"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

ČSSD s Českou televizí zneužívají tragedie v Ostravě k snaze omezit zbraně! Hajzlové bez citu!

Autor: Redakce | Publikováno: 10.12.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Tragedie v Ostravě. Vrah NEMĚL legální zbraň. Tedy měl ji nelegálně. Kdyby nás socialisti a zelení nechtěli odzbrojit, tak mohl mít někdo tam legální zbraň a mohl se tomu hajzlovi ubránit a nemuselo zemřít tolik lidí!! Ale poděkujte EU+socialistům  a spol. kteří nás odzbrojují a dělají z nás ovce na porážku :-(
 
Aktualizace 10.12.2019 večer. Tak se nám již ozvala další tvář ČSSD a opět využívá tragedií v Ostravě k voláni po zákazu zbraní. Jde o poslankyni Gajduškovou: Gajdůšková (ČSSD): Střelba v Ostravě... evropská směrnice o zákazu automatických zbraní má smysl
 
Podle brid. gen. Tomáše Kužela, ředitele Krajského ředitelství policie MS Kraje, NEŠLO O LEGÁLNĚ DRŽENOU ZBRAŇ.
 
Útok v FN Ostrava proběhl přibližně v 7:15.
 
František Bublan (pozn. ČSSD) již v 10:53 na ČT24 hovoří o potřebě omezovat počet nábojů v zásobníku, aniž by byly známo, zda-li šlo o legálního držitele, případně zda-li u sebe měl vůbec jaký zásobník (hovoří se o krátké zbrani, tj. zatím nelze vyloučit, že šlo o revolver).
 
11:03 ČT24 dále rozvíjí otázku potřeby omezování civilního držení zbraní, host Stanislav Kazbuda (Policejní akademie ČR) jim do toho hází vidle způsobem, který si MUSÍTE najít v archivu ČT.
 
11:19 Bezprostředně po té, co v živém vstupu brid. gen. Tomáš Kužel potvrdil, že pachatel zbraň nedržel legálně, moderátorka zpovídá další hosty se slovy "zatím není známo, zda-li šlo o legální zbraň..." a ptá se na potřebu změn zbraňové legislativy.
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

Klíčová slova: Česká republika  | terorismus
1549 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď