reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Češka dříve infiltrovala mešity, ale pak se rozhodla infiltrovat antiislamisty

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 11.6.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Prakticky nikdy se nezmiňuji veřejně o zákulisí aktivit našeho týmu pracujícího na monitorování aktivit islamistů a muslimů v Evropě, ale v tomto případě jsem se rozhodl poodhalit jednu ukázku toho, jakým problémům s týmem čelíme a jak snadno člověk, který s námi spolupracoval se otočí proti antiislamistům jen proto, aby získal oblibu u státní správy a pokusil se získat práci u české tajné služby na úkor antiislamistů a odpůrců migrace.

Počátek infiltrace

Možná znáte tu situaci, kdy si myslíte, že máte perfektně sestavený tým lidi na práci a najednou se ukáže, že jeden z vašich lidí nepracuje pro blaho týmu, ale má vlastni cíle. Přesně toto se stalo i mému týmu, který se věnuje problematice islamizace ve střední Evropě. Několik let jsem působil jako kontaktor našeho týmu pro mgr. Hanu Křížkovou specialistku na islám v Německu. Pomáhal jsem ji v době, kdy ona se vydávala za muslimku a pronikala do mešit v Bavorsku a Berlíně, kde coby externí spolupracovník německé kontrarozvědky (Spolkový úřad pro ochranu ústavy) zajišťovala bavorské pobočce kontrarozvědky lov nových spolupracovníku mezi muslimy a úřad ji (a nejen ji) za to vyplácel pravidelné odměny v řádů tisíců euro. Bavorská kontrarozvědka ji přiřadila krycí jméno Maja.

Zároveň její podpora stála náš tým celkem velký obnos peněz. Když se na to dívám zpětně, tak na tom holka pěkně vydělala. Naše podpora a kontakty ji pomohly etablovat se u německých rozvědčíků, my jsme ji spoustu věcí zaplatili a ona ještě od německé kontrarozvědky dostala zhruba 200 000 korun na odměnách za spolupráci na infiltraci mešit v průběhu necelých dvou let.  

Tehdy se naše milá agentka rozhodla začít se prezentovat nejen v odborných pracích na Karlově univerzitě v Praze, ale i v mediích a tak poskytla rozhovor Idnes.cz: Česká špionka v německých mešitách: konvertovala, aby odhalovala islamisty

Tento rozhovor byl její přípravou na knihu, kterou chtěla napsat a zároveň chtěla využít zkušenosti získaných v rámci projektu infiltrace mešit k zahájeni kariéry jako české odbornice na islámský extremismus. 

Mgr. Hana Křížková na začátku své mise

Když se její několikaletý pobyt v Bavorsku chýlil ke konci, tak jsem ji přesvědčil, aby si podala přihlášku na stipendium ve spolkovém sněmu v Berlíně. Byť její přátele ji zrazovali, že je těžké tam uspět a že se tam určitě nedostane. Já ji přesvědčoval, že se nemá bát, že určitě uspěje.

Mohl jsem si dovolit to tvrdit, neboť jsem věděl, že lidé z německé kontrarozvědky se za její úspěch přimluví. To co mgr. Haně Křižkové totiž nedošlo bylo to, že ji jako infiltratorovi mezi muslimy ostatní kolegové mého týmu a ani řídicí vedoucí bavorské pobočky německé kontrarozvědky nevěří. Již několikrát se totiž v rámci Evropy stalo, že infiltrator vydávající se za muslima či muslimku podlehl během infiltrace islámské propagandě a přeběhl na stranu islamistů. Naši bezpečnostní pojistkou tedy bylo, že mgr. Hana Křižková z české strany znala pouze mne. Pokud by selhala a zradila, tak by její přeběhnutí nijak nepoškodilo aktivity našeho týmu, protože o nich ona nic nevěděla a jediný koho znala jsem byl já.   
 
Německá kontrarozvědka měla s mgr. Hanou Křížkovou své plány, jaké to nevím, ale vím, že naši němečtí kolegové hodně stáli o to, abych s ní byl dál v kontaktu a byl ji nápomocen. Ovšem co jsem já netušil a nejspíše to netušili ani němečtí rozvědčíci, tak se mgr. Hana Křížková posunula ve své psychice směrem pro nás hodně špatným. S končící vysokoškolským vzděláním a touhou po kariéře v tajných službách u ni zesílila nejspíše netrpělivost a nespokojenost se stavem věcí a ona začala usilovat o získaná práce u české tajné služby.  
 
Mgr. Hana Křížková mezi muslimkami
 
Bohužel se u mgr. Hany Křížkové dostavil syndrom jimž trpí mnozí agenti a infiltratoři, začala si myslet jak je chytrá geniální a dokonalá. Jak je chytřejší než německá kontrarozvědka, chytřejší než muslimové, které infiltrovala. Možná je chytřejší než já, ale rozhodně není chytřejší než německá kontrarozvědka a také nebyla chytřejší než muslimové v Regensburg a Mnichově. 

Problémy a konec projektu

V situaci, kdy se mgr. Hana Křížková zamilovala do řídicího agenta německé kontrarozvědky pod přezdívkou Thomas, tak jsem na to německé kolegy upozornil a ti ho okamžitě odvolali na jinou práci a místo něj určili agenta pod přezdívkou Andi. Zároveň se ukázalo, že mgr. Hana Křížková v některých případech záměrně slovně muslimy provokovala a směřovala tak, aby začali říkat radkálni názory, což z pohledu německé kontrarozvědky bylo špatně a nedaly se tyto odposlechy použít. Tohle by byly menší problémy, naštěstí tehdejší odpovědná vedoucí celého projektu z bavorské strany chápala význam spolupráce mezi kontrarozvědkou a nevládní skupinou monitorující islamismus ve střední Evropě a tak mohla spolupráce pokračovat.
 
Horši situace byla, že svou namyšlenosti a ignorováním rad německých odborníku a mne se mgr. Haně Křížkové podařilo se mezi radikálními muslimy v Mnichově de-konspirovat. Její namyšlenost a naivita se staly příčinou jejího odhalení. Mnohokrát jsme ji společně s německými kolegy varovali, aby byla opatrnější a zbytečně mezi muslimy neprovokovala, ale ona věřila tomu, že je chytřejší než muslimové.
 
Jenže jedná aktivní německá konvertita si všimla podezřelého chování mgr. Hany Křížkové. Vedoucí představitelé mnichovské salafistické komunity rozjeli vyšetřováni a velice rychle si dali dohromady informace, které jim jasně ukázaly, že mgr. Hana Křížková není pravověrná muslimka, ale infiltrator. Muslimům se ji podařilo i sledovat po odchodu z mešity, kdy zjistili, že se na veřejném WC převlekla sundala islámské zahaleni niqab a v civilním běžném oblečení, kraťasy a uplé triko, vyšla ven. Dokonce ji jednou salafisté viděli i na setkání s agentem Andim, ale to byla náhoda a ne sledování ze strany muslimů.
 
Mgr. Hana Křižková mezi salafisty
 
 
Němečtí kolegové jasně řekli mgr. Haně Křížkové, aby již do mešit nechodila, dokončila své studijní a pracovní povinnosti v Mnichově a odešla na chvíli do Čech (to jsem ji důrazně říkal i já), ona si to asi vyložila, že v Německu definitivně skončila, což nebyla pravda, němečtí experti na boj s radikálním islámem uvnitř Spolkového úřadu pro ochranu ústavy plánovali zapojit mgr. Hanu Křížkovou do svých projektů, jen ji to prostě hned neřekli a ona mezitím svým chováním v Čechách ztratila důvěru těchto expertů a tak oni ztratili zájem. 

Neuposlechnutí rozkazu

Než odešla mgr. Hana Křížková z Německa zpět do Čech, tak na vlastni pěst vyrazila opět do jedné salafi mešity, kde již na ni byli ovšem připraveni. Jedna muslimka ji sledovala a přistihla ji, že tajně fotí a nahrává na mobil. Muslimka ji chytla a začala na celé kolo volat, že je mgr. Hana Křížková zrádce a agent infiltrujici muslimy. Naštěstí muslimům nešlo o nic víc než mgr. Hanu Křížkovou postrašit a to se jim povedlo. Mgr. Hana Křížková z mešity utekla a němečtí salafisté začali ve svých internetových komunitách sdílet její fotografie a informace, že konvertitka z Čech není muslimka, ale agentka německé tajné služby.  
 
V bavorské kontrarozvědce z chování mgr. Hany Křížkové vůbec nadšeni nebyli. Vadilo jim, že neposlechla jejich pokyny a svým pokračováním infiltrace ohrozila svůj život. Na počátku si mysleli, že její pokračováni infiltrace je aktivitou mého týmu, ale kolega je ubezpečil, že jsme také o tom nevěděli a byli proti tomu. U vedení bavorského Spolkového úřadu pro ochranu ústavy chováni mgr. Hany Křížkové vyvolalo zděšení. Vedení bavorské kontrarozvědky bylo vyděšeno z toho, že by ji muslimové něco provedli a odpovědnost za to by padla na Spolkový úřad pro ochranu ústavy. A tak se stala mgr. Hana Křížková pro ně problémem. 

Touha začít pracovat pro českou tajnou službou

Asi si naivně myslela, že její několikaletá spolupráce s německou kontrarozvědkou ji pomůže získat práci u české tajné služby. No, samozřejmě, že neuspěla. Zároveň jsem ji náhodou přistihl jak se z mého pracovního počítače snaží ukrást informace, okamžitě jsem ji vyhodil a zablokoval přístup k mým počítačům. Veškera spolupráce s ní byla týmem ukončena. Zároveň bylo z jejího přiznání zjištěno, že si tajně nahrávala lidi s nimiž se setkávala včetně odborníka na extremismus Miroslava Mareše či tehdejšího přesedy think-tank Evropské hodnoty Radka Hokovského a dalších. Chováni mgr. Hany Křížkové a jeji snaha ukrást mi informace z počítače mi přesně zapadá do proklamace šéfa české tajné služby BIS, že hrozbou neni islám, ale odpůrci islámu a migrace.
 
 Naštěstí se nepotvrdilo, že by se snažila krást informace pro muslimy, ale nejspíše se pokoušela krást informace pro českou kontrarozvědku. Což by bylo logické vzhledem k mým pracovním a přátelským kontaktům na bývalé policisty, agenty tajných služeb a politiky z Ruska, Turecka, Arménie, Ukrajiny, Maroka, Izraele a pod.  
 
Mgr. Hana Křižková v uniformě Aktivnich záloh AČR
 

Dnes mgr. Hana Křížková poskakuje kolem německé AfD (byla asistentkou poslance AfD  Marce Bernharda), Konvičky a spol. Proč to dělá nevím, ale co vím je, že jsem se těžce zklamal v její motivaci, kterou není ochrana našeho národa, ale je ji kariéra v státních službách. Přitom, kdyby nebyla nedočkavá a netrpělivá, trochu aspoň poslouchala německé kolegy a mne, tak by mohla mít velice dobrou profesní kariéru v rámci boje proti islámskému extremismu v Německu. Mohla pomáhat odhalovat islámské extremisty po celém území Německa a vydělat si víc než těch 200 000 Kč v Bavorsku. Ovšem ona se rozhodla neposlouchat německé kolegy a mne, rozhodla se nám říkat pololži a nakonec byla přistižena při snaze krást naše pracovní informace o islamismu.

Skončila tedy tak jak chtěla, dělá si kariéru v Aktivních zálohách armády ČR a možná se i přes své ženské přednosti dostane k nějaké funkci. A až multikulturní režim pošle armádu a Aktivní zálohy proti demonstrujícím Čechům, tak může být jedna z nich, protože kariéra ve státní službě multikulturní EU je pro ni víc než oddanost národu.

  

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | Německo  | islamismus  | terorismus
reklama
1848 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...OSN: Táák holenkové, a teď si džihádisty pěkně vemte domů do Evropy!Cikáni pořádají loupežné nájezdy v Itálií již za bílého dne ... Mladý Ital se stal jejich cílem a bojuje o životToto se káže v brněnské mešitě: Židé a Američané jsou nepřátele islámu. Vyzývá se také k džiháduPapež František se omluvil muslimům za agresi křesťanů...

ePortal.cz

Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques BursíkováÚnos a znásilnění, které otřáslo Izraelem

euPortal.cz

Imigrant za bílého dne znásilnil devítileté děvčátkoNástroj mocných: Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne. Ale "správně" volí ve volbách. Výsledky výzkumu giganta usvědčují. Pětinásobná převaha levičáckých zpráv

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propagandu

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

„Nejsme žádní hajzlíci!“ Komentátorka stírá křičící umělkyni z Letné: Je to herečka, víc za tím nehledejmeJenom stojí a čučí! Prezident Zeman drsně zametl s těmi, kteří mu chodí na náměstí s červenými kartami
Články autora
Průzkum
Je zamezení ilegální imigrace morální povinností? Italský ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že zastavit podloudnou imigraci je morální povinností. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď