reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Evropští lidovci chtějí zachovat křesťanské základy Evropy, které imigrací podkopali

Autor: -bj- | Publikováno: 22.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Oslabující, ale stále nejsilnější partaj Evropských lidovců v Evropském parlamentu si dala kongresové dostaveníčko v chorvatském Záhřebu. Jeden z volebně nejúspěšnějších a nejagilnějších lidoveckých předsedů, rakouský ex-kancléř Kurz se setkal mezi čtyřma očima, jak s kancléřkou Merkel, tak s novou šéfkomisařkou Leyenovou, kterým tlumočil rezolutní požadavek „bránit židovsko-křesťanskou identitu Evropy a konečně už nastolení ochrany hranic, aby bylo možné řídit, kdo do Evropy smí a kdo ne“. „A není možné přijímat více migrantů, než lze integrovat“, vštěpuje Kurz Evropským lidovcům nové dříve asi neznámé politické moudro.

To vše poté, co Evropa pod lidoveckým mandátem doslova krvácí na imigraci. Kdyby bývali naslouchali hlasu pravicových stran, mohli k témuž závěru, že ne každý uprchlík je uprchlíkem hodným přijetí a azylu, dojít již před lety a předejít desítkam zničených životů znásilněním, zmrzačením a zabíjením. No to je toho, čelí námitkám Kurz, a že hlavně prý je třeba se postavit populistům. To prý dokonce tvoří podle Merkel (dnes) samotné jádro lidovectví a Lidovecké strany - jestli se vám to nezdá poněkud na palici... Protože populisti jsou zas zpravidla všichni ti, kdo chtěli a chtějí ze řetězu utrženou lidoveckou imigrační politiku korigovat.

zdroj:

https://kurier.at/politik/inland/kurz-will-dass-die-eu-die-christlich-juedische-identitaet-schuetzt/400681271

https://www.vn.at/politik/2019/11/21/evp-beschliesst-klima-resolution-kurz-rede-geplant.vn

https://www.diepresse.com/5725774/kurz-der-turkis-grune-posterboy-der-evp

https://www.gmx.at/magazine/politik/kurz-evp-kongress-klagen-populisten-hilft-34203828

https://www.suedtirolnews.it/politik/kurz-bei-evp-kongress-klagen-ueber-populisten-hilft-nichts

https://www.msn.com/de-at/news/other/kurz-will-dass-die-eu-die-e2-80-9echristlich-j-c3-bcdische-identit-c3-a4t-sch-c3-bctzt-e2-80-9c/ar-BBX4ncp

https://www.fpoe.at/artikel/kurz-will-mit-einwanderungsfanatikern-und-multikulti-traeumern-koalieren/

https://www.sn.at/politik/weltpolitik/tusk-wird-chef-der-europaeischen-volkspartei-79480132

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

reklama
1150 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Norové jsou v šoku. Statistiky úřadů potvrdily vysokou kriminalitu muslimských uprchlíkůŽIDÉ A KŘESŤANŠTÍ SIONISTÉ: VŘELÉ DĺKY PREZIDENTU TRUMPOVI A JEHO ADMINSTRATIVĚVánoce na ... krvi. O vlásek: DánskoTurecko se připravuje na vpád do LibyeV zájmu klimatu: Zrušme kapitalizmus!

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Každý občan ČR včetně dětí zřejmě dá na uhlíkovou neutralitu přes 60 tisíc korun ročně, po dobu dvaceti let, plyne z vládních dokumentů a výroku premiéra BabišeUvědomělé „neziskové“ děti brzy zastoupí před tabulí ideově závadné učitele. K čemu by měli naslouchat nějakému bílému heterosexuálnímu učiteli matematiky, který neklečí před Gretou Thunbergovou

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Velké dusno kolem Petra Pavla: Novinář vypustil na veřejnost, co prý dělal za komunistů. A generál bouchl do stoluPovedlo se to, nebyl v tom Havel. Jinde kradli víc. Jenom ten Bakala... Docent Ševčík o devadesátkách
Články autora
Průzkum
Je třeba vytvořit Evropskou armádu proti imigrační invazi? Italský expremiér Silvio Berlusconi vyzval k vytvoření Evropské armády proti imigrační invazi z Afriky. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď