"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nábor „dětských vojáků“ již oficiálně funguje v minimálně 13 státech, například v Tonga, Bolívii a teď jej chtějí v USA

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 24.7.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

The Washington Times přišly s velmi podnětnou myšlenkou (podotýkám, že ne poprvé, a ne jako první). Její podstata spočívá v tom, že optimální cesta ke zvýšení počtů amerických ozbrojených sil je snížit věk odvedenců na 16 let. Údajně je tato cesta velmi výhodná a podle některých analytiků předznamenává systém náboru pro celé 21. století.
 
Pominu fakt, že tato myšlenka není nová. Nábor „dětských vojáků“ již oficiálně funguje v minimálně 13 státech, například v Tonga, Bolívii nebo Papui Nové Guinei. Ale také, a to se podržte, ve Velké Británii. Diskuse v USA na toto téma se teprve rozbíhá. Kdo však zná a rozumí systému Overtonových oken, jasně chápe, že semínko je již zaseto a myšlenka vstoupila do veřejného prostoru. A vzhledem k tomu, že rekrutace nových vojáků do americké armády stále více pokulhává za plánem, zřejmě se velmi brzy dočkáme její realizace a první dětské jednotky vyrazí na své bojové mise.
 
Evropa má s dětskými vojáky své trpké zkušenosti. Tzv. dětské křížové výpravy do Svaté země z roku 1212, jejichž cílem údajně mělo být osvobození Jeruzaléma od nadvlády muslimů, se ukázaly jako jeden velký podvod. Skončily neslavně, většina účastníků zemřela cestou ještě v Evropě nebo byla prodána do otroctví právě těm muslimům, proti nimž měla bojovat.
 
Do novějších dějin se smutně zapsala německá polovojenská organizace Hitlerjugend. Její členové, procházející „speciální vlasteneckou přípravou“ (o jejímž nezbytném zintenzivnění se aktuálně hovoří i v souvislosti se zmíněnou americkou mládeží) byli vyhlášení neúctou ke všem autoritám, často se hrubě chovali k učitelům i vlastním rodičům. Důstojníci německé armády Hitlerjugend opovrhovali a považovali nacistickou mládež za bandu nevychovaných výrostků.
 
V roce 1943 však byla vytvořena 12. obrněná granátnická divize SS "Hitlerjugend", v níž většinu poddůstojníků tvořili chlapci ve věku 16–18 let, kteří se rekrutovali právě z Hitlerjugend. Inspirací pro novodobé propagátory náboru dětských vojáků je možná fakt, že tato divize se ukázala být velmi bojeschopnou. Zúčastnila se bojů v Normandii i bitvy v Ardenách. Její členové byli považováni za jedny z nejfanatičtějších bojovníků a poslední linie německé obrany v bitvě o Berlín byla prakticky tvořena jen touto organizací. Sovětští vojáci byli podle dobových svědectví naprosto šokováni, když zjistili, že proti nim zuřivě bojují čtrnáctiletí kluci, doslova pohrdající životem.
 
Jsem si plně vědom faktu, že ČR je věrným spojencem USA a pevně stojí v řadách států Severoatlantické aliance. Proto budu se zájmem čekat na první zmínku v našich mainstreamových médiích na téma možností, které českým ozbrojeným silám skýtá snížení věkové hranice pro nábor profesionálních vojáků z 18 na 16 let. Nikoliv náboru do středních vojenských škol (což už tady bylo, a poslední pokus, zřídit střední vojenskou školu v Moravské Třebové, právě v tichosti krachuje), ale do speciálních „mládežnických“ jednotek se specificky nastaveným systémem výcviku a velení. Jsem zvědav, kdo s tím přijde jako první, a hlavně na to, jak se k tomu postaví naše slavná „politická elita“ a její budovatelský předvoj, „Milion chvilek pro demokracii“. Protože osobně si nedovedu představit nic hroznějšího, než tahat šestnáctileté děti do války. V mém osobním žebříčku důvodů pro vyjití do ulic to stojí ještě o stupínek výš, než snaha odzbrojit občany ČR ze strany Evropské unie.
 
A abych nezapomněl – pro „nevěřící Tomáše“ přikládám odkaz: washingtontimes.com
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

 

Klíčová slova: USA  | válka
1603 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď