reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Přímý přenos: Přednáška exministra vnitra o imigraci "Evropa bez hranic?"

Autor: -bj- | Publikováno: 28.1.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Bývalý ministr vnitra Rakouska a předseda svobodných (FPÖ) Herbert Kickl na pozvání druhé největší německé strany - protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD) a nadace Desiderius-Erasmus-Stiftung po 19 hodině v Berlíně vystoupil s přednáškou s názvem "Evropa bez hranic?" na téma ilegální imigrace. Ta byla přenášena v přímém přenosu a nyní je k shlédnutí na odkaze strany FPÖ níže.

Ze své praxe ministra vnitra kriticky realisticky zhodnotil současný stav evropské imigrační politiky a představil několik účinných opatření, jimiž se ve svém úřadě zasadil o účinné snížení imigrace do Rakouska. Významným z nich bylo odstřihnutí neziskovek od výsostné problematiky imigrace, jakož i různých lobbistů. Utěsnění rakouských hranic mělo pak mj. za následek, že se muselo začít činit i Slovinsko a návazně Chorvatsko.

Na celé čáře exministr odmítl eurounijní přerozdělovací kvóty, které jsou jen oddalováním problému. Doslova řekl, že když vám do Titaniku dírou poteče voda, asi není ten nejlepší nápad vodu dál přelévat do všech kajut, ale odpřepážkovat díru. Po letech schengenu, který by bezpochyby pro Evropany výdobytkem, je nyní zapotřebí důsledná kontrola vnitřních hranic, bez které mají převaděči snadnou práci.

Kickl zmínil problematickou kriminalitu imigrantů a její´raketový nárůst po otevření hranic v roce 2015, kdy vlády, tak hrdé na svoji kompetenci, stály se spuštěnýma rukama. Uvedl, že většina imigrantů jsou mladí muži, kteří do Evropy jdou za vyšším a bezpracným životním standardem, který jim např. v Rkousku skýtá na dávkách 900€ plus bydlení a jiná zaopatření. V této souvislosti se imigrační orgány setkávají velmi často se lhaním imigrantů o svém věku a svých poměrech, zmínil Kickl. Vrcholem pak je, že do zemí, ze kterých "uprchli" pak jezdí na dovolenou.

Dále uvedl, že muslimští imigranti v Rakousku již pronikli i k zákonodárnému procesu, přičemž většina z nich se upřímně netají tím, že jejich věrovyznání a islámské obyčeje v jejich očích stojí nad rakouskými zákony. Islamizaci Evropa osudně podceňuje, nechceme se přece stát cizinci ve své vlasti, resumoval předseda rakouských svobodných a minulý rakouský ministr nitra Herbert Kickl.

video:

https://www.youtube.com/watch?v=JRgCKPOyDFg

https://www.fpoe.at/artikel/wollen-nicht-fremde-in-der-eigenen-heimat-werden/

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 
Více k problematice zde:

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 reklama
1466 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Tohle je multikulturní Evropa. Uprchlíci znásilnili dítě a dostali jen podmínku ...Doporučujeme: Politický nekorektní životopis aneb účtování s MohamedemHanau: Tak tentokrát to byl prý “ten ošklivý” terorizmus ... Pro naše lidi peníze nejsou, ale pro zkorumpované politiky a neziskovky anoJedině vzdělání v problematice islámu nám pomůže islám porazit

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena Ti, kteří v této volbě prohráli, spustili spolu s Milionem chvilek na dr. Křečka a na výsledek této volby neskutečně agresivní útok

euPortal.cz

Lid ze země lva. Symboly naší státnosti – lev, orlice či trikolóra – tvoří naši spojnici s národním dávnověkemPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončit

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

ParlamentniListy.cz

Skandál v jihočeském ANO? Kandidát na hejtmana prý nabízel neuvěřitelné věci za to, že ho zvolí do čela. „Sem se málem pos*al, když jsem to slyšel," uvedl zdrojPatočka má sám velký problém. Co se snažil schovat šaškováním proti Křečkovi?
Články autora
Průzkum
Kdo nese odpovědnost za terorizmus v souvislosti s imigranty? V souvisl. s teroristickým útokem na imigranty v Hanau, řeší politická a mediální scéna, kdo za terorizmus v multikulti společnosti nese odpovědnost. Vláda nebo opozice?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď