reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Evropští lidovci chtějí zachovat křesťanské základy Evropy, které imigrací podkopali

Autor: -bj- | Publikováno: 22.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Oslabující, ale stále nejsilnější partaj Evropských lidovců v Evropském parlamentu si dala kongresové dostaveníčko v chorvatském Záhřebu. Jeden z volebně nejúspěšnějších a nejagilnějších lidoveckých předsedů, rakouský ex-kancléř Kurz se setkal mezi čtyřma očima, jak s kancléřkou Merkel, tak s novou šéfkomisařkou Leyenovou, kterým tlumočil rezolutní požadavek „bránit židovsko-křesťanskou identitu Evropy a konečně už nastolení ochrany hranic, aby bylo možné řídit, kdo do Evropy smí a kdo ne“. „A není možné přijímat více migrantů, než lze integrovat“, vštěpuje Kurz Evropským lidovcům nové dříve asi neznámé politické moudro.

To vše poté, co Evropa pod lidoveckým mandátem doslova krvácí na imigraci. Kdyby bývali naslouchali hlasu pravicových stran, mohli k témuž závěru, že ne každý uprchlík je uprchlíkem hodným přijetí a azylu, dojít již před lety a předejít desítkam zničených životů znásilněním, zmrzačením a zabíjením. No to je toho, čelí námitkám Kurz, a že hlavně prý je třeba se postavit populistům. To prý dokonce tvoří podle Merkel (dnes) samotné jádro lidovectví a Lidovecké strany - jestli se vám to nezdá poněkud na palici... Protože populisti jsou zas zpravidla všichni ti, kdo chtěli a chtějí ze řetězu utrženou lidoveckou imigrační politiku korigovat.

zdroj:

https://kurier.at/politik/inland/kurz-will-dass-die-eu-die-christlich-juedische-identitaet-schuetzt/400681271

https://www.vn.at/politik/2019/11/21/evp-beschliesst-klima-resolution-kurz-rede-geplant.vn

https://www.diepresse.com/5725774/kurz-der-turkis-grune-posterboy-der-evp

https://www.gmx.at/magazine/politik/kurz-evp-kongress-klagen-populisten-hilft-34203828

https://www.suedtirolnews.it/politik/kurz-bei-evp-kongress-klagen-ueber-populisten-hilft-nichts

https://www.msn.com/de-at/news/other/kurz-will-dass-die-eu-die-e2-80-9echristlich-j-c3-bcdische-identit-c3-a4t-sch-c3-bctzt-e2-80-9c/ar-BBX4ncp

https://www.fpoe.at/artikel/kurz-will-mit-einwanderungsfanatikern-und-multikulti-traeumern-koalieren/

https://www.sn.at/politik/weltpolitik/tusk-wird-chef-der-europaeischen-volkspartei-79480132

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

reklama
1161 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Má být na hranicích proti imigrantům použita síla? Premiér Orbán prohlásil, že pokud Turecko pustí na Evropu imigranty, Maďarsko bude bránit své hranice s použitím síly. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď