"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Skandální odhalení! Americká internetová firma Google manipuluje a ovlivňuje volby a veřejné mínění!

Autor: Michal Poláček | Publikováno: 29.6.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Americký kongres právě griluje zástupce Google (Youtube je jejich dceřinka) kvůli prohlášení manažerů této firmy, že v budoucnu zabrání aby byl demokraticky zvolen kdokoliv podobný Donaldu Trumpovi. Narozdíl od Ruské federace má kartel ze Silicon Valley skutečný monopol na výměnu a propagaci informací v západním světě.
 
Odpovědi manažerů megakorporace se zatím omezují na "nevím" a "nemohu mluvit za celou korporaci".
 

 
Rozbuškou se stalo video neziskové organizace Veritas, kde byly záběry právě z uzavřeného zasedání vedení Google. Management video prakticky podepsal, když nechal video po 48 hodinách smazat. Příliš pozdě na to, aby zabránili jeho rozšíření.
 
Ted Cruz (bývalý soupeř Donalda Trumpa v primárkách): Víte kolik peněz zaměstnanci vaší korporace věnovali Hillary Clintonové? 1 400 000 dolarů. Víte kolik Donaldu Trumpovi? - "Nevím." Je to kulaté číslo, nula dolarů a nula centů. 
 
To je jen začátek. Až se to pořádně rozmázne, tak bude na stole rozdělení gigantů ze Sillicon Valley soudní cestou. Stejně jako svého času impérium Rockefellera. Jestli jsou Američané na něco citliví, tak je to ovlivňování voleb.
 
Kongres není europarlament, pořád ještě mají mandát a moc šlápnout nadnárodní korporaci na krk. Bohužel v tomto případě už nejde jen o Google, jejich partneři ze Sillicon Valley se také činí. Video Veritas smazalo kromě Youtube i Vimeo. Twitter a Reddit skupině zrušily účty. Prý šíří nenávist (hate speech).
 
Jestli nám posledních 100 let něco ukázalo, tak to, že globalizace není slučitelná s demokracií. Ať tu globalizaci organizuje soudruh v Sovětském svazu anebo manažer v Sillicon Valley.
 
Původní video, které zavdalo příčinu předvolání zástupců Google před kongres:
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 
 
 
 
 

 

Klíčová slova: politická korektnost  | USA  | pronásledování
1212 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Imigrace: Francie zakládá Národní úřad pro boj se záštíODS podporuje starostu Novotného vyzývajícího k vraždění kritika ruských kolaborantu s nacistyJak prezentuje historií EU: Křesťanství a vlastenectví jsou fuj, ale komunismus je OKBritský tisk: NATO se drolí...ODS+ANO+STAN+TO09+KDU-ČSL volají po cenzuře nepohodlných informací

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostPavlové Novotní by se před třiceti a více lety pravděpodobně naváželi do Reagana a Thatcherové a s rozzářeným úsměvem by přijímali státní vyznamenání od Gustáva Husáka nebo Milouše Jakeše

euPortal.cz

SKRYTÉ UTRPENÍ PALESTINSKÝCH KŘESŤANŮMáme tady další důkaz, že za masovou imigrací stojí plán vyměnit původní evropské obyvatelstvo a nahradit ho obyvatelstvem africkým a arabským

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Když shrnu bisáckou argumentaci – jsme v hybridní válce s Ruskou federací, takže každý, kdo nejde s námi, jde proti nám s PutinemCo bych udělal, kdybych byl vedoucím redaktorem zpravodajské redakce České televize, a chtěl národu a všem posluchačům ČT ukázat, z jaké výšky a při tom s jakou přesností kálím na všechny ty kecy...

ParlamentniListy.cz

VIDEO Eva Holubová a TOP 09 na jednom pódiu. Rána Zemanovi. Chvalozpěv na Milion chvilek. Ale i Havel a slova o migraciHanba! Islamizace! Okamura a další v ráži kvůli kauze „hidžáb“. Ale zato Moláček...
Články autora
Průzkum
Uskromnili byste se kvůli imigrantům? Německá města kvůli výdajům na vydržování imigrantů nemají dost peněz pro německé občany... Uskromnili byste se kvůli imigrantům?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď