"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

ODS podporuje starostu Novotného vyzývajícího k vraždění kritika ruských kolaborantu s nacisty

Autor: Peter Markup | Publikováno: 5.12.2019 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Začíná nám tu přituhovat. Pro část obyvatel a MSM bylo skvělé, že jakýsi upocený kašpar, jevící všechny známky duševní poruchy, vystoupil v živém vstupu v pořadu televize Rossia 1 a poučil jadernou velmoc o svém výkladu dějin 20. století. Pěly se ódy na hrdinu a kavárna hýkala nadšením, že "tak se na Rusa musí".
 
 
Druhý den vystoupil na témže kanálu bojovník proti komunistům, bývalý policejní prezident, vzdělaný a sečtělý člověk a vysvětlil Rusům, že Pavel Novotný je pošuk, kterého nikdo nebere vážně a který nemluvil jménem českých lidí. Řekl to, co si myslí většina slušných lidí.
 
Načež se strhl shirtstorm, během kterého byl odbojář označen za "kolaboranta", "ruského agenta" a kterému dokonce upocený kašpar z Řeporyjí vyhrožuje pověšením na kandelábru (což je naplnění skutkové podstaty nejméně dvou trestných činů).
 
 
Člověk o celé té kauze nemůže nepřemýšlet bez souvislostí. Boj proti soše Koněva, hvízdání a vyhrožování na Národní 17. listopadu, dopis poslanců, žádajících omezení svobody projevu na sociálních sítích, chvilkařský spratek, vystupující v barvách SA. K tomu snaha o rehabilitaci banderovců, vlasovců a dalších, a to vše ve světle snahy o prolomení Benešových dekretů, kauzy Walderode a majetkových požadavků Sudetských krajanských sdružení, Lichtensteinů a dalších. Začíná zde boj o poslední velkou restituci - o restituci majetků, vyvlastněných na základě spolupráce s nacisty.
 
A to je to, oč tu běží, děti.
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | pronásledování
1890 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď