reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Německo dováží stovky imigrantu z Afriky! A neziskové organizace se k tomu ještě hrdě veřejně hlásí

Autor: Redakce | Publikováno: 27.10.2019 | Rubrika: Video
Ilustrace

Bojovníci proti fake news, hoax a desinformacím tvrdí, že informace o záměru evropských vlád přesídlit do Evropy jsou hoax a fake news. Tak my jsme pro Vás našli dostatek důkazů, že to je pravda a bojovníci proti fake news a hoax jsou jen novodobí cenzoři mající za úkol pomoci minimalizovat dosah zpráv o tom, co se skutečně děje.
 
 
Zde máte video ukazující 154 afrických imigrantů/uprchlíků, které německá vláda přesídlila z Afriky do Evropy, aby jim tak pomohla s kolonizaci Evropy a nahrazením původních bílých Evropanů Afričany. Samozřejmě, že to německá vláda takhle otevřeně neříká, ale skrývá se za "humanitární pomoc", ale v praktické rovině nejde o nic jiného než o výměnu původního obyvatelstva a podporu africké kolonizaci Evropy. Celou operaci má na starosti Mezinárodní organizace pro migraci .
 
Afričtí imigranti byli převezeni letecky z Etiopie do německého města Kassel. Další let s několika stovkami afrických imigrantů se má uskutečnit v listopadu.
 
Více v němčině zde: www.hna.de
 
Zdroj videa z profilu Mezinárodní organizace pro migraci : twitter.com
 
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
reklama
1989 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Je právo k vlasti založeno spíše vlastenectvím nebo praktikováním islámu? V multikulturních zemích Evropy nyní vyvstává spor: Je přednostnějším právem k určitému území vlastenectví a národní příslušnost nebo to, že je tam rozšířen a praktikován islám (dar-al-islám)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď