"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dnešní Německo po vzoru nacistů a bolševiků chce odebírat děti odpůrcům islamistů

Autor: ZN | Publikováno: 9.1.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Řízení o odebrání dětí z politických důvodů? Nikoli těm matkám, které se vrátily od IS, ale kurdské aktivistce. Tak jsem zvědavej kolik lidí se toho chytne. Tuhle všichni plakali, když na kurdy zaútočil Erdogan. Vím, už si to nepamatujeme, je to přece jen už pár měsíců. Zozan G. z Oberhausenu a její děti navštěvují pro-kurdské demonstrace. Soud pro rodinu nyní zahájil řízení pro odebrání dětí z její péče kvůli její blízkosti k PKK. Nejmladšímu z jejích pěti dětí jsou tři roky - a musí chodit k soudu.
 
 
Na začátku loňského roku proběhla v celé Evropě solidární akce zaměřená na podporu hladovících kurdských vězňů v Turecku, včetně Leyly Güvenové, členky pro-kurdské strany HDP. Güven a stovky dalších protestovaly hladovkou proti pokračující izolaci zakladatele Kurdistánské strany pracujících PKK, Abdullaha Öcalana, jehož strana je v Turecku a Německu zakázána po dvě desetiletí. V Německu Kurdové také demonstrovali solidaritu s hladovkáři.
 
Zozan se rozhodla být politicky aktivní po bojích o kurdské město Kobane v roce 2015. Pak následoval Afrín a hladovka kurdských vězňů. Chodila na demonstrace a děti brala s sebou.
 
Právní zástupce rodiny Tim Engels je postupem úřadů zděšen: „Pokud vím, je to poprvé v nové historii Spolkové republiky, že takový proces se spustil z čistě politických důvodů,“ říká Tim Engels. Podobné postupy proti pravicovým extremistickým rodinám nejsou známy. Dokonce i s matkami, které sympatizují s IS a které vzaly své děti do válečných zón v Iráku a Sýrii, je pro úřady pro mládež obtížné zahájit řízení, týkající se péče o děti.
 
Pro Engelse je to známkou toho, že řízení v Oberhausenu má sloužit zejména „anti-kurdské represi“: „To je precedens.“ „Vědí, že slabou stránkou matky jsou její děti,“ říká Zozan G., ale je odhodlána pokračovat v práci pro kurdskou věc: „Prosazujeme nejen práva Kurdů, ale i práva všech lidí.“
 
Zdroj: NRZ.de
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

 

Klíčová slova: Německo  | pronásledování
4448 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď