reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Volební favorité v Rakousku ukazují své protiimigrační svaly

Autor: -bj- | Publikováno: 11.9.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Že imigrační politika evropských zemí na přelomu 20. a 21. století asi z dějinného hlediska bude hodnocena spíše jako období temna, se zdá být čím dál více nabíledni. Tomu dnes také odpovídá profilování úspěšných politických stran, jakož i charakter jejich programové a volební rétoriky. Aktuálním současným příkladem je Rakousko, kde se na konci září konají volby do dolní komory parlamentu – Národní rady.

Bývalý premiér a předseda Lidovců (ÖVP) Sebastian Kurz se vytasil s programem, ve kterém na prvním místě figuruje restriktivní imigrační politika, důslednější opatření proti neintegrujícím se a boj proti politickému islámu, což okomentoval slovy: „Rakousko je zemí křesťansko-židovského ražení. Imigarcí se mnohé změnilo, a my chceme zachovat rakouskou identitu a zakázat politický islám. Mezi optřeními, která mají forsírovat integraci, je dále krácení přídavků rodičům, kteří děti řádně neposílají do školy, zavedení povinného učebního předmětu o fungování Rakouského státu, zákaz islámského šátku na školách a opatření, která mají přimět azylanty pracovat.

Šéf Svobodných (FPÖ) Norbert Hofer si zas zajel pro podporu k protiimigračnímu králi současné Evropy – maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi, se kterým včera demonstrativně konzultoval imigrační politiku a jí implikovanou potřebu udržení veřejné i vnější bezpečnosti a boj proti terorizmu a s ním souvisejícímu politickému islámu. Viktor (Orbán), aniž by chtěl ovlivňovat rakouské volby vyslovil dosavadní protiimigrační politice FPÖ pochvalu a Hoferovi svou podporu. 

Tož, jak se zdá, přes restrikce imigrace a boj proti politickému islámu v nadcházejících volbách nejede vlak. Kdo není protiimigrační, jako by nebyl. Není divu, že politickým ternem na eurounijní úrovni by bylo poslat imigranty do východní Evropy.

zdroj:

https://www.oe24.at/wahl2019/oevp/Kurz-Start-in-Migrations-Wahlkampf/396891324

https://www.krone.at/1993786

https://dailynewshungary.com/fpo-head-hofer-holds-talks-with-orban-in-budapest/

https://kurier.at/politik/inland/integration-oevp-will-neues-schulfach-staatskunde/400601405

https://www.heute.at/s/kurz-will-neues-schulfach-staatsburgerkunde--52062001

https://diepresse.com/home/innenpolitik/nationalratswahl/5687656/Hofer-holt-sich-WahlkampfMotivation-bei-Orban

https://www.kormany.hu/en/the-prime-minister/news/prime-minister-viktor-orban-hopes-that-austria-will-have-a-strong-and-stable-government-that-rejects-political-islam

https://www.heute.at/s/auf-diese-frage-zur-wahl-hat-google-keine-antwort-50183489

https://www.derstandard.at/story/2000108452354/verbot-der-identitaeren-fuer-kurz-koalitionsbedingung

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

reklama
1175 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

USA hledají záminky k napadení Íránu. Je to zase klasika – americká propaganda a americká vláda opět lžou. Hůř než kdy Rudé právo tiskloDojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York University

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

To je úplná pitomost, paní Maláčová. Markéta Šichtařová ukazuje fintu ministryně s prázdnou obálkou a polštářem Fašistická úderka se chystá na Listopad, obává se prezident Zeman. Hyeny jako Polčák mu přejí smrt, ale on míní vydržet až do konce
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď