"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šokující odhalení: Místopředseda Ústředí muslimských obcí Sáňka falšoval úřední dokumenty a zneužil plnou moc

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.4.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Přinášíme exkluzivní informace o vnitřním konfliktu české muslimské obce. Konflikt souvisí s kauzou ukrajinského konvertity k islámu a právníka pana Leonida Kušnarenka, který byl zvolen v únoru předsedou Muslimské obce v Praze. Jak se ukazuje tak šedá eminence stojící za konfliktem mezi tzv. Kušnarenkovci a jejich odpůrci z řad arabských muslimů a českých konvertitek k islámu, pan Vladimír Sáňka se dopustil falšování úředních dokumentu a zneužití plné moci udělené mu předchozím předsedou Muslimské obce v Praze panem Mohammedem Alasmarem. 

Falšování dokumentů v Muslimské obci v Praze

Na skutečnost, že měl někdo z vedení Ústředí muslimských obcí v ČR (ÚMOČR) zneužit plnou moc a falšovat úřední dokumenty byl náš monitorující tým upozorněn odhalením jednoho muslimského diskutujícího v diskuzní komunitě českých muslimů na internetu. Následně se nám podařilo zjistit, že na tuto skutečnost v diskuzi na profilu ÚMOČR upozornil sám bývalý předseda Muslimské obce v Praze pan Mohammed Alasmar  těmito slovy:
"ty budes me ucit o Islam a Fitna? rad bych se naucil od kohokoliv, nechci nikoho podcenovat tak me nauc pane pravniku ... je to Eticke a/nebo Islamsky zneuzivat plnoumoc a duveru -kterou jsem dal jednomu z vedeni v roce 2014 na uredni zalezitosti- aby ji pouzival rok a pul po mou rezignaci na potvrzeni prihlasky tvych novych clenu do MOP? bez meho vedomi.. pokud vim porad ziji a mohl me aspon volat a ptat se na muj nazor, ale nedelal to a pokud vim tys ho obhajel v tom ze nedelal nic spatneho a ze je v souladu se zakonem.!!"
"ty budes me ucit o Islam a Fitna? rad bych se naucil od kohokoliv, nechci nikoho podcenovat tak me nauc pane pravniku ... je to Eticke a/nebo Islamsky zneuzivat plnoumoc a duveru -kterou jsem dal jednomu z vedeni v roce 2014 na uredni zalezitosti- aby ji pouzival rok a pul po mou rezignaci na potvrzeni prihlasky tvych novych clenu do MOP? bez meho vedomi.. pokud vim porad ziji a mohl me aspon volat a ptat se na muj nazor, ale nedelal to a pokud vim tys ho obhajel v tom ze nedelal nic spatneho a ze je v souladu se zakonem.!!"
 
Slova pana Alasmara potvrdila naše předchozí zjištění a zbývalo pouze identifikovat, kdo z vedení Ústředí muslimských obcí v České republice (který je zároveň členem vedení Muslimské obce v Praze) se dopustil podvodu a falšování úředních dokumentů? Na základě svých zkušeností jsem analyticky vytipoval osobu, která splňuje tato kriteria a tou osobou je právě Vladimír Sáňka
 

Dokumenty falšoval Vladimír Sáňka

Následným opětovným monitoringem diskuzí českých muslimů na internetu se tento předpoklad potvrdil. Zjistili jsme, že Vladimír Sáňka aktivně zneužil plnou moc udělenou mu panem Alasmarem k falšování úředních dokumentu, které měly usnadnit ovládnutí Muslimské obce v Praze stoupenci pana Kušnarenka.
 
Vladimír Sáňka
Vladimír Sáňka
 

Proč Sáňka falšoval dokumenty a jaká je role českých tajných služeb?

Proč to Vladimír Sáňka udělal? Nevíme, ale je již zcela zřetelné, že Saňka podporoval nástup pana Kušnarenka k moci uvnitř Muslimské obce v Praze. V souvislosti s předchozí politikou Sáňky je jen otázka co je vlastně jeho cílem. Protože je víc než dobře viditelné, že Vladimír Sáňka je v posledních 20 letech největším podporovatelem šíření radikálních výkladů islámu v České republice a to hlavně tzv. salafismu. Jestli to dělá Sáňka z ideologických důvodů a sám těmto radikálním výkladům islámu věří nebo má jiné důvody nevíme. 
 
Politika Vladimíra Sáňky v otázce podpory radikálního islámu v České republice je víc než podivná. Ještě podivnější je, že se o Sáňkovi již několik let otevřeně hovoří v české muslimské komunitě, že je spolupracovníkem českých bezpečnostních složek a tak svým podporovatelům dokáže hodně věci "zařídit" skrze své kontakty u českých tajných služeb.
 
Je to neuvěřitelné, že tento člověk z jedné strany podporuje v ČR radikální islám a zve sem radikální duchovní, aby následně celou věc prezentoval agentům českých tajných služeb jako jím zjištěné informace a nejspíše tak mohl vytvářet dojem, že je důležitou postavou v rámci české muslimské komunity.
 
Jednou z ukázek takovéhoto hlášení neznámému pracovníkovi nám neznáme české tajné služby je email zveřejněný hecry ze skupiny nacionalistických aktivistů kolem webu White media, kteří se Sáňkovi nabourali do jeho emailu: 
 
Nadále budeme celou kauzu pozorně sledovat, vyhodnocovat a případné zjištěné informace poskytovat nejen orgánům českých bezpečnostních složek, ale i je medializovat zde na webu Eurabia. Tuto činnost můžeme provádět i díky podpoře těch z Vás, kdož nám přispíváte skrze podporu redakce Eurabia.cz, děkujeme.  
 
Za monitorovací tým Lukáš Lhoťan
 
Finanční dary Eurabia.cz posílejte prosím na toto číslo účtu s uvedeným variabilním symbolem:
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Doporučujeme tyto základni knihy o islámu, neomarxismu a migraci z Afriky:

 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace
2987 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vrahy z Islámského státu pouštějí na svobodu a soudí bojovníky proti IS. Anglie již definitivně zešílelaV Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!Erdogan hodil Trumpův dopis do koše, z Německa udělal blbečkaObčanské hlídky v kurzu

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyČeská televize, roky problémů a teď mají sami obavy.

euPortal.cz

Francie je díky islámu, masové imigraci a sluníčkářům i Macronovi v rozkladu a směřujeme k úplnému kolapsu. Mění se v totalitní a islamizovaný stát chránící muslimské násilníky a trestající vlastenceNarůstající počty cizinců u nás jsou ohromující . V každém případě je jisté, že v českých zemích dnes žije více cizinců a migrantů než kdykoli v předchozí historii

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Jsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslímeProč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedinců

ParlamentniListy.cz

Kdyby Hutka směl... John Bok zúčtoval s Karlem Gottem i jeho posluchači. ,,Vymyté mozky”, padloPutin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova
Články autora
Průzkum
Souhlasíte s novým světonázorem EU, že Druhou světovou válku rozpoutalo Rusko? Evropský parlament v září kodifikoval povinný světonázor, že Druhou světovou válku rozpoutal Sovětský svaz. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď