"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Děkujeme za podporu. I díky Vám stále bojujeme a nevzdáme se!

Autor: Redakce | Publikováno: 2.9.2019 | Rubrika: Z redakce
Ilustrace

Máme zde počátek nového měsíce a naše redakce by Vám všem, kdož podporujete naši činnost, ať již finančními dary nebo zakoupením knih u našeho partnerského e-shopu www.lukaslhotan.cz , ráda poděkovala. Velmi Vám všem děkujeme, že Vám není lhostejna budoucnost naši společnosti a naši země. Bohužel stále více sílí snaha vládnoucího multikulturního a neomarxistického režimu co nejvíce umlčet opoziční hlasy a hlavně bránit šíření informací, které jsou jim nepohodlné a které ukazuji, co za uprchlíky a imigranty sem do Evropy vládnoucí elity pouštějí. K umlčení nepohodlných webů a lidí používají nástroje víc než různorodé. Aktivisty z nesikovek, kteří manipulují pod pláštíkem boje proti fake news a hoaxům. Zastrašováním ve jménu potlačení "předsudečné nenávisti", jak si ji potichoučku zavedla ČSSD s hnutím ANO a teď ji vyhrožuje šéf ČSSD Hamáček a pod.    

Přátelé, děláme co je v naších omezených silách, abychom zprávy nejen zveřejňovali zde na webu, ale abychom je i šířili mezi českou veřejnosti a proto potřebujeme i Vaší pomoc, podporu. Jsme Vám vděční za jakoukoliv formu podpory a prosíme Vás, nevzdávejte se. Bojujte. Vzpomeňte co řvali čeští hrdinní parašutisté na Němce, kteří je obklíčili v kryptě pravoslavného kostela v Praze: Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy! Volejme tohle opět na neobolševiky v Bruselu a Berlíně, na jejich poskoky v české politice: Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy!  

Jak nás můžete podpořit:

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví  | vlastenectví
880 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Erdogan Evropě pohrozil kriminalitou imigrantů. Má pravdu? Prezident Erdogan o imigraci do Evropy prohlásil: "Evropané, už nevyjdete v klidu a bezpečně na ulici!" Má pravdu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď