reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rakouský prezident potvrdil běloruskému, že NATO je ve srabu

Autor: -bj- | Publikováno: 13.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Při včerejší návštěvě běloruského prezidenta Aleksandra Lukašenka ve Vídni ho jeho rakouský protějšek Alexander van der Bellen vyzdvihl za jeho přispění k urovnání konfliktu na Ukrajině, potvrdil mu slova francouzského prezidenta, že NATO je ve srabu a Evropa musí hledat vlastní soběstačnost na poli obrany, a nabídl Bělorusku, kde je Rakousko druhým největším zahraničním investorem, partnerství s EU a členství v Radě Evropy, pokud by se Minsk vzdal trestu smrti.

Prezident Lukašenko velkoryse ocenil vztahy s Rakouskem coby spolehlivým partnerem, dal ale van der Bellenovi flagrantně sežrat jeho pokrytectví -  zda ví, jaký mají názor na trest smrti Rakouští občané, a že Rakousko při svých vřelých stycích s USA a Čínou o této problematice ani nešpitne.

zdroj+video:

https://www.tvr.by/eng/news/politika/prodolzhenie_torgovo_ekonomicheskogo_i_gumanitarnogo_sotrudnichestva_peregovory_liderov_belarusi_i_a/

https://www.diepresse.com/5720862/lukaschenko-in-wien-was-stimmt-nicht-mit-den-menschenrechten

https://naviny.by/article/20191112/1573581902-skazki-venskogo-lesa-lukashenko-v-avstrii-tolko-priotkryl-fortochku-v

https://www.ontvtime.ru/index.php?option=com_content&task=view_record&id=1606&start_record=2019-11-12-20-55

https://eng.belta.by/president/view/belarus-plans-to-promote-relations-with-austria-125751-2019/

https://www.derstandard.at/story/2000110991313/lukaschenko-der-schwierige-gast-aus-minsk

https://news.tut.by/economics/660922.html

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

reklama
895 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Norové jsou v šoku. Statistiky úřadů potvrdily vysokou kriminalitu muslimských uprchlíkůŽIDÉ A KŘESŤANŠTÍ SIONISTÉ: VŘELÉ DĺKY PREZIDENTU TRUMPOVI A JEHO ADMINSTRATIVĚVánoce na ... krvi. O vlásek: DánskoTurecko se připravuje na vpád do LibyeV zájmu klimatu: Zrušme kapitalizmus!

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Každý občan ČR včetně dětí zřejmě dá na uhlíkovou neutralitu přes 60 tisíc korun ročně, po dobu dvaceti let, plyne z vládních dokumentů a výroku premiéra BabišeUvědomělé „neziskové“ děti brzy zastoupí před tabulí ideově závadné učitele. K čemu by měli naslouchat nějakému bílému heterosexuálnímu učiteli matematiky, který neklečí před Gretou Thunbergovou

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Velké dusno kolem Petra Pavla: Novinář vypustil na veřejnost, co prý dělal za komunistů. A generál bouchl do stoluPovedlo se to, nebyl v tom Havel. Jinde kradli víc. Jenom ten Bakala... Docent Ševčík o devadesátkách
Články autora
Průzkum
Obáváte se masové imigrační vlny z Balkánu? Německý ministr vnitra Seehofer prohlásil, že se obává desetitisíců imigrantů z Balkánu a alarmoval Evropskou komisi. Obáváte se taky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď