reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šokující odhalení: Místopředseda Ústředí muslimských obcí Sáňka falšoval úřední dokumenty a zneužil plnou moc

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.4.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Přinášíme exkluzivní informace o vnitřním konfliktu české muslimské obce. Konflikt souvisí s kauzou ukrajinského konvertity k islámu a právníka pana Leonida Kušnarenka, který byl zvolen v únoru předsedou Muslimské obce v Praze. Jak se ukazuje tak šedá eminence stojící za konfliktem mezi tzv. Kušnarenkovci a jejich odpůrci z řad arabských muslimů a českých konvertitek k islámu, pan Vladimír Sáňka se dopustil falšování úředních dokumentu a zneužití plné moci udělené mu předchozím předsedou Muslimské obce v Praze panem Mohammedem Alasmarem. 

Falšování dokumentů v Muslimské obci v Praze

Na skutečnost, že měl někdo z vedení Ústředí muslimských obcí v ČR (ÚMOČR) zneužit plnou moc a falšovat úřední dokumenty byl náš monitorující tým upozorněn odhalením jednoho muslimského diskutujícího v diskuzní komunitě českých muslimů na internetu. Následně se nám podařilo zjistit, že na tuto skutečnost v diskuzi na profilu ÚMOČR upozornil sám bývalý předseda Muslimské obce v Praze pan Mohammed Alasmar  těmito slovy:
"ty budes me ucit o Islam a Fitna? rad bych se naucil od kohokoliv, nechci nikoho podcenovat tak me nauc pane pravniku ... je to Eticke a/nebo Islamsky zneuzivat plnoumoc a duveru -kterou jsem dal jednomu z vedeni v roce 2014 na uredni zalezitosti- aby ji pouzival rok a pul po mou rezignaci na potvrzeni prihlasky tvych novych clenu do MOP? bez meho vedomi.. pokud vim porad ziji a mohl me aspon volat a ptat se na muj nazor, ale nedelal to a pokud vim tys ho obhajel v tom ze nedelal nic spatneho a ze je v souladu se zakonem.!!"
"ty budes me ucit o Islam a Fitna? rad bych se naucil od kohokoliv, nechci nikoho podcenovat tak me nauc pane pravniku ... je to Eticke a/nebo Islamsky zneuzivat plnoumoc a duveru -kterou jsem dal jednomu z vedeni v roce 2014 na uredni zalezitosti- aby ji pouzival rok a pul po mou rezignaci na potvrzeni prihlasky tvych novych clenu do MOP? bez meho vedomi.. pokud vim porad ziji a mohl me aspon volat a ptat se na muj nazor, ale nedelal to a pokud vim tys ho obhajel v tom ze nedelal nic spatneho a ze je v souladu se zakonem.!!"
 
Slova pana Alasmara potvrdila naše předchozí zjištění a zbývalo pouze identifikovat, kdo z vedení Ústředí muslimských obcí v České republice (který je zároveň členem vedení Muslimské obce v Praze) se dopustil podvodu a falšování úředních dokumentů? Na základě svých zkušeností jsem analyticky vytipoval osobu, která splňuje tato kriteria a tou osobou je právě Vladimír Sáňka
 

Dokumenty falšoval Vladimír Sáňka

Následným opětovným monitoringem diskuzí českých muslimů na internetu se tento předpoklad potvrdil. Zjistili jsme, že Vladimír Sáňka aktivně zneužil plnou moc udělenou mu panem Alasmarem k falšování úředních dokumentu, které měly usnadnit ovládnutí Muslimské obce v Praze stoupenci pana Kušnarenka.
 
Vladimír Sáňka
Vladimír Sáňka
 

Proč Sáňka falšoval dokumenty a jaká je role českých tajných služeb?

Proč to Vladimír Sáňka udělal? Nevíme, ale je již zcela zřetelné, že Saňka podporoval nástup pana Kušnarenka k moci uvnitř Muslimské obce v Praze. V souvislosti s předchozí politikou Sáňky je jen otázka co je vlastně jeho cílem. Protože je víc než dobře viditelné, že Vladimír Sáňka je v posledních 20 letech největším podporovatelem šíření radikálních výkladů islámu v České republice a to hlavně tzv. salafismu. Jestli to dělá Sáňka z ideologických důvodů a sám těmto radikálním výkladům islámu věří nebo má jiné důvody nevíme. 
 
Politika Vladimíra Sáňky v otázce podpory radikálního islámu v České republice je víc než podivná. Ještě podivnější je, že se o Sáňkovi již několik let otevřeně hovoří v české muslimské komunitě, že je spolupracovníkem českých bezpečnostních složek a tak svým podporovatelům dokáže hodně věci "zařídit" skrze své kontakty u českých tajných služeb.
 
Je to neuvěřitelné, že tento člověk z jedné strany podporuje v ČR radikální islám a zve sem radikální duchovní, aby následně celou věc prezentoval agentům českých tajných služeb jako jím zjištěné informace a nejspíše tak mohl vytvářet dojem, že je důležitou postavou v rámci české muslimské komunity.
 
Jednou z ukázek takovéhoto hlášení neznámému pracovníkovi nám neznáme české tajné služby je email zveřejněný hecry ze skupiny nacionalistických aktivistů kolem webu White media, kteří se Sáňkovi nabourali do jeho emailu: 
 
Nadále budeme celou kauzu pozorně sledovat, vyhodnocovat a případné zjištěné informace poskytovat nejen orgánům českých bezpečnostních složek, ale i je medializovat zde na webu Eurabia. Tuto činnost můžeme provádět i díky podpoře těch z Vás, kdož nám přispíváte skrze podporu redakce Eurabia.cz, děkujeme.  
 
Za monitorovací tým Lukáš Lhoťan
 
Finanční dary Eurabia.cz posílejte prosím na toto číslo účtu s uvedeným variabilním symbolem:
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Doporučujeme tyto základni knihy o islámu, neomarxismu a migraci z Afriky:

 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace
reklama
2367 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“Psali jsme před 10 lety: Multikulturalizmus a bajka o zajíčkovi a lišceMatka dívky zavražděné islamisty v Maroku: "Nejspravedlnější by bylo vynést nad těmi zvířaty trest smrti"Gang uprchlíku v Německu omámil dívku a pak ji skupinově znásilnil. Uprchlíci necítí vinu, protože Evropanky jsou přece děvky ...Jak zastavit oteplování planety? Je nutné přijmout okamžitý zákaz kosmického záření

ePortal.cz

Smutná realita Palestinské samosprávy- „je nás tisíce ochotných zabíjet“Tomáš Klus chátrá. Chce se stát domovníkem, kuchařem, nebo odchází do ústraní?

euPortal.cz

Tak to už je moc! Česká televize vyškrtla z rozhovoru s Karlem Gottem větu: “Ať žije pan prezident!” Navíc prostříhala záznam tak, aby Gott v klíčovou chvíli nebyl v záběru. Kdo to zastaví?Další zpráva z bruselského Kocourkova...

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď