"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dánské strany chtějí zpřísnit cizinecký zákon

Autor: -bj- | Publikováno: 8.1.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V odezvu na pokus o zavraždění dánského karikaturisty Westergaarda na samém začátku nového roku, který před pěti lety zpodobil Mohameda s bombou v turbanu, přicházejí dánské politické strany s požadavky a návrhy na zpřísnění cizineckého zákona. Iniciativu vede Strana lidu, jejíž předsedkyně Kjćrsgaardová přišla s požadavkem zákonné deportace všech cizinců podezřelých z terorizmu. „Není myslitelné, aby Dánsko bylo útočištěm teroristů jen proto, že v minulosti parlamentní většina nechala otevřít hranice naší země dokořán“, argumentovala předsedkyně. Strana lidu důtklivě požaduje od zpravodajských služeb informaci, kolik teroristů se v zemi nachází.

K iniciativě se připojily další strany politického spektra. Liberální strana apeluje na zpravodajské služby, aby si samy řekly, jaké předpisy pro deportace teroristických imigrantů potřebují. A Sociálně-lidová strana navrhuje, aby byl odepřen přístup na internetové stránky s návody na přípravu výbušnin a podřezáváním lidí stejně tak, jako jsou blokovány stránky s pornografickým obsahem.

Multikulturní islámská přítomnost v Dánsku jako všude v západních zemích nevyhnutelně vede k omezování občanské svobody novými a novými bezpečnostními opatřeními, na které musí jejich vlády vynakládat nemalé finanční prostředky. Tzv. otevřená občanská společnost poznenáhlu přestává být realitou, zatímco sveřepá islámská indoktrinace veřejného života má stále více navrch.

zdroj, zdroj

3903 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Je znásilňovač s penisem žena? Britská policie podle nové metodiky bude vést ve statistice znásilňovače s penisem jako ženy, pokud se za ženu prohlásí. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683