"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Samotný zakladatel islámu pohrdal ženami a říkal, že máji jen polovinu mozku

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 31.10.2019 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Úvodní komentář k druhému dílu výkladu koránu od amerického kritika islámu Roberta Spencra: Dostává se vám do rukou druhá část knihy Výklad koránu od Roberta Spencera, která obsahuje další výklad čtyř súr koránu: Súra 4, „Ženy“ - Súra 5, „Prostřený stůl“ - Súra 6, „Dobytek“ - Súra 7, „Rozpoznání“. V súře Ženy se například dozvíte, jak to je s koránským ospravedlněním bití žen za neposlušnost. Mohamed totiž neměl o ženách velkého mínění, viděl v nich jen objekty sexuálního uspokojení a plození děti (asi stejně jako Hitler a nacisté), a tak se není čemu divit, že korán sice opěvuje ty ženy, které jsou poslušny Mohamedovi a jeho příkazům, ale k neposlušným ženám je velice tvrdý a neváhá dovolit muži je i zbít nebo nadosmrti uvěznit v uzavřeném pokoji, když je mužští příbuzní budou považovat za neposlušné a vzpurné.
 
 
Sám Mohamed o ženách řekl, že „nikdy nebude úspěšný národ, který učiní ženu svým vládcem“ (zaznamenáno v Sahih al-Buchari), a také prohlásil, že žena má nedostatečný rozum, proto musí svědčit dvě ženy proti svědectví jednoho muže (zaznamenáno v Sahih al-Buchari).
 
Podívejme se ovšem na něco mnohem zajímavějšího, a tím je téma autenticity koránu. Muslimové tvrdí, že dnešní korán je stejný, jako byl v době, kdy jej měl Alláh skrze anděla Gibriela sesílat zakladateli islámu Mohamedovi. Jenže to není pravda a usvědčují se z toho již samotní muslimové, kteří nevědomky přiznávají, že redakci koránu neudělal Mohamed, ale až jeho nástupci mnoho let po jeho smrti. Dnešní korán je koránem v podobě sestavené za vlády třetího Mohamedova nástupce chalífy Utmana, který k tomuto účelu nechal vytvořit komisi. Ta korán sepsala a ustanovila tak jeho dnešní podobu. 
 
V té nejsou jednotlivé části sestaveny podle pořadí, ve kterém byly seslány, ale od nejdelší po nejkratší súru (s výjimkou súry Fatiha). Zamysleme se nad tím, že kdyby muslimové opravdu tak všeobecně znali korán zpaměti a ve stejné verzi, proč bylo nutné sestavit komisi, která by měla za úkol nejen vytvořit autoritativní originál koránu, ale zároveň by měla určit, které recitované verše nejsou původně koránské?
 
Vlastně se tím přiznává jednak to, že kolovalo více verzí koránu, a druhak, že nebyl dostatek muslimů, kteří by znali celý korán zpaměti nebo ho měli u sebe celý zapsaný! Tedy ani Alláh ani Mohamed, ale až mnoho let po Mohamedově smrti skupinka vládnoucích muslimů sestavila originál koránu, který používají muslimové do dnešních dnů.
 
 
Název: Výklad Koránu – Část druhá
Autor: Robert Spencer
Nakladatel:Lhoťan Lukáš 
EAN: 9788088352020
ISBN: 978-80-88352-02-0
Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky 
Rozměry:10,5 × 14,9 cm
Rok vydání: 2019
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 
 

Klíčová slova: žena  | islám
2535 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď