Saudská Arábie na stavbu mešit a islámských center na celém světě 30 resp. 44 bilionů euro, tzn. asi 1500 mešit a 2000 islámských center, ve kterých se hlásá wahábizmus, radikální islám. Islám a Maroko dělají totéž prostřednictvím ministerstev pro náboženské záležitosti. Turecko takto zařídilo jen ve Flandrech asi 50 mešit a Maroko poslalo jen v roce 2008 do Evropy 150 imámů financovaných vládou. Imigrace je podporována penězi, zajišťováním logistické a materiální podpory, infiltrací našich politických a společenských struktur a neotřesitelnou vírou, že islám bude v Evropě triumfovat.

Dovolte, abych opravil název této konference – „Islám může zničit vaši svobodu“ je nepřesné. Za současného trendu je jen otázkou času, kdy ji zničí.

Chceme-li zastavit islamizaci Evropy, musíme zastavit proud imigrace a odmítnout multikulturalizmus jako státní ideologii. Multikulturalizmus nás nutí kapitulovat a kolaborovat s radikálním islámem. Pouze opětovným důrazem na rovnou páteř a charakter, naši kulturní identitu, odvahou bránit nadřazenost naší civilizace, tj. přesným opakem multikulturního myšlení, můžeme zvrátit islamizaci Evropy a vrátit Evropu Evropanům.

Zdroj

3906 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď