"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Alláh by mrkal: Neuvěřitelný pořad ČT a hloupá konvertitka k islámu

Autor: -bik- | Publikováno: 24.9.2009 | Rubrika: ČR
Ilustrace

ČT 2 vysílala v okourkové sezóně, t.j. o prázdninách, kolosální pořad o islámu v Čechách s názvem Alláh nemrká. Protože byl tento dokument vysílán v nekřesťansky ranních hodinách (možná v repríze), nemělo ho možnost shlédnout mnoho diváků a neměli tedy ani možnost spolu s Alláhem si řádně nad touto reportáží  zamrkat....

Rád o něm tedy poreferuji, neboť by bylo škoda, kdyby o dojem byly připraveny masy v té době spící spánkem spravedlivých....

Pořad byl dokumentární příspěvek o jedné Jitce, české boubelce, která dle svých slov vždy toužila po možnosti styku s cizinci, se kterými by jí bylo umožněno vést spokojený život v domácnosti, aniž by musela pracovat.

Své životní štěstí našla zpočátku ve svazku s cigánem (dle jejího označení), majíce zřejmě na mysli příslušníka romské komunity. I přes protesty rodičů, dle fotografie tvrdých rockerů, které označila za mírně rasistické, vzešlo z tohoto svazku dítě nevinné-dcerka Natálka. Se svým romským sploditelem se však po nějaké době přátelsky rozešla, zřejmě jí nebyl příliš cizinecký a že by mohla s ním žít bez práce, no, nevím...?!

Její životní sen se jí nyní zřejmě vyplnil! Našla si cizince blíže neurčené národnosti, každopádně víry mohamedánské. Z čiré lásky k němu konvertovala na islám a nalezla v něm i v Mohamedovi to, co jí chybělo a co ve svém mladém životě postrádala.

Těm, kteří by snad pochybovali, že je to to pravé ořechové pro všechny ostatní obyvatele této planety, doporučila, aby se zbavili všech předsudků šířených médii, které nesou hlavní vinu za averzi vůči islámu, protože "furt informují, že zas vybuchla někde nějaká bomba a kolik to lidí zas zabilo".

Potom sebrala radost všem voyeurům a úchylům mezi diváky, když  oznámila, že interview s ní bude určitě vysílat televize a na tu budou bezpochyby hledět také i muži (!) a proto se nám neukáže – bohužel, litovala, - bez zakuklení a bez šátku. Škoda...V pořadu vystoupila i malá Natálka s obalenou hlavou....

Jak však harmonuje tato holčička Natálka s manželovým kredem o panenské prvomanželce, které je samozřejmou podmínkou založení šťastného islámského manželství? Že by slevil z corpus delikti -prostěradla s důkazem deflorace vyvěšeného z balkonu, nebo je to snad nějaký islámský pravdoláskovec-renegát, nebo se jednalo u Jitky v případě prvního outěžku o v historii již druhé neposkvrněné početí?

V pořadu to nebylo vysvětleno... Zato nám Jitka - konvertitka řekla, že islám jí skýtá nebřeberné množství možností toho, co může dělat a co si může dovolit, s čím islám v době vzniku vůbec nepočítal a o čem se nevěrcům a nevěrkyním ani nezdá!

Na otázku reportérky o uvedení příkladů, co by to mohlo tak být, odvětila Jitka - konvertitka, po delším přemýšlení, že jí právě teď nic nenapadá.

Z trapasu jí však přispěchal na pomoc manžel pravověrec. Argumenty našel okamžitě. Cituji doslovně: "letit letadlem, auto, mít televize, nebo jíst pšíbory....“.

Takže prosím, letit letadlem, mít televize, atd., o tom si mohou neislámské ženy nechat jenom zdát, islámské ženě je dovoleno vše, dokonce ještě více, než ženám nevěřících psů, totiž živit se pšíbory! Otázka je však, na jaký způsob musí být připraveny? Pšíbory na smetaně, nebo smažené vidličky s hranolky, nebo snad pšíbory-knedlo-zelo? Avšak pod jednou podmínkou - nesmějí být vepšové.

Mohamed nám potom držel obvyklou přednášku, známou a podobnou té od Pepy Goebbelse o tom, jak je tato víra humanní, laskavá, jedinečná a jediná! A také jak je mírumilovná. Islám je věčný mír, ale pozor!, když nevěrci proti němu bojují, bude islám proti bezvěrcům také bojovat. Zřejmě měl na mysli ty tisíce zamordovaných a zlikvidovaných bojovníků proti islámu - turistů, bojujících v hotelích, na plážích a diskotékách, bojovníků cestujících do práce ve vlacích a metrech, bojujících školních dětí v autobusech, zaměstnanců-bojovníků pulverizovaných v řítivšících se mrakodrapech, či bojovníků cestujících v letadlech, končících ne právě hladkým přistáním na tvrdé zemi či v moři.

Takže jestli jste si s Alláhem doposud nezamrkali, máte teď možnost to dohonit, zamrkat si a až budou dávat příště podobný pořad v ČT, včas si přivstat a mrkat simultáně.

Zajímavá poznámka nakonec. Z devíti tvůrců pořadu bylo sedm českých žen. Asi nevěřících. Zbývá než doufat, že kdyby konvertovaly a budou "letit letadlem", že šťastně přistanou a nevzpříčí se jim pšíborová vidlička v krku, až se budou živit pšíbory.

-bik-, srpen 2009

na video se podívejte zde

8386 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď