"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v Mnichově

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 19.6.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Jak jsem již dříve popsal, tak díky několikaleté infiltraci české expertky na islámský extremismus a aktivistky Islám v České republice nechceme mgr. Haně Křížkové bylo potvrzeno několik zásadních informací nám známých z jiných zdrojů. Například o propojení radiálních muslimů z mnichovské mešity na muslimy v Praze.  

O celém projektu připravujeme anglicky psanou publikaci a některé z informací a zjištění infiltratorky mgr. Hany Křížkové si můžete přečíst i v jejich odborných publikacích (zde a zde - oponentůru dělal například bývalý šéf Evropských hodnot Radko Hokovský).
 
Mgr. Hana Křížková s dcerou Abu Adama
 
Již z divějších dob jsme věděli, že mnichovští salafisté mají kontakty na muslimy v ČR. Jen nám scházely podklady k identifikaci těchto osob v ČR. Díky návštěvám mgr. Hany Křížkové na počátku její mise v Bavorsku se nám podařilo některé jména muslimů v ČR zjistit i to, že udržují kontakty se salafisty v Bavorsku. Mgr. Hana Křížková se tehdy vydávala za čerstvou konvertitku k islámu a podařilo se ji tak spřátelit s rodinou islamistického kazatele Abu Adama (pravé jméno Hešam Šašaa), který ji pak během setkání prozradil jména svých kontaktu v Praze a doporučil ji s nimi navázat kontakt. 
 
Během našeho následného ověřováni těchto jmen, již bez účasti mgr. Hany Křížkové jsme zjistili, že se tyto osoby nezapojují do muslimského života kolem mešity na Černém mostě zpravované Islámskou nadací v Praze, ale stýkají se s lidmi z okruhu dnes již zatčeného pražského imáme Samera Shehadeha a chodili občas do mešity vedené Muslimskou obcí v Praze v Opletalové ulici.
 
Abu Adam
 
Nikoho nepřekvapí, že Abu Adam byl v roce 2017 zatčen agenty bezpečnostních složek za napojení na teroristickou organizaci Islámský stát. Jestli i jeho pražské kontakty mají na teroristy z Islámského státu vazby jsme bohužel nedokázali zjistit. Ani nevíme jestli informace zjištěné mgr. Hanou Křížkovou a předané bavorskému Úřadu na ochranu ústavy (Bayerisches Landesamt für Verfassungsschutz) byly součásti obvinění Abu Adama. Byť je to hodně pravděpodobné.   
 
Předchozí články:
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | Německo
2369 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Islamizace Británie pokračuje mílovými krokyUprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděAmerický generál hovoří o puči, který proběhl v USA po 11. září, a plánu o napadání států – Irák, Afghánistán, Sýrie...a Írán

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minutUkradené výročí. Lidé v roce 1989 chtěli svobodu, a ta dnes stejně mizí. Prezident chce v listopadu mlčet, našel pochopení. Kromě knížete a Gazdíka...
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď