reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Skandální odhalení! Americká internetová firma Google manipuluje a ovlivňuje volby a veřejné mínění!

Autor: Michal Poláček | Publikováno: 29.6.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Americký kongres právě griluje zástupce Google (Youtube je jejich dceřinka) kvůli prohlášení manažerů této firmy, že v budoucnu zabrání aby byl demokraticky zvolen kdokoliv podobný Donaldu Trumpovi. Narozdíl od Ruské federace má kartel ze Silicon Valley skutečný monopol na výměnu a propagaci informací v západním světě.
 
Odpovědi manažerů megakorporace se zatím omezují na "nevím" a "nemohu mluvit za celou korporaci".
 

 
Rozbuškou se stalo video neziskové organizace Veritas, kde byly záběry právě z uzavřeného zasedání vedení Google. Management video prakticky podepsal, když nechal video po 48 hodinách smazat. Příliš pozdě na to, aby zabránili jeho rozšíření.
 
Ted Cruz (bývalý soupeř Donalda Trumpa v primárkách): Víte kolik peněz zaměstnanci vaší korporace věnovali Hillary Clintonové? 1 400 000 dolarů. Víte kolik Donaldu Trumpovi? - "Nevím." Je to kulaté číslo, nula dolarů a nula centů. 
 
To je jen začátek. Až se to pořádně rozmázne, tak bude na stole rozdělení gigantů ze Sillicon Valley soudní cestou. Stejně jako svého času impérium Rockefellera. Jestli jsou Američané na něco citliví, tak je to ovlivňování voleb.
 
Kongres není europarlament, pořád ještě mají mandát a moc šlápnout nadnárodní korporaci na krk. Bohužel v tomto případě už nejde jen o Google, jejich partneři ze Sillicon Valley se také činí. Video Veritas smazalo kromě Youtube i Vimeo. Twitter a Reddit skupině zrušily účty. Prý šíří nenávist (hate speech).
 
Jestli nám posledních 100 let něco ukázalo, tak to, že globalizace není slučitelná s demokracií. Ať tu globalizaci organizuje soudruh v Sovětském svazu anebo manažer v Sillicon Valley.
 
Původní video, které zavdalo příčinu předvolání zástupců Google před kongres:
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 
 
 
 
 

 

Klíčová slova: politická korektnost  | USA  | pronásledování
reklama
1012 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismusNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Existuje mnoho nevysvětleného kolem 11. září a v průběhu osmnácti let od útoku nevysvětlené ještě přibylo. Není jen shodou okolností, že přes 4 tisíce poškozených onemocnělo rakovinou?Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omylu

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Podříznu tě! „Mašínové si zaslouží úctu,“ uvedl expert. Zabíjeli, ale... A pak se děly věci
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď