reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Metody diskreditačních kampaní proti opozičnímu hnutí SPD Tomia Okamury. Aneb jak současný režim využívá zkušeností KGB a CIA

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 10.5.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Míli čtenáři, v rámci naší snahy bojovat proti cenzuře a diskreditaci vlasteneckého odporu proti multikulturní a neomarxistickému režimu v Bruselu (a jeho poskokům v České republice) zveřejňujeme krátkou analýzu metod diskreditací využívaných KGB, StB, CIA či MOSADEM a nejspíše dnes i českou kontrarozvědku BIS. Jen kdysi byli cílem takových to diskreditací opoziční aktivisté proti komunistickému režimu a dnes jsou cílem vlastenci odmítající multikulturalismus, islamizaci a neomarxismus. Autorem analýzy je Lukáš Lhoťan.

Milí čtenáři, nebudu vás zatěžovat rozborem vývoje diskreditačních kampaní využívaných jak komunistickými tajnými službami, tak tajnými službami západu vůči jejich protivníkům. Jen bych dodal, že po roce 1989 česká kontrarozvědka BIS (Bezpečnostní informační služba) nechala ve svých řadách spoustu agentu bývalé StB, kteří prošli prověrkami a přísahali soužít novému režimu stejně oddaně, jako tomu komunistickému. Zároveň se vedení BIS samozvolilo do pozice jediných skutečných ochránců liberálního, multikulturního a neomarxistického režimu v České republice, což je dobře vidět v aktivitách namířených ze strany vedení BIS proti demokraticky zvolený politikům a to hlavně prezidentovi Miloši Zemanovi, který sice podle ústavy je nejvyšším šéfem BIS, ale ve skutečnosti se BIS chová jako by tomu tak nebylo a vede proti Zemanovi, ale i všem odpůrcům multikulturalismu, islamizace a neomarxismu) masivní kampaň. 

Česká kontrarozvědka BIS vede kampaň proti demokratický zvoleným politikům

Nemusíte prezidenta Zemana milovat, můžete být i jeho odpůrci, ale j třeba si uvědomit,že pokud státní služba vede dlouhodobě kampaň a aktivity namířené proti demokratický zvolenému vedení státu, tak pak to ukazuje, že nerespektuje demokracií a jde ji jen o zájmy těch, kdož tuto službu ovládají. A to je podstatné si uvědomit ve vztahu k diskreditačním kampaním namířeným proti hnutí SPD ze strany bezpečnostních složek České republiky. 

Zpráva o extremismu

V současnosti jsou bezpečnostní složky České republiky (hlavně BIS a ministerstvo vnitra) ovládány neomarxisty a socialisty. Proto například ministerstvo vnitra vydává politicky účelovou zprávu o extremismu které má diskreditovat politické protivníky ČSSD. Kdo by snad nevěděl, tak ministerstvo vnitra vede šéf ČSSD Hamáček. Kdo by snad chtěl hned začít s kecy o konspiracích, tak prosím, aby se čtenář zamyslel nad prostým faktem. Podle poslední zprávy o extremismu ministerstva vnitra je politické hnutí SPD šiřitelem nenávisti. Pokud by tomu ovšem tak bylo, proč není SPD zakázána? Protože šíření nenávisti je v ČR trestné. Jistě, prostým úvodem je fakt, že toto tvrzení je právně nepodložené a u soudu neobstojí, proto si ČSSD provádí skrze ministerstvo vnitra svou agendu a vede diskreditační kampaň proti svému politickému konkurentovi SPD Tomia Okamury.

Dalším příkladem metod odrazování voličů od podpory opozičních stran a politiků je metoda diskreditace. Zde má česká kontrarozvědka mnoho zkušenosti díky přechodů bývalých pracovníku StB, kteří byli vyškolení v sovětské KGB, a kteří poté získali další zkušenosti od americké CIA.

Touto metodou je vysílání agentů-provokatéru či směřování aktivních idiotu do struktur opozice. Takový agent provokatér si ani nemusí být vědom, že je řízen a směrován agenty bezpečnostních služeb stávajícího režimu. Příkladem je hajlující muž z demonstrace na Václavském náměstí z 25 dubna 2019.

Příklad diskreditace z demonstrace 25 dubna 2019

Když probíhala demonstrace SPD na Václavském náměstí dne 25 dubna 2019, tak začala media informovat o tom, že se demonstrace zúčastnil i hajlující muž ve vojenské uniformě (viz níže uvedená fotografie). Cílem médií nejspíše bylo vykreslit SPD jako fašistické hnutí podporované noenacisty. Bohužel nemám k dispozici techniku a finance českých bezpečnostních složek a tak nedokáži vyšetřit, jestli vyfocený muž byl agent-provokatér vyslaný českými bezpečnostními službami na demonstraci SPD nebo šlo pouze o aktivního blbce, který se rozhodl přijít vyjádřit svůj názor. 

Mohu pouze říci, že tato metoda diskreditace byla a je velice oblíbená jak u KGB (a její nástupkyní FSB), tak u americké CIA a izraelského MOSADU. Pochybuji tedy, že by ji nevyužila i česká BIS. Vysílání agentu-provokatérů a skrze ně diskreditování opozice proti režimu je běžná praxe a cílem je ovlivnit voliče, či obyvatelstvo, aby nepodporovali opozici. V našem případě SPD Tomia Okamury. Příště zase popíši další metody manipulací, které využívá současný multikulturní a neomarxistický režim k diskreditování opozice proti němu.
 
Závěrem bych jen rád dodal, že nejsem žádný fanatik do Tomia Okamury a sám ho za některé věci kritizují, nejsme ani člen SPD, ale rozhodně se mi nelíbí, když sledují jak současný režim v České republice využívá vůči opozici bolševických metod diskreditace.
Znáte identitu provokatéra? Napište nám na info@eurabia.cz
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy a šiřte je mezi přátelí:
 
K tématu doporučujeme:
 

reklama
1522 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“Psali jsme před 10 lety: Multikulturalizmus a bajka o zajíčkovi a lišceMatka dívky zavražděné islamisty v Maroku: "Nejspravedlnější by bylo vynést nad těmi zvířaty trest smrti"Gang uprchlíku v Německu omámil dívku a pak ji skupinově znásilnil. Uprchlíci necítí vinu, protože Evropanky jsou přece děvky ...Jak zastavit oteplování planety? Je nutné přijmout okamžitý zákaz kosmického záření

ePortal.cz

Smutná realita Palestinské samosprávy- „je nás tisíce ochotných zabíjet“Tomáš Klus chátrá. Chce se stát domovníkem, kuchařem, nebo odchází do ústraní?

euPortal.cz

Tak to už je moc! Česká televize vyškrtla z rozhovoru s Karlem Gottem větu: “Ať žije pan prezident!” Navíc prostříhala záznam tak, aby Gott v klíčovou chvíli nebyl v záběru. Kdo to zastaví?Další zpráva z bruselského Kocourkova...

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď