reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Socialisté bohatnou na humanitární pomoci a Švédsko plánuje zrušit historií

Autor: Martin Gust | Publikováno: 30.9.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Sef Nordickeho rozvojoveho fondu se stal nejlepe placeným manažerem rozvojové organizace na svete - mesicne bere 218 000 svedskych korun. (Kurz k nasi korune je 2,4) Fond je financovan z rozpoctu skandinavskych zemi, nejvice dava Svedsko. Fond ma spravovat "klimaticke investice" v chudych zemich. A pak ze pri boji proti klimaticke zmene zchudneme.
 
Kdyz jsme u te dobrocinnosti, byvaly labouristicky ministr Miliband ted vede Mezinarodni zachranny vybor a pomaha veci migrantu a uprchliku za skromnych 900 000 dolaru rocne, coz je temer petinasobek platu britskeho premiera. Vybor je financovan z rozvojovych programu zapadnich zemi.
 
 
Jelikož se do školních osnov tlačí zásadně nutná témata jako gender, klima a migrace, navrhuje švédská Rada pro vzdělávání vypustit z osnov pro 7 až 9.třídu historii před rokem 1700. Tedy ne úplně, zbude z ní výuka západního kolonialismu a otrokářství. Takže na komunismus už taky moc času nezůstane.
 
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | integrace
reklama
1346 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Je třeba vytvořit Evropskou armádu proti imigrační invazi? Italský expremiér Silvio Berlusconi vyzval k vytvoření Evropské armády proti imigrační invazi z Afriky. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď