"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Skandální odhalení! Americká internetová firma Google manipuluje a ovlivňuje volby a veřejné mínění!

Autor: Michal Poláček | Publikováno: 29.6.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Americký kongres právě griluje zástupce Google (Youtube je jejich dceřinka) kvůli prohlášení manažerů této firmy, že v budoucnu zabrání aby byl demokraticky zvolen kdokoliv podobný Donaldu Trumpovi. Narozdíl od Ruské federace má kartel ze Silicon Valley skutečný monopol na výměnu a propagaci informací v západním světě.
 
Odpovědi manažerů megakorporace se zatím omezují na "nevím" a "nemohu mluvit za celou korporaci".
 

 
Rozbuškou se stalo video neziskové organizace Veritas, kde byly záběry právě z uzavřeného zasedání vedení Google. Management video prakticky podepsal, když nechal video po 48 hodinách smazat. Příliš pozdě na to, aby zabránili jeho rozšíření.
 
Ted Cruz (bývalý soupeř Donalda Trumpa v primárkách): Víte kolik peněz zaměstnanci vaší korporace věnovali Hillary Clintonové? 1 400 000 dolarů. Víte kolik Donaldu Trumpovi? - "Nevím." Je to kulaté číslo, nula dolarů a nula centů. 
 
To je jen začátek. Až se to pořádně rozmázne, tak bude na stole rozdělení gigantů ze Sillicon Valley soudní cestou. Stejně jako svého času impérium Rockefellera. Jestli jsou Američané na něco citliví, tak je to ovlivňování voleb.
 
Kongres není europarlament, pořád ještě mají mandát a moc šlápnout nadnárodní korporaci na krk. Bohužel v tomto případě už nejde jen o Google, jejich partneři ze Sillicon Valley se také činí. Video Veritas smazalo kromě Youtube i Vimeo. Twitter a Reddit skupině zrušily účty. Prý šíří nenávist (hate speech).
 
Jestli nám posledních 100 let něco ukázalo, tak to, že globalizace není slučitelná s demokracií. Ať tu globalizaci organizuje soudruh v Sovětském svazu anebo manažer v Sillicon Valley.
 
Původní video, které zavdalo příčinu předvolání zástupců Google před kongres:
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 
 
 
 
 

 

Klíčová slova: politická korektnost  | USA  | pronásledování
1484 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Turecko veřejně deklaruje snahu vojensky obsadit Kypr, Řecko, Bulharsko a další zeměNěmecko se vrací k praktikám nacistů a komunistů. Novodobé GESTAPO začne nejprve na internetuBravo! Premier Orbán popřál polskému prezidentovi Dudovi k vítězstvíVeřejnoprávní media ovládá skupina, která šíří propagandu proti většině obyvatel České republikyMuslimové ve Francií brutálně ukopali k smrti řidiče autobusu - chtěl po nich jízdenku a roušku

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneTurečtí Šedí vlci ve vídeňských ulicích

euPortal.cz

Mezi mládeží do 16 let jsou teď v USA bílí menšinou, zjišťuje statistický úřad USAPanna Mária naliehavo varuje pred odpadlíctvom

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Black Lives Matter, cenzurování filmů? Režisér Adamec se svěřil s osobními zkušenostmi z USASoros posílá 220 milionů dolarů do černošských organizací. Český politik tuší, co za tím je
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď