"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nač zákony proti pedofilům, když je miliardy muslimů neuznávají?

Autor: Břetislav Olšer | Publikováno: 3.9.2009 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Akce a reakce. Dojde k ní vždycky, když hyeny pocítí slabost svých obětí a krvežíznivě zaútočí. Stejně je to i v případě muslimů. Jeden Evropan napíše, že Muhammed byl pedofil, jelikož měl za ženu šestiletou Aišu, a má na krku fatwu, ale je rád, protože pro jeho populistickou politiku to je nahrávka na smeč.

První manželka Muhammada byla již dosti pamatující vdova Chadídža. Po ní přišla na řadu Aiša, dcera Abu Bakra, nejlepšího přítele Muhammada a stvořitele sunnitské části islámu. Zaslíbena mu byla ve věku svých 6 let, prý nikoli však kvůli sklonům k pedofílii, ale proto, že to “přikázal sám Alláh”.

Prorok Muhammad to sám zdůvodnil docela lakonicky, když řekl, že mu Aiša byla ukázána dvakrát ve snu. Viděl anděla nesoucího kus oblečení, po odkrytí v něm byla Aiša. Prorok si tedy řekl, že pokud je to od Allaha, pak se to musí stát.

Jak uvedl článek na webu Arutz Sheva-Israel National News “Geert Wilders: Prtophet Mohammed Acted Like a Pig”, nizozemský poslanec Geert Wilders přirovnal muslimského proroka Muhammada k praseti, kdy bylo zveřejněno, že v Saúdské Arábii vrátily soudy podle šárije uprchlou 10letou nevěstu jejímu 80letému manželovi.

Wilders vznesl dotaz na nizozemského ministra zahraničí Maxime Verhagena, zda souhlasí s tím, že „tento muž se chová jako prase, stejně jako barbarský prorok Muhammad, který se oženil“ se šestiletou dívkou. Wilders chce, aby ministr zahraničí předvolal saúdskoarabského velvyslance v Nizozemí a dal mu najevo znechucení nad tímto zvrhlým činem.

Wilders získává rostoucí popularitu v Evropě svými prohlášeními proti muslimskému teroru. Před dvěma roky vyvolal zuřivé protesty islamistů, když začal šířit svůj 15 minutový film zvaný Fitna (Rozvrat), který ukazuje spojení mezi muslimským náboženstvím a terorismem.

Snímek Fitna vůbec poprvé ukázal islám v takové podobě, v jaké skutečně existuje. Udělal to velmi dobře a bez zbytečných emocí. Připomněl světu a především Evropě, že není třeba se islámu bát, ale že je nutné islámu čelit.

O incidentu s 10letou nevěstou informoval saúdskoarabský web Arab News. Uvedl, že muž popřel, že by mu bylo 80 let, jak tvrdila dívčina rodina, kterou obvinil z vměšování do svých záležitostí.

„Můj sňatek není proti šaríji,“ řekl muž pro Arab News. „Obsahoval souhlas a odpověď otce nevěsty.“ Neidentifikovaný muslim vysvětlil, že byl zasnouben se starši sestrou své manželky, která ale porušila slib. Namísto ní mu otec nabídl mladší dceru. „Mohl jsem se na ni v souladu se šaríjou podívat a zjistil jsem, že je přijatelná,“ uvedl stařec.

Podle šaríje platí: …manžel má plné právo na to užívat si své ženy, od vrcholku její hlavy po spodek jejích chodidel, ačkoliv anální styk je naprosto nezákonný, způsobem, který jí fyzicky neublíží…

…Manžel má nárok trvat na tom, aby žena podstoupila všechna opatření nutná k tomu, aby s ní mohl mít sex, jako je očistná koupel (ghusl) po období menstruace a nutná k tomu, aby se z ní mohl plně těšit, jako je umývání svých intimních částí a odstraňování špíny…

Wildersovým hlavním tématem je kritika islámu a masívního přistěhovalectví z islámských zemí do Evropy. Navázal tím na jiného nizozemského politika - Pima Fortuyna a jeho stranu Listina Pima Fortuyna. První hvězda nizozemského populismu byla však v roce 2002 krátce před parlamentními volbami zavražděna a její strana se rozpadla.

Fortuynův přítel a krajan Theo van Gogh právě pracoval na filmu o atentátu, když i on byl zavražděn v roce 2004. Vrah van Gogha, holandský muslim marockého původu, byl rozzloben jeho filmem polemizujícím s ponižováním muslimek islámem a nazvaným “Poddanost”…

V té době byl Wilders ještě členem pravicově liberální Lidové strany pro svobodu a demokracii (VVD). Rodák z nizozemsko-německého pohraničí a syn německého emigranta do Nizozemska začal svou politickou kariéru jako asistent ministra zahraničí za liberály Fritse Bolkensteina na počátku devadesátých let.

Novou stranu svobody (PVV) postavil kromě kritiky islámu a vysoké imigrace také na podpoře přímé demokracie, nízkých daní a právech zvířat. Součástí programu se stalo i omezení vlivu EU a zrušení Evropského parlamentu.

V parlamentních volbách 2006 Wilders získal devět křesel a získal status šéfa malé opoziční strany. Jeho PVV poté získala ve volbách 2009 do EP v Nizozemsku 16,9 procenta hlasů, tedy čtyři europoslanecká křesla z celkových 25, které má Nizozemsko přiděleno.

Počátkem roku byl zastrašován dopisem s podpisem, který znamená “sjednocující meč víry”. Také dostal 24hodinovou policejní ochranu, “ztratil jsem svou svobodu, zaplatil jsem velice vysokou cenu,” říká Wilders, jenž spí z bezpečnostních důvodů každou noc na jiném místě…

Tradiční sňatky nezletilých dívek se starci a muži středního věku jsou dalším motivací Wilderse, jak prokázat, že nač jsou tvrdé zákony proti pedofilům v křesťanském světě, když téměř dvě miliardy mulimů se z nich v rámci islámského práva šaríja vysmívají.

V Iráku naleznete tržiště, kde zchudlé matky prodávají své nezletilé islámské dcery. Mnohým je teprve deset či jedenáct, za ty totiž lze získat až 30 tisíc dolarů. Zbytek se prodává nanejvýš za tři tisíce UDS. Dvacetileté dívky jsou už považovány za staré…

Takže, pedofilově všech nemuslimských zemí, těšte se, až podle alžírského prezidenta Boumediema zaplaví Evropu dělohy muslimských žen a jejich děti, zvítězíte!

PS: Abychom však byli objektivní; vzdáleně podobnnou tradici dodnes dodržují rovněž rumunští Romové. Každý rok se zde uskuteční několik dětských svateb, během nichž si „ano“ řeknou dvanáctileté děti. Ačkoli je i v Rumunsku zákonný věk pro vstup do manželství stanoven na 18 let.

Úřady ale tolerují romský zvyk ženit a vdávat své děti mnohem dřív. Dětské svatby domlouvají rodiče – většinou se jedná o významné romské rody – a děti si tak svého budoucího partnera nemohou vybrat.

Na rozdíl od česko-amerického sochaře Opočenského, který byl obcováním s nezletilými dívkami patologicky posedlý, s výjímkou několika let vězení za pedofilství.

http://olser.cz/

5445 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Polsko a Maďarsko chtějí dále bojovat vetem za dobro EUJižní státy chtějí zas přerozdělovat imigrantyNová kniha: Idea českého národního státu třetího tisíciletíVe stínu meče: Zápas o celosvětovou říšiVídeňský terorista chtěl útočit i v kostelích

ePortal.cz

Pomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne Pane ministře Plago! Žáci, studenti, učitelé a další pracovníci ve školství jsou v drtivé většině rozumní a svéprávní lidé, a ne pokusní králíci protagonistů nového, pokrokářstvím zmutovaného světového řádu

euPortal.cz

To je jak v Kocourkově. ODS chce zrušit to, pro co minulý týden hlasovala!To si dělá von der Leyenová legraci, ne?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard

ParlamentniListy.cz

Desítka zbytečných úřadů, které by se měly rovnou zrušit. Ekonom Mach ukazuje cestu z rozvratu veřejných financíBabiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to
Články autora
Průzkum
Nechali byste se spíše očkovat vakcínou americkou nebo ruskou? Jakou proti-covidovou vakcínou byste se nechali očkovat?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď