reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švédská kontrarozvědka se připravuje na islámistické deportanty z Turecka

Autor: -bj- | Publikováno: 24.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Švédská kontrarozvědka Säpo, podobně jako francouzská a dalších zemí, mají na pilno. Turecko jim začíná vracet islámisty-bojovníky z Islámského státu, které Švédsko přijalo jako tzv. uprchlíky a rozdalo jim azyly a občanství (za to je někdo zodpovědný!).

Navracení islámistických teroristů Ergogan totiž západním zemím ještě osladil: vrací jim je jako civilisty aniž by je extra niformoval. Profesionálně vycvičení, bojem zakalení teroristé tak mohou nepozorovaně zapadnout do islámistického podsvětí a připravovat předsunuté operace Islámského státu.

Turecko oznámilo, že jich pochytalo na tisíc, a spolu s rodinnými příslušníky je vrátí do jejich hostitelských evropských zemí. Legitimním způsobem tak paradoxně odesílá teroristy do Evropy (žádné Guantanamo), kteří tam sotva zesluníčkaří, ale nejspíš budou diverzní teroristickou činností podvracet evropské země zevniř.

zdroj:

https://www.hurriyet.de/news_schweden-bereitet-sich-auf-anhand-228-nger-des-is-vor_143528203.html

https://kurier.at/politik/ausland/schweden-bereitet-sich-auf-abschiebung-von-is-kaempfern-vor/400679423

https://www.eurabia.cz/Articles/33543-od-pondelka-zacina-turecko-posilat-do-evropy-teroristy-.aspx

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

reklama
893 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vydělávají na zvrácenostech a sponzorují Liberální demokraty ....Tip na dárek k vánocům: Islám nenávidí znamení křížeRuský muž otevřeně hovoří o zkázonosnosti ideologie feminismu vládnoucí to ideologie EUČeské soudy pomáhají úmyslně pronikat islámským zákonům o českých školNATO označilo masovou migraci za bezpečnostní hrozbu!

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Podle sluníčkářské ombudsmanky Anny Šabatové by Česká republika měla zvážit zákaz tělesných trestů dětíKomunistický manifest soudružky Grety už nic netají: Politická diktatura pod rouškou ochrany klimatu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Průser? Milion chvilek na Václaváku: Toto se má dít. A toto...„Vyvraždili půl Evropy. A nám budou nařizovat?“ Spisovatel ke 30 letům svobody. Silná slova
Články autora
Průzkum
Obáváte se masové imigrační vlny z Balkánu? Německý ministr vnitra Seehofer prohlásil, že se obává desetitisíců imigrantů z Balkánu a alarmoval Evropskou komisi. Obáváte se taky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď