reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Víra stojí pro muslimské imigranty nad zákony

Autor: -bj- | Publikováno: 1.12.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Marná sláva, víra stojí pro muslimské imigranty nad zákony. Nota bene nevěreckými. Ba dokonce, islámská víra zakládá a podporuje v imigrantech protidemokratické postoje. To dokládá poslední průzkum Rakouského fondu pro integraci (ÖIF) mezi imigranty ve Vídni.

A více než polovina dotázaných Afghánců se ani nebála říct, že muslimská víra stojí nad rakouskými zákony, a že je legitimním právo a čest si získat násilím. S tím, jak se dále potvrdilo v odpovědích dotázaných jde ruku v ruce antisemitizmus, zavrhování homosexuality a zrovnoprávnění žen s muži.

Integrace muslimských imigrantů není tak jednoduše reálná, a imigrace nenastoluje de facto otázku, zda se muslimští imigranti přizpůsobí kultuře hostitelských zemí, ale zda se hostitelské země přizpůsobí kultuře a obyčejům muslimských imigrantů.

Neproveditelnost integrace muslimů do západní společnosti zeširoka rozebral i polský katolický diskuzní pořad "Věřím", tentokrát s tématem "Ekumenizmus? Začněme od muslimů..."

zdroj:

https://www.integrationsfonds.at/mediathek/mediathek-publikationen/publikation/forschungsbericht-junge-menschen-mit-muslimischer-praegung-in-wien-213/

https://kurier.at/chronik/oesterreich/religion-fuer-viele-muslimische-migranten-wichtiger-als-gesetz/400690547

https://www.vienna.at/integration-in-wien-studie-mit-beunruhigenden-ergebnissen/6442546

https://www.ots.at/presseaussendung/OTS_20191130_OTS0002/neue-oeif-befragung-zu-einstellungen-von-muslimischen-jugendlichen-in-wien

https://www.dorzeczy.pl/kraj/122031/ekumenizm-zacznijmy-od-muzulmanow.html

https://www.youtube.com/watch?v=N6j2h4Dkxxo&feature=youtu.be

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

reklama
786 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vydělávají na zvrácenostech a sponzorují Liberální demokraty ....Tip na dárek k vánocům: Islám nenávidí znamení křížeRuský muž otevřeně hovoří o zkázonosnosti ideologie feminismu vládnoucí to ideologie EUČeské soudy pomáhají úmyslně pronikat islámským zákonům o českých školNATO označilo masovou migraci za bezpečnostní hrozbu!

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Podle sluníčkářské ombudsmanky Anny Šabatové by Česká republika měla zvážit zákaz tělesných trestů dětíKomunistický manifest soudružky Grety už nic netají: Politická diktatura pod rouškou ochrany klimatu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Průser? Milion chvilek na Václaváku: Toto se má dít. A toto...„Vyvraždili půl Evropy. A nám budou nařizovat?“ Spisovatel ke 30 letům svobody. Silná slova
Články autora
Průzkum
Uskromnili byste se kvůli imigrantům? Německá města kvůli výdajům na vydržování imigrantů nemají dost peněz pro německé občany... Uskromnili byste se kvůli imigrantům?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď