reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v Mnichově

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 19.6.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Jak jsem již dříve popsal, tak díky několikaleté infiltraci české expertky na islámský extremismus a aktivistky Islám v České republice nechceme mgr. Haně Křížkové bylo potvrzeno několik zásadních informací nám známých z jiných zdrojů. Například o propojení radiálních muslimů z mnichovské mešity na muslimy v Praze.  

O celém projektu připravujeme anglicky psanou publikaci a některé z informací a zjištění infiltratorky mgr. Hany Křížkové si můžete přečíst i v jejich odborných publikacích (zde a zde - oponentůru dělal například bývalý šéf Evropských hodnot Radko Hokovský).
 
Mgr. Hana Křížková s dcerou Abu Adama
 
Již z divějších dob jsme věděli, že mnichovští salafisté mají kontakty na muslimy v ČR. Jen nám scházely podklady k identifikaci těchto osob v ČR. Díky návštěvám mgr. Hany Křížkové na počátku její mise v Bavorsku se nám podařilo některé jména muslimů v ČR zjistit i to, že udržují kontakty se salafisty v Bavorsku. Mgr. Hana Křížková se tehdy vydávala za čerstvou konvertitku k islámu a podařilo se ji tak spřátelit s rodinou islamistického kazatele Abu Adama (pravé jméno Hešam Šašaa), který ji pak během setkání prozradil jména svých kontaktu v Praze a doporučil ji s nimi navázat kontakt. 
 
Během našeho následného ověřováni těchto jmen, již bez účasti mgr. Hany Křížkové jsme zjistili, že se tyto osoby nezapojují do muslimského života kolem mešity na Černém mostě zpravované Islámskou nadací v Praze, ale stýkají se s lidmi z okruhu dnes již zatčeného pražského imáme Samera Shehadeha a chodili občas do mešity vedené Muslimskou obcí v Praze v Opletalové ulici.
 
Abu Adam
 
Nikoho nepřekvapí, že Abu Adam byl v roce 2017 zatčen agenty bezpečnostních složek za napojení na teroristickou organizaci Islámský stát. Jestli i jeho pražské kontakty mají na teroristy z Islámského státu vazby jsme bohužel nedokázali zjistit. Ani nevíme jestli informace zjištěné mgr. Hanou Křížkovou a předané bavorskému Úřadu na ochranu ústavy (Bayerisches Landesamt für Verfassungsschutz) byly součásti obvinění Abu Adama. Byť je to hodně pravděpodobné.   
 
Předchozí články:
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | Německo
reklama
1858 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Včera v imigrantské čtvrti Vídně pobodány dvě ženyNepokoje ve Francii: Imigrantský nacionalismus vs. chatrná integracePo demostraci Romů v Bruselu je začal řešit … SalviniLevičačka, která přijela poučovat, co se má a co ne: Návštěva Čaputové v PolskuRakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“

ePortal.cz

Byl francouzský soudce „zhulený“?Smutná realita Palestinské samosprávy- „je nás tisíce ochotných zabíjet“

euPortal.cz

Kolaboranti Němců znovu na scéně: Vracení majetku a lokajské zdravice. Co by na to řekli Kubiš s Gabčíkem?Vážení čtenáři EUportalu, Pokud se situace v horizontu jednoho či dvou měsíců nezlepší, budeme postupně muset výrazně omezovat činnost...

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ParlamentniListy.cz

Havlův odkaz z Listopadu 89? To jako ti udavači? Dotaz, který Kláru Samkovou rozpálilDoučování z Ústavy pro senátora Lásku. Právník Hasenkopf trhá žalobu na Zemana na kusy
Články autora
Průzkum
Je zamezení ilegální imigrace morální povinností? Italský ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že zastavit podloudnou imigraci je morální povinností. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď