reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Proč jsou volby do EP volbami o imigraci?

Autor: -bj- | Publikováno: 21.5.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ačkoliv to současné evropské elity nerozpoznávají či popírají, nadcházející volby do Evropského parlamentu jsou volbami o imigraci. Jako jeden z mála evropských politiků na to v první polovině května jasně poukázal politik-myslitel, maďarský premiér Viktor Orbán, při svém projevu na Transylvánské maďarské univerzitě Sapientia v rumunské Kluži. A nejen to - renomovaný evropský politik-státník rovněž brilantně exponoval dva přístupy, které dnešní nejpregnantnější evropské téma determinují.

Prvním, mající většinové politické zastání, avšak menšinové veřejnostní, je západně-liberální, který chce imigraci regulovat a řídit, preferuje koexistenci s imigrací, vyhlíží post-národní a post-křesťanskou éru s roztavením a odřeknutím se dějinných evropských tradic.

Druhým přístupem, s menšinovým politickým zastáním, avšak většinově občanským, je zastavení imigrace a zachování evropských národů a jejich států a tradic křesťanského původu.

A co je důvodem pro tyto dva diametrálně odlišné přístupy a východiska? Logicky, ovlivnění a (de)formování traumatickými momenty historie. V případě psyché západních národů – s hrdostí provozovaný kolonializmus a fašizmus, který se koncem minulého století přetavil do pokrytecky útlocitné vstřícnosti a pozitivní diskriminace k bývalým vazalům. V případě východních zemí pak potřeba životní obrany před imperializmem, fašizmem a komunizmem, která dnes alertuje získaný intuitivní smysl pro národní ohrožení.

Paradoxem nynější doby je, že obě strany opět usilují o jednotu svých postojů v rámci EU. Západní představa jednoty je, že východní země přijmou západní prizma pohledu, východní představa jednoty je, že si východoevropské země v EU zachovají svojí suverenitu. A také, jak řekl maďarský premiér Orbán, že pro občany jeho země je EU prostředkem, nikoli cílem. Na rozdíl od křečovitých hardlinerských dominantních snah Západu.

zdroj:

https://hungarytoday.hu/orban-in-transylvania-migration-top-priority-for-all-european-countries/

https://thehungaryjournal.com/2019/05/08/orban-migration-top-priority-in-ep-elections/

http://www.miniszterelnok.hu/in-every-european-country-the-main-issue-in-the-european-parliament-elections-is-migration/

https://www.newstimes.com/news/article/Trump-shrugs-off-concerns-over-Hungary-s-13842463.php

https://dailynewshungary.com/future-written-hungarian-says-orban-kolozsvar/ http://www.sapientia.ro/ro

http://transylvanianow.com/orban-in-transylvania-migration-top-issue-of-eu-elections/

https://www.breitbart.com/europe/2019/04/08/orban-eu-elections-clash-between-patriots-globalists/

https://www.euronews.com/2019/01/10/hungarian-pm-orban-there-will-be-two-eu-civilisations

https://thehungaryjournal.com/2019/01/10/orban-migration-to-be-europes-defining-issue-in-next-15-20-years/

https://www.newswars.com/hungary-pm-migrant-surge-a-price-not-worth-paying-for-european-unity/

video: https://www.youtube.com/watch?v=aq6Ch-b-3mI

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

reklama
861 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Syrský “uprchlík” plánoval masakr v kosteleDíky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?Africký uprchlík znásilnil šestnáctiletou Češku u Terezína! Multikulturní obohacení dorazilo ze Západu již i k nám ... Muslimský otec chtěl v Itálií upálit dceru za to, že chtěla žít jako Evropanka. Naštěstí selhal zapalovač

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Temná minulost hraběte Walderode: Pomáhal vytipovat Lidice jako odplatu za atentát na Heydricha? Prolomení Benešových dekretů v den popravy parašutistů. Náhoda, nebo symbol?Totálně odporné. Mladík pod hrozbou smrti musel sledovat, jak mu migrant znásilňuje jeho přítelkyni na výletě v Německu

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Jiří Mádl srovnal Andreje Babiše s… No to premiér bude nadávatMilion chvilek: Umělec zval do ulic, ale pak mu zavolal občan. O Drahošovi
Články autora
Průzkum
Je zamezení ilegální imigrace morální povinností? Italský ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že zastavit podloudnou imigraci je morální povinností. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď