reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Metody diskreditačních kampaní proti opozičnímu hnutí SPD Tomia Okamury. Aneb jak současný režim využívá zkušeností KGB a CIA

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 10.5.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Míli čtenáři, v rámci naší snahy bojovat proti cenzuře a diskreditaci vlasteneckého odporu proti multikulturní a neomarxistickému režimu v Bruselu (a jeho poskokům v České republice) zveřejňujeme krátkou analýzu metod diskreditací využívaných KGB, StB, CIA či MOSADEM a nejspíše dnes i českou kontrarozvědku BIS. Jen kdysi byli cílem takových to diskreditací opoziční aktivisté proti komunistickému režimu a dnes jsou cílem vlastenci odmítající multikulturalismus, islamizaci a neomarxismus. Autorem analýzy je Lukáš Lhoťan.

Milí čtenáři, nebudu vás zatěžovat rozborem vývoje diskreditačních kampaní využívaných jak komunistickými tajnými službami, tak tajnými službami západu vůči jejich protivníkům. Jen bych dodal, že po roce 1989 česká kontrarozvědka BIS (Bezpečnostní informační služba) nechala ve svých řadách spoustu agentu bývalé StB, kteří prošli prověrkami a přísahali soužít novému režimu stejně oddaně, jako tomu komunistickému. Zároveň se vedení BIS samozvolilo do pozice jediných skutečných ochránců liberálního, multikulturního a neomarxistického režimu v České republice, což je dobře vidět v aktivitách namířených ze strany vedení BIS proti demokraticky zvolený politikům a to hlavně prezidentovi Miloši Zemanovi, který sice podle ústavy je nejvyšším šéfem BIS, ale ve skutečnosti se BIS chová jako by tomu tak nebylo a vede proti Zemanovi, ale i všem odpůrcům multikulturalismu, islamizace a neomarxismu) masivní kampaň. 

Česká kontrarozvědka BIS vede kampaň proti demokratický zvoleným politikům

Nemusíte prezidenta Zemana milovat, můžete být i jeho odpůrci, ale j třeba si uvědomit,že pokud státní služba vede dlouhodobě kampaň a aktivity namířené proti demokratický zvolenému vedení státu, tak pak to ukazuje, že nerespektuje demokracií a jde ji jen o zájmy těch, kdož tuto službu ovládají. A to je podstatné si uvědomit ve vztahu k diskreditačním kampaním namířeným proti hnutí SPD ze strany bezpečnostních složek České republiky. 

Zpráva o extremismu

V současnosti jsou bezpečnostní složky České republiky (hlavně BIS a ministerstvo vnitra) ovládány neomarxisty a socialisty. Proto například ministerstvo vnitra vydává politicky účelovou zprávu o extremismu které má diskreditovat politické protivníky ČSSD. Kdo by snad nevěděl, tak ministerstvo vnitra vede šéf ČSSD Hamáček. Kdo by snad chtěl hned začít s kecy o konspiracích, tak prosím, aby se čtenář zamyslel nad prostým faktem. Podle poslední zprávy o extremismu ministerstva vnitra je politické hnutí SPD šiřitelem nenávisti. Pokud by tomu ovšem tak bylo, proč není SPD zakázána? Protože šíření nenávisti je v ČR trestné. Jistě, prostým úvodem je fakt, že toto tvrzení je právně nepodložené a u soudu neobstojí, proto si ČSSD provádí skrze ministerstvo vnitra svou agendu a vede diskreditační kampaň proti svému politickému konkurentovi SPD Tomia Okamury.

Dalším příkladem metod odrazování voličů od podpory opozičních stran a politiků je metoda diskreditace. Zde má česká kontrarozvědka mnoho zkušenosti díky přechodů bývalých pracovníku StB, kteří byli vyškolení v sovětské KGB, a kteří poté získali další zkušenosti od americké CIA.

Touto metodou je vysílání agentů-provokatéru či směřování aktivních idiotu do struktur opozice. Takový agent provokatér si ani nemusí být vědom, že je řízen a směrován agenty bezpečnostních služeb stávajícího režimu. Příkladem je hajlující muž z demonstrace na Václavském náměstí z 25 dubna 2019.

Příklad diskreditace z demonstrace 25 dubna 2019

Když probíhala demonstrace SPD na Václavském náměstí dne 25 dubna 2019, tak začala media informovat o tom, že se demonstrace zúčastnil i hajlující muž ve vojenské uniformě (viz níže uvedená fotografie). Cílem médií nejspíše bylo vykreslit SPD jako fašistické hnutí podporované noenacisty. Bohužel nemám k dispozici techniku a finance českých bezpečnostních složek a tak nedokáži vyšetřit, jestli vyfocený muž byl agent-provokatér vyslaný českými bezpečnostními službami na demonstraci SPD nebo šlo pouze o aktivního blbce, který se rozhodl přijít vyjádřit svůj názor. 

Mohu pouze říci, že tato metoda diskreditace byla a je velice oblíbená jak u KGB (a její nástupkyní FSB), tak u americké CIA a izraelského MOSADU. Pochybuji tedy, že by ji nevyužila i česká BIS. Vysílání agentu-provokatérů a skrze ně diskreditování opozice proti režimu je běžná praxe a cílem je ovlivnit voliče, či obyvatelstvo, aby nepodporovali opozici. V našem případě SPD Tomia Okamury. Příště zase popíši další metody manipulací, které využívá současný multikulturní a neomarxistický režim k diskreditování opozice proti němu.
 
Závěrem bych jen rád dodal, že nejsem žádný fanatik do Tomia Okamury a sám ho za některé věci kritizují, nejsme ani člen SPD, ale rozhodně se mi nelíbí, když sledují jak současný režim v České republice využívá vůči opozici bolševických metod diskreditace.
Znáte identitu provokatéra? Napište nám na info@eurabia.cz
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy a šiřte je mezi přátelí:
 
K tématu doporučujeme:
 

reklama
1408 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Voltaire napsal Mohamed byl vrah. Za tohle by dnes šel do vězení nebo by jej rovnou ukamenovala banda socialistů a muslimůČeská televize v duchu totalitních diskreditačních kampaní útočí na SPD. Lhala za SSSR, lže i za EUImigrant vypálil policejní služebnu: „A ven!“, hřímá ministr vnitraAlkohol: Juncker se obořil na „hloupé“ novináře !Kompromitující fotografie šéfa ČSSD s muslimy ze Saúdské Arábie. Už víte proč za schvalování útoku na muslimy je v ČR větší sazba jak za vraždu?

ePortal.cz

Rozvojové Česko a kapitalistická ČínaCirkus bude!

euPortal.cz

Kateřina Konečná z KSČM lže. Prokazatelně hlasovala pro usnesení, které má vést k odstranění překážek pro příchod migrantů z Afriky do EU. Pro hlasovali i ANO, ČSSD, TOP 09 a KDU-ČSL. Zde to jsou důkazyEU se nachází v té třetí variantě, kde se umlčování nepohodlných informací stává nejen její oficiální politikou, ale i téměř automatickým procesem veřejné debaty na úrovni mediální, akademické i politické

FreeGlobe.cz

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe Jonese

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

ParlamentniListy.cz

VIDEO Lentilky! Špatné lentilky! Babiš vtrhl do prodejny a začal nadávat. Bylo pročOdstřel Klause ml. v ODS? „Cikánka“ nevadila, podřezaný Zeman také ne. Nové informace
Články autora
Průzkum
Je namístě nulová tolerance k ilegálním imigrantům? Rakouský ministr vnitra Kickl prohlásil, že tu "ilegálové nemají co pohledávat a platí pro ně politika nulové tolerance. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď