reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Svátek Nezávislosti: Polsko jako proponent křesťanské civilizace v EU

Autor: -bj- | Publikováno: 11.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V Polsku je dnes národní Svátek Nezávislosti. V tento den nejvýznamnějšího národního svátku se po polských městech koná Pochod nezávislaosti (Marsz Niepodległości).

Předseda vládnoucí strany Právo a spravedlnost Jaroslaw Kacziński včera v předvečer svátku pronesl projev, ve kterém zdůraznil, že historickým posláním polského národa je podpora všeho, co je základem křesťanské civilizace.

Polsko ve své obraně křesťanství má ovšem i dnes své nepřátele, a to i na půdě Evropského parlamentu. Například belgického europoslance Guy Verhofstadta, který Poláky při Pochodu nezávislosti v roce 2017 nazval fašisty a neonacisty. Polská prokuratura již zahájila kroky k jeho stíhání za podněcování nenávisti a hanobení národa.

zdroj:

https://www.wprost.pl/kraj/10268922/na-zywo-marsz-niepodleglosci-2019-w-warszawie-miej-w-opiece-narod-caly.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25397321,marsz-niepodleglosci-2019-wspolny-rozaniec-na-rondzie-dmowskiego.html

https://www.tvn24.pl/pomorze,42/swieto-niepodleglosci-2019-xvii-parada-niepodleglosci-w-gdansku,984527.html

https://www.wprost.pl/historia/10268859/na-zywo-swieto-niepodleglosci-11-listopada.html

https://natemat.pl/290167,marsz-pamieci-w-warszawie-co-mowil-jaroslaw-kaczynski-na-pl-pilsudkiego

https://dorzeczy.pl/kraj/120020/obchodzimy-narodowe-swieto-niepodleglosci-uroczystosci-w-calym-kraju.html

https://www.eurabia.cz/Articles/33493-polsky-soud-chce-soudit-belgickeho-europoslance-verhofstadta-za-hanobeni-naroda.aspx

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

reklama
1166 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Totální selhání českých bezpečnostních složek v Ostravě? Jak by nás ubránili pří útoku islámských teroristů?!ČSSD s Českou televizí zneužívají tragedie v Ostravě k snaze omezit zbraně! Hajzlové bez citu!Imigranti: Už jedou!Imigrantské "děti" zlikvidovaly hasičeRozhodnutím o hidžábu to nekončí. Na pořadu je zákaz vánočních koled

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru internetu a potlačení svobody slovaMusíme bránit svobodu a demokracii, proti těm, kteří chtějí státní orgány zneužívat pro potírání opozice a jiných názorů!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

„Hnus v ČR, dělejte něco.“ Masakr v Ostravě: Generál Šándor o příčině, akčních filmech a nesmyslech, které padajíProč ho volíte? Chvilkaři se odebrali stěžovat na nádraží, tam agitovali mezi cestujícími
Články autora
Průzkum
Je právo k vlasti založeno spíše vlastenectvím nebo praktikováním islámu? V multikulturních zemích Evropy nyní vyvstává spor: Je přednostnějším právem k určitému území vlastenectví a národní příslušnost nebo to, že je tam rozšířen a praktikován islám (dar-al-islám)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď