"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

PROFIL: Jeden z nejznámějších a nejschopnějších amerických antiislamistů Robert Spencer

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 7.11.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Když jsem vydal první a druhý díl Výkladu koránu od Roberta Spencra, tak jsem pochopil, že spousta lidí v ČR je nejen nezná, ale ani neví, že je to on, kdo stojí za projektem Jihadwatch.org, který se stal celosvětovým ústředním informačním portálem o projevech islamizace a islamismu v jednotlivých zemích.

Celým jménem Robert Bruce Spencer se narodil 27. února 1962. Jeho otec se účastnil boje proti komunismu jako novinář v radiu Hlas Ameriky. Spencer je absolventem University of North Carolina v Chapel Hill v oboru náboženská studia. Jeho předkové byli křesťané, kteří uprchli do USA z území dnešního Turecka před muslimským terorem a útlakem.
 
Webový zpravodajský portál Jihadwatch.org založil v roce 2003 a od té doby je jeho ředitelem. Je také spoluzakladatelem skupiny American Freedom Defense Initiative. Některé jeho knihy jsou používaný jako učebnice pro americkou FBI a Spencer také pořádá speciální školení pro americké protiteroristické jednotky. Některé jeho publikace šíří například Centrum svobody Davida Horowitze.
 
 
Spencer je autorem mnoha knih, které se staly v USA bestsellery a sám Spencer je oceňován mnoha politiky hájícími původní Evropu před masovou migraci muslimů. Spencer je také velkým problémem pro obhájce islámu a multikulturalismu, protože své názory a závěry má perfektně podloženy důkazy z muslimských posvátných textů, takže mnohdy usvědčuje obhájce islámu ze lhaní a zastírání pravdy.
 
Jak vidíte, tak Robert Spencer je víc než dobrá volba pro seznámení prostého Čecha s koránem a islámem v jednoduché a stručné podobě, jak to je v jeho knize Výklad koránu, kdy si čtenář pohodlnou formou osvojí základní informace o koránu bez nutnosti věnovat hodně času studiu složitého jazyka a textu samotného koránu. A to byl také úvod, proč jsme se rozhodl tuto Spencrovu práci nechat přeložit a vydat jí. 
 
Pokud snad někdo argumentuje, že je zbytečné vědět o koránu a jeho obsahu, tak bych rád oponoval poukázáním na fakt, že vědět o tom, že islám je problém nestačí. Dnes vaše děti či vnoučata jsou ve škole vystaveny multikulturní propagandě, kde je jim nejen učiteli, ale muslimy jenž si zvou do škol, bulíkováno na nos jak je islám úžasný a korán mírumilovný a využívají k tomu pasáže z koránu vytrženy z kontextu. Jak pak chcete dětem či vnoučatům argumentovat, když nebudete vědět nic o těchto pasážích z koránu? Právě proto vznikla Spencrov kniha, aby jste mohli odpovědět a poukázat na pravdu a lži obhájců islámu ...
 
Název: Výklad Koránu – Část druhá
Anglický název: Blogging the Qur’an
Autor: Robert Spencer
Nakladatel:Lhoťan Lukáš 
EAN: 9788088352020
ISBN: 978-80-88352-02-0
Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky 
Rozměry:10,5 × 14,9 cm
Rok vydání:2019
 
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 

 

Klíčová slova: islám  | USA  | vlastenectví
1928 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nabídne Kuba vakcínu turistům zadarmo? Kterak „vážený spojenec EU“ Erdogan o demokracii pečuje a EU to podporujeSlovinský premiér se ohradil proti očerňování Evropskou komisíMaďarsko vyběhlo se soudem EU: Budeme dál bránit hranice a EvropuAstra Zeneca se stala v EU ležákem

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

euPortal.cz

730 nebezpečných slov o likvidaci národního bohatství. Zničení českého školství způsobilo větší škody než ukradení lithia nebo než převzetí jakéhokoliv podniku zahraničním investoremJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosím

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Frajeři. Za 10 minut 20 mega. Krejčíř pláče, že tu není.“ Respirátory? Prý podvod, že privatizace bledne závistí„Pochcípáme.“ Cizinci prskají, cizinci jezdí. Kraj „h*ven a bordelu“, kde místní jen zaplakali
Články autora
Průzkum
Měla by se ČR vymezit vůči uprchlickému islámizmu? Francouzská vláda vyhlásila boj proti islamistickému separatizmu, Rakousko proti politickému islámu. Měla by se do této linie sšikovat i ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď