reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šokující odhalení: Místopředseda Ústředí muslimských obcí Sáňka falšoval úřední dokumenty a zneužil plnou moc

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.4.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Přinášíme exkluzivní informace o vnitřním konfliktu české muslimské obce. Konflikt souvisí s kauzou ukrajinského konvertity k islámu a právníka pana Leonida Kušnarenka, který byl zvolen v únoru předsedou Muslimské obce v Praze. Jak se ukazuje tak šedá eminence stojící za konfliktem mezi tzv. Kušnarenkovci a jejich odpůrci z řad arabských muslimů a českých konvertitek k islámu, pan Vladimír Sáňka se dopustil falšování úředních dokumentu a zneužití plné moci udělené mu předchozím předsedou Muslimské obce v Praze panem Mohammedem Alasmarem. 

Falšování dokumentů v Muslimské obci v Praze

Na skutečnost, že měl někdo z vedení Ústředí muslimských obcí v ČR (ÚMOČR) zneužit plnou moc a falšovat úřední dokumenty byl náš monitorující tým upozorněn odhalením jednoho muslimského diskutujícího v diskuzní komunitě českých muslimů na internetu. Následně se nám podařilo zjistit, že na tuto skutečnost v diskuzi na profilu ÚMOČR upozornil sám bývalý předseda Muslimské obce v Praze pan Mohammed Alasmar  těmito slovy:
"ty budes me ucit o Islam a Fitna? rad bych se naucil od kohokoliv, nechci nikoho podcenovat tak me nauc pane pravniku ... je to Eticke a/nebo Islamsky zneuzivat plnoumoc a duveru -kterou jsem dal jednomu z vedeni v roce 2014 na uredni zalezitosti- aby ji pouzival rok a pul po mou rezignaci na potvrzeni prihlasky tvych novych clenu do MOP? bez meho vedomi.. pokud vim porad ziji a mohl me aspon volat a ptat se na muj nazor, ale nedelal to a pokud vim tys ho obhajel v tom ze nedelal nic spatneho a ze je v souladu se zakonem.!!"
"ty budes me ucit o Islam a Fitna? rad bych se naucil od kohokoliv, nechci nikoho podcenovat tak me nauc pane pravniku ... je to Eticke a/nebo Islamsky zneuzivat plnoumoc a duveru -kterou jsem dal jednomu z vedeni v roce 2014 na uredni zalezitosti- aby ji pouzival rok a pul po mou rezignaci na potvrzeni prihlasky tvych novych clenu do MOP? bez meho vedomi.. pokud vim porad ziji a mohl me aspon volat a ptat se na muj nazor, ale nedelal to a pokud vim tys ho obhajel v tom ze nedelal nic spatneho a ze je v souladu se zakonem.!!"
 
Slova pana Alasmara potvrdila naše předchozí zjištění a zbývalo pouze identifikovat, kdo z vedení Ústředí muslimských obcí v České republice (který je zároveň členem vedení Muslimské obce v Praze) se dopustil podvodu a falšování úředních dokumentů? Na základě svých zkušeností jsem analyticky vytipoval osobu, která splňuje tato kriteria a tou osobou je právě Vladimír Sáňka
 

Dokumenty falšoval Vladimír Sáňka

Následným opětovným monitoringem diskuzí českých muslimů na internetu se tento předpoklad potvrdil. Zjistili jsme, že Vladimír Sáňka aktivně zneužil plnou moc udělenou mu panem Alasmarem k falšování úředních dokumentu, které měly usnadnit ovládnutí Muslimské obce v Praze stoupenci pana Kušnarenka.
 
Vladimír Sáňka
Vladimír Sáňka
 

Proč Sáňka falšoval dokumenty a jaká je role českých tajných služeb?

Proč to Vladimír Sáňka udělal? Nevíme, ale je již zcela zřetelné, že Saňka podporoval nástup pana Kušnarenka k moci uvnitř Muslimské obce v Praze. V souvislosti s předchozí politikou Sáňky je jen otázka co je vlastně jeho cílem. Protože je víc než dobře viditelné, že Vladimír Sáňka je v posledních 20 letech největším podporovatelem šíření radikálních výkladů islámu v České republice a to hlavně tzv. salafismu. Jestli to dělá Sáňka z ideologických důvodů a sám těmto radikálním výkladům islámu věří nebo má jiné důvody nevíme. 
 
Politika Vladimíra Sáňky v otázce podpory radikálního islámu v České republice je víc než podivná. Ještě podivnější je, že se o Sáňkovi již několik let otevřeně hovoří v české muslimské komunitě, že je spolupracovníkem českých bezpečnostních složek a tak svým podporovatelům dokáže hodně věci "zařídit" skrze své kontakty u českých tajných služeb.
 
Je to neuvěřitelné, že tento člověk z jedné strany podporuje v ČR radikální islám a zve sem radikální duchovní, aby následně celou věc prezentoval agentům českých tajných služeb jako jím zjištěné informace a nejspíše tak mohl vytvářet dojem, že je důležitou postavou v rámci české muslimské komunity.
 
Jednou z ukázek takovéhoto hlášení neznámému pracovníkovi nám neznáme české tajné služby je email zveřejněný hecry ze skupiny nacionalistických aktivistů kolem webu White media, kteří se Sáňkovi nabourali do jeho emailu: 
 
Nadále budeme celou kauzu pozorně sledovat, vyhodnocovat a případné zjištěné informace poskytovat nejen orgánům českých bezpečnostních složek, ale i je medializovat zde na webu Eurabia. Tuto činnost můžeme provádět i díky podpoře těch z Vás, kdož nám přispíváte skrze podporu redakce Eurabia.cz, děkujeme.  
 
Za monitorovací tým Lukáš Lhoťan
 
Finanční dary Eurabia.cz posílejte prosím na toto číslo účtu s uvedeným variabilním symbolem:
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Doporučujeme tyto základni knihy o islámu, neomarxismu a migraci z Afriky:

 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace
reklama
1857 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Voltaire napsal Mohamed byl vrah. Za tohle by dnes šel do vězení nebo by jej rovnou ukamenovala banda socialistů a muslimůČeská televize v duchu totalitních diskreditačních kampaní útočí na SPD. Lhala za SSSR, lže i za EUImigrant vypálil policejní služebnu: „A ven!“, hřímá ministr vnitraAlkohol: Juncker se obořil na „hloupé“ novináře !Kompromitující fotografie šéfa ČSSD s muslimy ze Saúdské Arábie. Už víte proč za schvalování útoku na muslimy je v ČR větší sazba jak za vraždu?

ePortal.cz

Rozvojové Česko a kapitalistická ČínaCirkus bude!

euPortal.cz

Kateřina Konečná z KSČM lže. Prokazatelně hlasovala pro usnesení, které má vést k odstranění překážek pro příchod migrantů z Afriky do EU. Pro hlasovali i ANO, ČSSD, TOP 09 a KDU-ČSL. Zde to jsou důkazyEU se nachází v té třetí variantě, kde se umlčování nepohodlných informací stává nejen její oficiální politikou, ale i téměř automatickým procesem veřejné debaty na úrovni mediální, akademické i politické

FreeGlobe.cz

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe Jonese

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

ParlamentniListy.cz

VIDEO Lentilky! Špatné lentilky! Babiš vtrhl do prodejny a začal nadávat. Bylo pročOdstřel Klause ml. v ODS? „Cikánka“ nevadila, podřezaný Zeman také ne. Nové informace
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď