reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Hamáčkova ČSSD prosazuje nadřazení uprchlíků nad české občany. Aneb když uprchlík je víc než česky invalida ...

Autor: Martin Gust | Publikováno: 25.10.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Kritici Hamackova navrhu na změny v azylovém řízení zcela přehlížejí, že se tu přelomove a pokrokove meni vztah cloveka vůči státu. Snad poprvé u nás se "osobou způsobilou k právům" stanete již v okamziku, kdy o ona práva požádáte a zůstanete ji i poté, co vám jsou tato práva odeprena. A to az do chvile, kdy odepření potvrdí nejposlednější odvolací instance.
 
Skoda, ze podobnou benevolenci neprojevuje český stát třeba vůči tělesně postiženým žadatelům o invalidni důchod. A vlastně vůči žádným ceskym občanům a daňovým poplatnikum, kteří se po statu dožadují nejakeho plnění.
 
Maji holt smulu, no. Blbě se narodili.
 
Krome toho si po konečném zamítnutí azylu můžete zažádat o strpeni z duvodu možného ohrožení v domovské zemi. Laik by se sice mohl domnivat, že součástí zamítnutí azylu by měl už být nález, že takové ohrožení nebylo dostatečně doloženo, ale ministerští úředníci a jejich neziskovi asistenti maji svůj způsob uvažování.
 
A tady se nám, symbolicky k výročí Velké listopadové revoluce, vrací do právního řádu normalizační jednotka docasnosti "jeden furt"
Ministerstvo vnitra by totiž rozhodnutí o strpeni mohlo vydat jen "na dobu nezbytně nutnou", ale zároveň by mělo pravo povoleni "opakovaně obnovovat." 😁
 
Geniální.
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví
reklama
1663 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Erdogan Evropě pohrozil kriminalitou imigrantů. Má pravdu? Prezident Erdogan o imigraci do Evropy prohlásil: "Evropané, už nevyjdete v klidu a bezpečně na ulici!" Má pravdu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď