"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Video: „Na kolena a omluv se, nebo tě podříznu!“ potupil Švéda imigrant

Autor: -bj- | Publikováno: 4.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Pro mnohé mladé muslimské imigranty je rovnost s tuzemci často nedůstojný kompromis a zrada na islámu. A tak v liberální společnosti s imigrantofilními režimy vnucují svému okolí svoji „oprávněnou“ nadřazenost a respekt, a dhimizují je brutální šikanou, a to zeména své mladé tuzemské vrstevníky. To se koncem října přihodilo i mladému Švédovi v Örebro.

Poté, co dva 18-letí Švédové vyrazili z parkingu, pronásledovalo je jedno auto. Po chvíli tedy zastavili, aby se se zeptali, co je. Z auta vystoupila skupina imigrantů a jeden po mladém Švédovi vyjel, že ho podřízne, protože mu neprokázal "náležitý" respekt. Kápo bandy přitlačil Švéda k plotu a řval: "Na kolena a omluv se! Řek sem na kolena! Dělej! Omluv se!“ Mladý Švéd nakonec kleká a omlouvá se. Je zakydán posměchem a despektem spokojeně odcházejících imigrantů. Vše natočeno na video. Mrkněte.

Dokud mladiství tuzemci nemají strach, nebývá to pro jejich imigrantské vrstevníky dostatečný respekt. Jen zlomenost je dost. A takové to byly hrdé země, kde mládež roupama nevěděla, co dělat! A nyní na ně přišlo to, co si ani ve snu nepřipouštěli. Poroba, jho, bič, drill a bezcennost… Boží mlýny v přímém přenosu… Jak řekl o imigraci prezident Erdogan: "Evropané, beze strachu nevyjdete na ulici!"

zdroj + video:

https://samnytt.se/video-invandrare-mordhotar-och-tvingar-ned-svensk-kille-kna/

https://nyheteridag.se/video-invandrare-fornedrar-och-mordhotar-svensk-ga-ner-pa-dina-fucking-knan/

https://lesobservateurs.ch/2019/11/03/suede-un-suedois-menace-de-mort-par-un-gang-de-migrants-ils-exigent-quil-se-mette-a-genoux-et-sexcuse/

https://www.hlavnespravy.sk/prepady-migrantskymi-gangami-obete-musia-bozkavat-nohy/1945812

https://www.eurabia.cz/Articles/33499-erdogan-evropane-zadny-z-vas-jiz-nevyjde-bezpecne-na-ulici-.aspx

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

3432 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď