"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Přímý přenos: Přednáška exministra vnitra o imigraci "Evropa bez hranic?"

Autor: -bj- | Publikováno: 28.1.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Bývalý ministr vnitra Rakouska a předseda svobodných (FPÖ) Herbert Kickl na pozvání druhé největší německé strany - protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD) a nadace Desiderius-Erasmus-Stiftung po 19 hodině v Berlíně vystoupil s přednáškou s názvem "Evropa bez hranic?" na téma ilegální imigrace. Ta byla přenášena v přímém přenosu a nyní je k shlédnutí na odkaze strany FPÖ níže.

Ze své praxe ministra vnitra kriticky realisticky zhodnotil současný stav evropské imigrační politiky a představil několik účinných opatření, jimiž se ve svém úřadě zasadil o účinné snížení imigrace do Rakouska. Významným z nich bylo odstřihnutí neziskovek od výsostné problematiky imigrace, jakož i různých lobbistů. Utěsnění rakouských hranic mělo pak mj. za následek, že se muselo začít činit i Slovinsko a návazně Chorvatsko.

Na celé čáře exministr odmítl eurounijní přerozdělovací kvóty, které jsou jen oddalováním problému. Doslova řekl, že když vám do Titaniku dírou poteče voda, asi není ten nejlepší nápad vodu dál přelévat do všech kajut, ale odpřepážkovat díru. Po letech schengenu, který by bezpochyby pro Evropany výdobytkem, je nyní zapotřebí důsledná kontrola vnitřních hranic, bez které mají převaděči snadnou práci.

Kickl zmínil problematickou kriminalitu imigrantů a její´raketový nárůst po otevření hranic v roce 2015, kdy vlády, tak hrdé na svoji kompetenci, stály se spuštěnýma rukama. Uvedl, že většina imigrantů jsou mladí muži, kteří do Evropy jdou za vyšším a bezpracným životním standardem, který jim např. v Rkousku skýtá na dávkách 900€ plus bydlení a jiná zaopatření. V této souvislosti se imigrační orgány setkávají velmi často se lhaním imigrantů o svém věku a svých poměrech, zmínil Kickl. Vrcholem pak je, že do zemí, ze kterých "uprchli" pak jezdí na dovolenou.

Dále uvedl, že muslimští imigranti v Rakousku již pronikli i k zákonodárnému procesu, přičemž většina z nich se upřímně netají tím, že jejich věrovyznání a islámské obyčeje v jejich očích stojí nad rakouskými zákony. Islamizaci Evropa osudně podceňuje, nechceme se přece stát cizinci ve své vlasti, resumoval předseda rakouských svobodných a minulý rakouský ministr nitra Herbert Kickl.

video:

https://www.youtube.com/watch?v=JRgCKPOyDFg

https://www.fpoe.at/artikel/wollen-nicht-fremde-in-der-eigenen-heimat-werden/

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 
Více k problematice zde:

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

2487 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683