"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Donald Trump a znamení dnešní doby: Vše stojí na národě!

Autor: -bj- | Publikováno: 29.9.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jak praví moudrý Šalamoun v Písmu svatém, „Všeliká věc pod sluncem má svůj čas. Existuje čas na stavění, a existuje čas i na bourání“. Moudrost spočívá v tom, rozpoznat na co je právě čas. A je čas globalizmu, a je čas národa. A to bylo podle pozorovatelů a i mnohých novinářů průlomové poselství amerického prezidenta na Valném shromáždění OSN. Máme-li se posunout a rozvíjet úspěšně dál, je čas stavět na národě.

"Všechno stojí na národě. A budoucnost (dnes) nepatří globalistům, budoucnost patří patriotům. Patří suverénním a nezávislým národům, které chrání své občany, respektují své sousedy a ctí rozdíly, které činí každou zemi originální a jedinečnou. Svobodný svět se musí zakládat na národních základech, které nelze ani eliminovat ani nahrazovat. Pokud se někdo rozhlédne vůkol po naší úžasné a nádherné planetě, pravda přímo vytane před očima: Chcete-li svobodu, buďte hrdí na svou zemi. Chcete-li demokracii, braňte svou suverenitu. A chcete-li mír, milujte svůj národ. Moudří vládcové budou klást zájmy svých lidí a své země na první místo."

Prohlásil vizionářsky prezident Donald Trump minulý týden v OSN.

zdroj+video:

https://www.realclearpolitics.com/video/2019/09/24/trump_to_united_nations_the_future_doesnt_belong_to_globalists.html

https://edition.cnn.com/videos/us/2017/09/19/trump-united-nations-full-speech.cnn

https://wol.jw.org/cs/wol/b/r29/lp-b/Rbi8/B/2000/21/3#study=discover

http://video.lefigaro.fr/figaro/video/onu-le-discours-de-donald-trump-lors-de-l-assemblee-generale/6089079297001/

https://www.timesofisrael.com/full-text-of-us-president-trumps-un-speech/

https://nypost.com/2019/09/23/trump-promotes-religious-freedom-in-un-speech/

https://www.hlavnespravy.sk/vojna-globalistov-s-vlastencami-odignorovany-prejav-prezidenta-trumpa-v-osn/1904054

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

1391 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Byla to ministryně za KDU-ČSL, kdo zrušil českou civilní obranu a proto jsme dnes bez ochranyKorona: Došlo na imigranstké čtvrti. "Tyranie menšiny"! Povolat armádu !Turečtí tajní agenti mezi útočícími imigrantyEurohujeři rozjeli desinformační a manipulativní kampaň proti europoslanci SPD DavidoviProtimluv: Imigranti v karanténě

ePortal.cz

Celonárodní karanténa je cestou do pekel. Apelujme i v této pozdní hodině na politiky, aby okamžitě otevřeli školy, obchody i restauraceKoronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Virus totálního blbství: USA se zničí samy. Učit se budete jen o islámu a černoších. Pryč s hnusnou evropskou rasistickou klasikou! Na sever Čech přichází stále více Romů ze Slovenska. Za stěhováním jsou hlavně výrazně vyšší sociální dávky a pro muže dostupná práce načerno

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...Přežije EU pandemii?

ParlamentniListy.cz

Politickým neziskovkám už ani korunu! Padla výzva premiérovi. A je zde otevřený dopisSlavný Čech udeřil: Karanténa? Teď můžete pozorovat, kdo je kokot. Největší bojovníci za něčí práva a za menšiny řvou, že nemůžou chodit ven!
Články autora
Průzkum
Erdogan Evropě pohrozil kriminalitou imigrantů. Má pravdu? Prezident Erdogan o imigraci do Evropy prohlásil: "Evropané, už nevyjdete v klidu a bezpečně na ulici!" Má pravdu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď