"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Donald Trump a znamení dnešní doby: Vše stojí na národě!

Autor: -bj- | Publikováno: 29.9.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jak praví moudrý Šalamoun v Písmu svatém, „Všeliká věc pod sluncem má svůj čas. Existuje čas na stavění, a existuje čas i na bourání“. Moudrost spočívá v tom, rozpoznat na co je právě čas. A je čas globalizmu, a je čas národa. A to bylo podle pozorovatelů a i mnohých novinářů průlomové poselství amerického prezidenta na Valném shromáždění OSN. Máme-li se posunout a rozvíjet úspěšně dál, je čas stavět na národě.

"Všechno stojí na národě. A budoucnost (dnes) nepatří globalistům, budoucnost patří patriotům. Patří suverénním a nezávislým národům, které chrání své občany, respektují své sousedy a ctí rozdíly, které činí každou zemi originální a jedinečnou. Svobodný svět se musí zakládat na národních základech, které nelze ani eliminovat ani nahrazovat. Pokud se někdo rozhlédne vůkol po naší úžasné a nádherné planetě, pravda přímo vytane před očima: Chcete-li svobodu, buďte hrdí na svou zemi. Chcete-li demokracii, braňte svou suverenitu. A chcete-li mír, milujte svůj národ. Moudří vládcové budou klást zájmy svých lidí a své země na první místo."

Prohlásil vizionářsky prezident Donald Trump minulý týden v OSN.

zdroj+video:

https://www.realclearpolitics.com/video/2019/09/24/trump_to_united_nations_the_future_doesnt_belong_to_globalists.html

https://edition.cnn.com/videos/us/2017/09/19/trump-united-nations-full-speech.cnn

https://wol.jw.org/cs/wol/b/r29/lp-b/Rbi8/B/2000/21/3#study=discover

http://video.lefigaro.fr/figaro/video/onu-le-discours-de-donald-trump-lors-de-l-assemblee-generale/6089079297001/

https://www.timesofisrael.com/full-text-of-us-president-trumps-un-speech/

https://nypost.com/2019/09/23/trump-promotes-religious-freedom-in-un-speech/

https://www.hlavnespravy.sk/vojna-globalistov-s-vlastencami-odignorovany-prejav-prezidenta-trumpa-v-osn/1904054

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

 

1798 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Temné varování: Velmoci budoucnosti není Čína či Rusko, ale islámské TureckoRovněž ve Švýcarsku ukončil imigrant vztah zabitím partnerkyEgypt je 35. zemí, která zaregistrovala vakcínu Sputnik VA ven! Venezuela vykázala velvyslankyni EU"Je spolehlivý jako kalašnikov!" Rakouští lékaři objednávají Sputnik V

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

euPortal.cz

Čína předběhne USA, aby se stala největší ekonomikou světa už v roce 2028Konkretizace srůstání Bergoglia a zednářství

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ParlamentniListy.cz

Závody v nabl*tí na Václava Klause. Jan Hamáček a Pavel Novotný rozebrániNevěřím jim. Co skrývají? Advokátka Zahumenská o covidu a lékařích, co volají o pomoc
Články autora
Průzkum
Schvalujete, že sociální sítě típli Trumpa? Kancléřka Merkel i další evropští politici mají odtřihnutí Trumpa od sociálních sítí za "problematické" (!) z titulu pošlapání základního práva svobody projevu. Jak to vidíte Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď