"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Multikulturní rozvrat: Muslimský primátor Londýna se příčí spojenectví s USA!

Autor: -bj- | Publikováno: 4.6.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

„V naší zahraniční politice se vzájemně dokážeme peprně štengrovat, ale kdykoli jde do tuhého, jsme pevně semknutými spojenci“, prohlásil před čtvrt stoletím o Británii a USA jeden z analytiků (desk officer) britské rozvědky MI6. Toto staleté pravidlo a pouto anglosaství je však multiklturalizací Británie dnes hrubě erodováno. Přesně tak, jak to bylo v duchu neomarxizmu frankfurtské školy po druhé světové válce anglosaskými mocnostmi naordinováno v rámci denacifikace na rozmělnění národní identity Německu.

Rozmělnění anglosaské britské identity multikulturalizmem je dnes jasně patrné na nejvyšších politických a společenských postech. Někdejší britský nejvěrnější spojenec Ameriky, již není tak docela britským a nejvěrnějším spojencem. Británie dnes je v jakémsi transdženderovém přechodu na multikulturní jinopohlavní Nebritánii. To se nyní jasně ukázalo v souvislosti s probíhající návštěvou amerického prezidenta Trumpa ve Spojeném království.

Před Trumpovým příjezdem publikoval muslimský primátor Londýna pákistánského původu Sadiq Khan v týdeníku Observer článek, ve kterém kritizoval nejvyšší pocty s jakými má být Trump uvítán, a že "pro někoho, kdo mobilizuje své stoupence jazykem fašistů 20. století, by vůbec neměl být rozbalován červený koberec". Pěkně silná káva. Tak takhle Trumpa nepočastovali ani v Íránu nebo Severní Koreji. Až nyní v Londýně…

Trump twitterem Khanovi vzkázal, že coby packal a příšerně neschopný primátor, je ještě "nejapně drzý k návštěvě prezidenta daleko nejdůležitějšího spojence Británie, a měl by se spíše soustředit na (imigrantskou) kiminalitu v Londýně, než na mě".

Jenže multikulturní či islámská Británie už zdaleka nebude nejdůležitějším spojencem USA...

Dočkáme se tedy zas nějakého propagandistického tvrzení a sankcí (na které by skočila půlka Evropy vč. ČR), že imigranty v Británii může Rusko? No, ač by se to na Rusko hodilo, tak asi ne. Bylo by to totiž nejen protiruské, ale i protiimigrantské, a tak mohou být jak imigranté v Británii, tak Rusko (ba i čeští hujeři) v klidu.

zdroj:

https://www.abc.es/internacional/abci-trump-desprecia-alcalde-londres-y-llama-perdedor-llegada-reino-unido-201906031340_noticia.html

https://www.theguardian.com/us-news/2019/jun/01/donald-trump-like-20th-century-fascist-says-sadiq-khan

https://news.sky.com/story/sadiq-khan-wrong-to-roll-out-red-carpet-for-trumps-visit-to-uk-11733238

http://www.granma.cu/hilo-directo/2019-06-03/hilo-directo-03-06-2019-21-06-22

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1135453891326238721

https://www.thedailybeast.com/london-mayor-sadiq-khan-calls-donald-trump-20th-century-fascist

https://www.nbcnews.com/news/world/trump-calls-london-mayor-stone-cold-loser-start-u-k-n1013066

https://www.washingtonexaminer.com/news/london-mayor-sadiq-khan-likens-trump-to-fascists-of-the-20th-century

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

 

956 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidí

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercích„Zeman? Vůdce hyen!“ Drsná dohra show prezidenta: Zase Polčák!
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď