"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Speciální analýza: A tak tu dnes máme eko-hitler-jugend ...

Autor: Michal Brand | Publikováno: 6.5.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Multikulti Sturmabteilung má již nějaký čas novou celebritu. Stala se jí 16 letá švédská záškolačka Greta. Ta došla (nebo „byla dojita“) k názoru, že klimatické změny jsou největší nebezpečí světa a může za ně člověk. Stamiliony let historie klimatu na naší planetě dávno před tím, než se člověk vůbec objevil, sice usvědčují totalitní fašisticko-bolševickou ideologii globálního oteplení z nevědeckosti. Z nevědeckosti pak globál-teplo-alarmisty usvědčují stejně tak i známé a profláknuté techniky permanentního manipulování statistických údajů dnešními klimo-alarmisty a jinými ideology, kdy se například meteorologické stanice zahrnuté do „vědeckých statistických údajů“ tak nějak záhadně stěhují zásadně do měst, zejména velkých měst, zatímco měření mimo města jsou ignorována. A – jaký div ? – ve městech je tepleji než na louce a tudíž tu máme „vědecký“ důkaz probíhajícího globálního oteplení. Změnou míst měření změní průměrnou teplotu a mají „důkaz“. (Časem se teplota bude muset měřit už jen na Sahaře, a to v červenci a jedině v poledne, aby udrželi „důkaz“ trvalého růstu teplot.)
 
Mnohem spíše na globální oteplení spíše ukazují různé odporné akce ve stylu Gay Pride, které narušují veřejný pořádek a kdyby se podobně jako homo-lesbo-trans-pedo-komunita na svém pochodu „hrdosti“ chovali heterosexuální lidé, nedejbože pak heterosexuální bílý muž, pak by byli účastníci podobné akce jistě pozatýkáni a následně odsouzeni. S největší pravděpodobností by jim byli odebrány děti (a následně odeslány nějaké fajné multikulti homo—pedo rodince na převýchovu, eh, pardon na „výchovu“). Pokud někde probíhá globální oteplení, tak v hlavách vyrůstajících generací, u kterých agresívní homo-agitace a ideologie „obdiv k homosexuálům jen za to, že jsou homosexuálové“, vedou k rozvratu psychiky do labilních roztřesených trosek, které nejsou ukotveny v žádném řádu, v žádných pevných strukturách světa a tudíž podprahově čelí vytrvalé a vysoce traumatizující permanentní nejistotě a pochybování o sobě samé (v případě dívek a žen) a o sobě samém (v případě chlapců a mužů). 
 
Tato technika psychologické manipulace prostřednictvím genderismu, založená mj. na zpochybňování těch nejzákladnějších hodnot, těch nejzákladnějších „kompasů“ pro vlastní ukotvení člověka ve světě, má stejný charakter, jako manipulativní techniky psychopatických manipulátorů obvykle mívají. Manipulace je mj. založena na těchto hlavních nástrojích:
vytváření nebo posilování pocitu viny a výčitek svědomí snižování sebevědomí oběti
 
Technika genderistické manipulace a vymývání mozků je velice účinná – když dítěti nebo nezralému případně psychicky nepevnému jedinci vnutí propagandistická mašinérie „myšlenku“, že vlastně není jasné, kdo vůbec je, říkají mu vlastně „nejsi nic, jsi hovno, jsi jen to, co z tebe jako z beztvarého bezcenného bláta uplácáme“. 
 
A pak není divu, že ve Velké Británii je dnes téměř polovina mladých lidí homosexuální nebo vlastně tak jako ani neví, jestli jsou homo nebo hetero – není divu po letech vymývání mozků a po letech dennodenní psychologické manipulace a destrukce základních mechanismů psychické stability lidí. 
 
Rozvrácení a destrukce základních mechanismů lidské psychiky, základních pilířů mentální rovnováhy je účinnou technikou zločinné soft-totalitní moci. Od propagandy a adorování homosexuality jako vzorového a obdivuhodného standardu, přes transgenderismus, školní inkluzi, vytváření falešných vznešených „bojů“ (globál-teplo-alarmismus) – vždy jde o totéž: manipulativně ovládat a kontrolovat chování lidí, vytvářet agresívní jednotky SA proti slušným občanům, kteří neztratili zdravý rozum, rozvrátit a zničit cokoli funkčního a dobrého s cílem vyvolat strach, obavy, vyvolat vzájemnou nenávist mezi lidmi navzájem i k sobě samým. To je podstatou manipulativní techniky „vina bílého muže“ (poslední dobou už i „vina bílé ženy, za to, že je bílá“), „heterosexuálové nejsou in“, „rodina je nesmysl a musí být zesměšněna, znevážena a rozbita“, „vina za globální oteplení“, „vina Evropanů za lenost, ehm pardon, za špatné pracovní výsledky Afričanů“ atd atd atd. 
 
Celá ideologie „globálního oteplení“ je jen dalším příkladem psychologické manipulace – vzbuzování pocitu viny, výčitek svědomí. („Prší málo, je to špatné a můžeš za to ty!“, „Prší hodně, je to špatné a můžeš za to ty!“, „Je vedro, je to špatné a můžeš za to ty!“, „Je zima, je to špatné a můžeš za to ty!“, „Je krátké jaro, je to špatné a můžeš za to ty!“, „Je dlouhé jaro, je to špatné a můžeš za to ty!“ atd atd atd)
 
A tak tu dnes máme eko-hitler-jugend, kteří místo toho, aby se vzdělávali a nacházeli technické řešení problémů, které považují za naléhavé, tak raději ve své lenosti, nevzdělanosti a mediální propagandou spoluvytvořené a pečlivě pěstované naduté namyšlenosti úkolují ostatní, co musí okamžitě a ihned udělat. Oni sami nebudou dělat nic. Je jim vnuknut pocit, že jsou elitou už jen tím, že prázdně žvaní a buzerují ty, co nežvaní a normálně pracují. Jsou elitou v tom, jak jen prázdně žvanit a rozdávat úkoly ostatním. A hodnotit ostatní, jestli už dostatečně otrocky a s vděkem a dostatečně rychle udělali to, co jim nařídila eko-hitler-jugend nebo multi-kulti-hitler-jugend nebo jakákoli jiná SA-jednotka multikulturního šílenství. 
 
Je to stejné, jako to bylo při nastolování nacistické nebo bolševické totality – totalitní zločinná moc nalezne hlupáky, kterým nabulíkuje, že jsou geniální, předurčeni k tomu vést, předvoj lidstva. A tito hlupáci pak následně se svatým nadšením vykonají jakékoli svinstvo, jakoukoli pitomost, jakoukoli destrukci. A jako vždy – přidá se i pár inteligentních leč amorálních kariéristů. Z nejlínějšího sedláka udělají předsedu kolchozu. Z nezaměstnaného povaleče udělají velitele oddílu SA s parádní uniformou a mocí nad životem a smrtí. Z duševně nemocné dívky (se schopnostmi porozumět informacím výrazně omezenými duševním postižením) udělají špičkovou super-geniální odbornici na tak složitý problém, jako je globální klima, kterému zatím nerozumí nikdo – kdyby ano, neměli bychom předpovědi počasí s přesností šimpanze házejícího šipky do terče. Ale hlavně z ní udělají „odbornici“ na kladení ultimativních, agresivních a destruktivních požadavků na všechny ostatní.
 
A možná za to dostane Nobelovku. No, ale proč ne? Když  mohl nobelovku dostat Obama za to, že je černoch, tak proč ne Greta za to, že je duševně postižená, je snadno manipulovatelná a má snížené schopnosti porozumět informacím.
 
Dnešní eko-bio-Hitler-Jugend. Demonstrují a agresivně se dožadují „akce“. Agresivně a antidemokraticky, soft-totalitně prosazují svoje (do svých implantované) ničím nepodložené požadavky, co všechno musí okamžitě udělat všichni ostatní. Nic jiného, než SA nebo Hitler Jugend nejsou. Jsou to nevzdělaní, ničemu nerozumějící vykořenění jedinci, kterým zlá soft-totalitní moc dává mediální „úctu a obdiv“ a tím je manipuluje k destruktivnímu (a v důsledcích k sebe-destruktivnímu) jednání. Manipulátor, Velký Manipulátor je nejdříve vykořenil, rozbil jim zakotvení ve světě, v rodině, ve společenské skupině (národ, rasa, komunita, rodina, kluci-holky...), tím je zbavil sebevědomí (které se nutně musí opírat o pevné ukotvení ve světě i psychické ukotvení a psychickou stabilitu) a pak jim – jako správný vůdce zločinné sekty – nabídl novou „jistotu“: ‚buďte homo, je to in‘, ‚och, jak jste úžasní, když nacistickými metodami násilí a zastrašování jakoby bojujete proti údajnému neonacismu jakýchkoli oponentů naší zločinné soft-totalitní moci‘, ‚jak jste moudří, když požadujete okamžité zastavení přirozených klimatických změn‘. 
 
Nová ikona vládců dnešní psychologické manipulace slabých, vykořeněných a ustrašených lidí s rozvrácenou psychickou stabilitou se jmenuje Greta Thunbergová.
 
Podle wikipedie trpí (minimálně) dvěma psychickými nemocemi - Aspergerův syndrom a ADHD.
 
Další nebudu komentovat, udělej si závěry sám, milý čtenáři nebo milá čtenářko.
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy a šiřte je mezi přátelí:
 
K tématu doporučujeme:

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus
1383 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismusNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyMiliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraci

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidí

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Historik: Protektorát se vrátí? Nechtějí si to připustit. Ale...Horší než Esmeralda! Výbuch ČT se show o ,,fake news": Trošku jde o Zdeňka Trošku
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď