"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Pro smrtelně nemocné děti nemají pojišťovny peníze, ale pro změnu pohlaví ano

Autor: Zdeněk Chytra | Publikováno: 15.12.2019 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Vím, že je to už "ohraná deska", ale pokud se na nemocné děti vybírají víčka, nejsou údajně peníze na zákroky a léky, potom nechápu, jak můžou pojišťovny hradit takovéto kosmetické zákroky. Zrovna operace prováděné v rámci změny pohlaví by si mohli "zájemci" hradit sami.

V dospělosti ať si každý dělá v rámci rozhodnutí takové přeměny jak je mu libo. Propagovat to ale u dětí jako normu je zvrhlé, když se to týká ani ne jednoho procenta celosvětové populace.

 
U tohoto člověka chápu, že nevidí mezi muži a ženami ve všech směrech rozdíly. Jako muž měl sex s mužem i se ženami, jako "žena" snad s muži, takže v podstatě prošla všemi možnostmi, než se takříkajíc "našla". To ovšem neznamená, že to samé tak cítí a vnímají heterosexuálové, tedy drtivá většina společnosti. Sám za sebe říkám, že rozdíly vidím, vnímám je a jsem rád, že jsou.
 
Nápad společných toalet mi přijde ještě více nesmyslnější než takzvané třetí, genderově neutrální záchody. Ženy i muži mají svoji důstojnost a ta by jim měla být zachována.
 
No a nakonec .nemohu úplně souhlasit s tím, že si každý má jít za tím, co cítí a dělá mu dobře. Ono to totiž může být i proměnlivé a v souvislosti se změnou pohlaví to může mít fatální doživotní následky. Kór u dětí a dospívajících.
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika
3776 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď