"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Starší generace sdílí obavy ze stávajícího vývoje

Autor: Redakce | Publikováno: 28.8.2009 | Rubrika: Z redakce
Ilustrace

K finanční podpoře vašich stránek nás vede zejména velmi špatný stav informací stávajících médií, například:

1. Rozsah
Současná média až na malé vyjímky informují v podstatě o dvou  tématech a sice:  kdo z politiků komu co řekl a jak zatočit s tzv. extrémisty. Na TV moderátorech není možné nepřehlédnout s kým sympatizují; důležité jevy a tendence zůstávají mimo pozornost. Netroufám si určit podíl záměru a neschopnosti.

2. Kvalita
Nezaujetí postoje při zkoumání myšlenky rasismu u Včelích medvídků jdoucí ad absurdum, ale ochotné uvěřit, přijmout a uplatňovat nadpisy, pořady atd. jen na základě  účelového tvrzení skupiny Rómů o svém příslušníku coby princovi;
stejně jako nedávná TV beseda se šéfredaktorem MF Dnes a učitelem z UK ve smyslu jak reprodukovat a vysvětlovat čtenářům a studentům rozhovor s protagonistou zmíněného hnutí, když tam dle moderátora vlastně v rámci demokracie ani nehodící se názory neměly být.

3. Budoucnost
Mezi opomíjené, ale velmi podstatné až rozhodující patří  téma budoucí podoby nejen našeho státu. Jednak ve smyslu podpory těch, kdož chtějí pracovat a to i na sobě; hlavně pak mladých (podpora  výstavby ordinací, předškolních zařízení, bytových možností...). Pracující část mládeže bude muset zabezpečit nejen důchody, ale úhrady velkých  "úspěchů " těch, kteří měli a využili příležitost ke svému obohacení, ale bude také stále náročnější uspokojovat požadavky plánovaně, resp. záměrně rostoucího počtu nepracující části obyvatelstva. Nakolik zbyde pro ně samé a rozpočty obcí, těžko odhadnout. Pokud by mělo dojít ke komplikacím ještě s další skupinou agresivně uplatňující svá práva bez povinností a ohledů...

Z těchto důvodů považuji vaši stránku za velmi přínosnou jako doplnění informací, které jsou originální, doložitelné, přinášející možnost utvoření si vlastních závěrů. Bohužel se o vaší stránce příliš neví; bylo by zapotřebí jednak prezentace či zmínky v jiných médiích, byť diskusních příspěvcích k běžně uváděným k obdobným tématům.

Mládež zatím příliš nechápe souvislosti a rizika nezvratnosti sledovaných procesů. Starší generace sdílí obavy ze stávajícího vývoje, ale vývoj za hranicemi se zdá daleko a informace chybí. Nejlepší motivace je život vlastních dětí v budoucnu. Pro mě osobně jsou informace z vaší stránky originální, významné; pokud bychom si kupovali časopis, určitě by to nebylo levnější, nežli pomenší udržovací poplatek (za práci, odvahu, pomoc za udržení lepšího zítřka); samozřejmě prosím toto nebrat jako výzvu k materiální podpoře.

Marcela a Filip Buřvalovi
 

 

Motivace dalších přispěvatelů:

Potírání západní civilizace islámem je největší hrozbou

Podporovat Eurabii.cz? Jak jinak!

Proč podporuji Eurabii? Je třeba zastavit krasoduchy!

Proč chci podporovat portál Eurabia.cz?

Podporuji Eurabii.cz, je dobově "in"

Proč se nemáme jenom dívat. Reflexe pravidelného čtenáře

Mám rád svůj domov, proto podporuji server Eurabia.cz

 

Pokud byste také chtěli přispět, byť i drobnou částkou, naše konto je 670 100 - 220 122 2071 / 6210, mBank, (BRE Bank S.A.), Jugoslávská 1, 120 00 Praha 2 (konto – s nulovými poplatky) nebo klikněte na modrý banner 2 řádky výše nebo kontaktujte Daniela Kotulu na daniel.kotula@cesky-portal.cz, +420 602 128 587 a nebo pokud Vás napadne jakkoliv se zapojit do rozvoje Eurabia.cz, napište nám

Redakce Eurabia.cz

 

 

 

3913 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Má být na hranicích proti imigrantům použita síla? Premiér Orbán prohlásil, že pokud Turecko pustí na Evropu imigranty, Maďarsko bude bránit své hranice s použitím síly. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď