"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Víra stojí pro muslimské imigranty nad zákony

Autor: -bj- | Publikováno: 1.12.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Marná sláva, víra stojí pro muslimské imigranty nad zákony. Nota bene nevěreckými. Ba dokonce, islámská víra zakládá a podporuje v imigrantech protidemokratické postoje. To dokládá poslední průzkum Rakouského fondu pro integraci (ÖIF) mezi imigranty ve Vídni.

A více než polovina dotázaných Afghánců se ani nebála říct, že muslimská víra stojí nad rakouskými zákony, a že je legitimním právo a čest si získat násilím. S tím, jak se dále potvrdilo v odpovědích dotázaných jde ruku v ruce antisemitizmus, zavrhování homosexuality a zrovnoprávnění žen s muži.

Integrace muslimských imigrantů není tak jednoduše reálná, a imigrace nenastoluje de facto otázku, zda se muslimští imigranti přizpůsobí kultuře hostitelských zemí, ale zda se hostitelské země přizpůsobí kultuře a obyčejům muslimských imigrantů.

Neproveditelnost integrace muslimů do západní společnosti zeširoka rozebral i polský katolický diskuzní pořad "Věřím", tentokrát s tématem "Ekumenizmus? Začněme od muslimů..."

zdroj:

https://www.integrationsfonds.at/mediathek/mediathek-publikationen/publikation/forschungsbericht-junge-menschen-mit-muslimischer-praegung-in-wien-213/

https://kurier.at/chronik/oesterreich/religion-fuer-viele-muslimische-migranten-wichtiger-als-gesetz/400690547

https://www.vienna.at/integration-in-wien-studie-mit-beunruhigenden-ergebnissen/6442546

https://www.ots.at/presseaussendung/OTS_20191130_OTS0002/neue-oeif-befragung-zu-einstellungen-von-muslimischen-jugendlichen-in-wien

https://www.dorzeczy.pl/kraj/122031/ekumenizm-zacznijmy-od-muzulmanow.html

https://www.youtube.com/watch?v=N6j2h4Dkxxo&feature=youtu.be

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

1928 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď