"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Historický exkurs - Pokusy USA na lidech. Díl 1.

Autor: Michal Brand | Publikováno: 10.2.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Motto: Amerika nemá přátele, má jen svoje zájmy. Henry Kissinger. Před několika měsíci se objevila, dokonce i v médiích hlavního proudu, zpráva, že USA možná testovaly potenciál pro využití klíšťat jako součásti možné války vedené biologickými zbraněmi. V rámci těchto pokusů byla možná po USA rozšířena klíšťata nakažená lymskou boreliózou. Takový malý, roztomilý pokus s biologickými zbraněmi na vlastních občanech.

Viz zde:
https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/nakazena-klistata-jako-biologicka-zbran-v-usa-proveri-vojenske-experimenty-40290253
Nakažená klíšťata jako biologická zbraň? V USA prověří vojenské experimenty
17. 7. 2019, 17:03ČTK


Americká Sněmovna reprezentantů uložila Pentagonu prověřit, zda za rozšířením klíšťat infikovaných lymskou boreliózou nestojí experimenty armády s biologickými zbraněmi. Informoval o tom ve středu server CNN. Nemoc lékaři ve Spojených státech ročně diagnostikují více než 300 tisícům lidem.


Zákon, který představil kongresman Chris Smith, pověřuje ministerstvo obrany vyšetřováním, zda Spojené státy experimentovaly s klíšťaty a dalším hmyzem v rámci výzkumu biologických zbraní v letech 1950 až 1975. Cílem je zjistit, jestli hmyz využitý v podobném experimentu vědci vypustili mimo laboratorní prostředí, a to ať už náhodou, nebo cíleně.

Myšlenka pověřit Pentagon, aby prověřil, zda náhodou Pentagon nespáchal něco protiprávního je vskutku originální. Myslím, že podobně mohl být třeba Dr. Mengele pověřen vyšetřováním, zda experimenty dr. Mengeleho na lidech v Auschwitz nebyly zločinného charakteru. Co by asi tak dr. Mengele sám na sebe zjistil?


Lymská borelióza byla poprvé identifikována v roce 1975 v USA (Connecticut, města Lyme a Old Lyme, které daly nemoci jméno). V roce 1998 byla britskou farmaceutickou firmou SmithKline Beecham patentována vakcína proti americkému typu lymské boreliózy. Proti evropskému typu vakcína neexistuje.


https://cs.wikipedia.org/wiki/Lymsk%C3%A1_boreli%C3%B3za
https://en.wikipedia.org/wiki/Lyme_disease
Rozhovor s objevitelem lymské boreliózy

Tezi, že lymská borelióza je vojenský experiment, který se vymkl z rukou (nebo funguje perfektně, ale podle původního záměru, který je jiný, než normální lidé předpokládají), razí autorka Kris Newby. Ta se mj. odvolává na údajné „doznání“ objevitele lymské boreliózy, prof. Willy Burgdorfera. Nicméně toto doznání, údajně natočené na video, se mi nepodařilo z volně dostupných zdrojů najít.


Rozhovor s autorkou Kris Newby:

Kdo ví. Možná že USA opravdu testovala klíšťata nakažená lymskou boreliózou, možná že došlo k úniku nakažených klíšťat z amerických laboratoří nešťastnou náhodou, možná, že s těmi klíšťaty jde o hoax. Možná. Ale kdo ví?


USA totiž mají poměrně historii poměrně bohatou na podobné experimenty. A to stačí hovořit o věcech, které jsou prokázány nade vši pochybnost.


Experiment Tuskegee – černoši nakažení syfilidou byli pozorováni 40 let bez léčby
V rámci tohoto experimentu byli černí muži nakažení syfilidou ponecháni 40 let bez jakékoli léčby a byli pozorování, aby byl prozkoumán skutečný průběh neléčené syfilidy.
„Lékařský“ „vědecký“ experiment probíhal v letech 1932 až 1972.
(Btw: Vzpomeňte si na to, až Vás zase někdo bude poučovat o těch vzdělaných, inteligentních, lepších lidech...)
https://en.wikipedia.org/wiki/Tuskegee_syphilis_experiment


Pokud snad i tak to někdo bude považovat za konspirační teorii – tady je „omluva” prezidenta Clintona za tento zločinný “experiment”:

 

Není známo, že by byl za tyto zločinné experimenty kdokoli jakkoli potrestán.

Experimenty na mentálně nemocných a na vězních – žloutenka, pandemická chřipka (ops, chřipka? ;-)
https://ahrp.org/horrific-us-medical-experiments-come-to-light


Poměrně solidní přehled z tohoto souhrnného článku:
    • Ve čtyřicátých letech američtí „lékaři“ z New York State Vocational Institution úmyslně nakazili mladé muže „zabijáckou“ baktérií napadající žaludek („deadly stomach bug“). Cílem bylo zjistit, zda je možné tuto nemoc šířit vzdušnou cestou. V tom byl „experiment“ úspěšný – fungovalo to. Není známo, co se s nakaženými muži stalo.


    • Minesotská univerzita v rámci „experimentu“ naočkovala 11 veřejným zaměstnancům malárii, následně je vystavila hladovění a tvrdé fyzické práci. Podrobnosti o experimentu nebyly v archivech nalezeny. Zřejmě v archivu zaúřadoval Viktor Čistič, jako v mnoha jiných případech. (https://www.csfd.cz/film/775-brutalni-nikita/prehled/)


    • V roce 1957, kdy řádila Asijská chřipka, byla vakcína testována na vězních (bez jejich vědomí), kdy vězni byli nakaženi a následně byl srovnáván vývoj zdravotního stavu §myslně nakažených vězňů, kteří dostali testovanou vakcínu, a úmyslně nakažených vězňů, kteří vakcínu nedostali.


    • V padesátých letech američtí „lékaři“ zkoumali možnosti nákazy kapavkou na vězních, kteří se „dobrovolně“ přihlásili k experimentům (řekli jim „lékaři“, že budou nakaženi kapavkou?). Následně byli tito nakažení vězni léčeni antibiotiky. Snad. Viktor Čistič zmizel dokumenty i k tomuto „experimentu“.


    • Další experimenty zahrnují experimenty na vězních s transplantacemi zvířecích varlat a varlat z čerstvě popravených; experimenty na vězních s malárií během druhé světové války.


    • V šedesátých letech američtí „lékaři“ testovali šíření rakoviny injekčním vpravením rakovinných buněk starým a „retardovaným“ (zřejmě stářím, Alzheimerem nebo Parkinsonem postiženým) pacientům.


    • Mezi lety 1963 až 1966 byly americké děti z ústavu pro mentálně postižené nakaženy hepatitidou, aby se zjistilo, zda je možné je následně léčit gamma globulinem.


    • Při slyšení v Kongresu v roce 1973 představitelé velkých farmaceutických koncernů doznali, že dlouhodobě zneužívají vězně k experimentům, protože „je to levnější než testy na šimpanzech“.


    • Když se zúžily možnosti provádění testů a experimentů na lidech přímo v USA, američtí „vědci“ se více orientovali na zahraničí.


    • Například v Ugandě tak na lidech testovali účinnost léku AZD proti AIDS, v případě těhotných žen (jejichž plod lék AZD dokáže ochránit před nákazou, ale američtí „lékaři“ v rámci výzkumu tento lék cíleně nepodali všem těhotným ženám nakaženým AIDS).
https://www.foxnews.com/health/past-medical-testing-on-humans-revealed
Není známo, že by byl za tyto zločinné experimenty kdokoli jakkoli potrestán.

Experiment se syfilis v Guatemale
https://en.wikipedia.org/wiki/Guatemala_syphilis_experiments
V Guatemale američtí “lékaři” úmyslně nakazili stovky osob syfilidou a dalšími infekčními nemocemi a to bez jakéhokoli vědomí nakažených lidí natožpak jejich souhlasu. Nakažené pak američtí „lékaři“ následně nechali bez léčby a pozorovali průběh nemoci.

Tady je fotografie hodného amerického humanitárního lékaře, odebírajícího vzorky krve od muže, který byl - možná tím samým hodným milým americkým lékařem - úmyslně nakažen syfilidou nebo jinou nemocí, která bez léčení antibiotiky působí smrt nebo naprosto zničí život člověka.


https://en.wikipedia.org/wiki/File:Tuskegee-syphilis-study_doctor-injecting-subject.jpg
Syfilis viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Syfilis


V roce 2010 se USA oficiálně “omluvily” za tento „experiment“:
http://www.nbcnews.com/id/39456324/ns/health-sexual_health/t/us-apologizes-guatemala-std-experiments/


Není známo, že by byl za tyto zločinné experimenty kdokoli jakkoli potrestán.

Experimenty CIA s vymýváním mozků na pacientech v Kanadě
V padesátých a šedesátých letech prováděla CIA experimenty s vymýváním mozku (elektrošoky, podávání drog) na pacientech psychiatrické kliniky v Montrealu. Navíc se jednalo o fakticky normální lidi, kteří například trpěli depresí po ztrátě blízkého člena rodiny apod.


https://www.theguardian.com/world/2018/may/03/montreal-brainwashing-allan-memorial-institute
https://www.cbc.ca/fifth/episodes/2017-2018/brainwashed-the-secret-cia-experiments-in-canada


Není známo, že by byl za tyto zločinné experimenty kdokoli jakkoli potrestán.

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 
Více k problematice zde:

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

Klíčová slova: USA
1289 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rasizmus! Středověk! Erdogan vyplísnil NěmeckoPřituhuje: Erdogan poslal Macrona do blázince!Proč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Uprchlická realita: Dívky jsou vyděšeny, ve třídě musí mít dospělé "dítě" co je obtěžuje ...Turecko otestovalo S-400 a chce k rozhovorům o Karabachu

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Pravda a láska nové generace: Radikální islám i nový komunismus vítán. Křesťanství zakázat? "Vyspělá demokracie" naším vzorem?Prosím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Zkušený exsenátor: S Prymulou jde o likvidaci Babiše. Jde o všechno! Jinak tato společnost končíPříští premiér? Existují jen dvě možnosti a rozhoduje se nyní. Do koronakrize promluvil sociolog
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď