reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jakým hrozbám od imigrantů čelí pracovníci azylových center?

Autor: -bj- | Publikováno: 25.4.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Proti pracovníkům rakouských detenčních center bylo za minulý rok imigranty spácháno 23 prokázaných trestných činů. Zdaleka ne všechny trestné činy se však podaří prokázat. Jakým rizikům a hrozbám od imigrantů tedy čelí pracovníci azylových center?

Imigranti používají hrozeb a násilí k vynucování si svých nejrůznějších požadavků. Chtějí jiné jídlo, ubytování, přístup k internetu, získat právo k pobytu apod. Personálu azylových center vyhrožují násilím, podřezáním, znásilněním, zabitím.

To jsou tedy adepti na azyl a naši budoucí spoluobčané. Kdyby to udělal našinec, dávno by šel sedět do vězení s přísným režimem, a ne že by si užíval luxusního azylového zaopatření.

Rakouská vláda má proto na stole návrh na screenování azylantů na jejich potenciální nebezpečnost. Na základě takto získané „prognózy nebezpečnosti“ by měli podléhat opatřením, která by snižovala ohrožení veřejné bezpečnosti.

Azylová politika tedy vědomě implantuje („integruje“) do společnosti kriminální živly. To je ovšem čirá diverzní rozvratná činnost, na které sotva mohou mít zájem domovští občané, ale spíše nějaká cizí mocnost. Nestojí za eurounijní azylovou a imigrační politikou nakonec Rusko? Anebo spíš zas jen ňákej blbec?

zdroj:

https://www.heute.at/politik/news/story/So-werden-Asylbetreuer-in-Oesterreich-von-Asylwerbern-bedroht-56919376

https://www.msn.com/de-at/news/other/so-werden-asylbetreuer-in-c3-b6sterreich-bedroht/ar-BBWeQkd

https://www.facebook.com/HCStrache/posts/10156571120798591

https://www.tt.com/panorama/verbrechen/15234007/asylwerber-drohte-in-asylamt-ein-jahr-haft-fuer-24-jaehrigen

https://www.faz.net/aktuell/politik/inland/2018-fast-2000-straftaten-gegen-asylbewerber-in-deutschland-16092421.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/503281-vetsina-nemcu-uz-ma-negativni-postoj-k-azylantum-ukazal-pruzkum.html

 

Doporučujeme tyto základni knihy o islámu, neomarxismu a migraci z Afriky:

 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

reklama
1342 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“Psali jsme před 10 lety: Multikulturalizmus a bajka o zajíčkovi a lišceMatka dívky zavražděné islamisty v Maroku: "Nejspravedlnější by bylo vynést nad těmi zvířaty trest smrti"Gang uprchlíku v Německu omámil dívku a pak ji skupinově znásilnil. Uprchlíci necítí vinu, protože Evropanky jsou přece děvky ...Jak zastavit oteplování planety? Je nutné přijmout okamžitý zákaz kosmického záření

ePortal.cz

Smutná realita Palestinské samosprávy- „je nás tisíce ochotných zabíjet“Tomáš Klus chátrá. Chce se stát domovníkem, kuchařem, nebo odchází do ústraní?

euPortal.cz

Tak to už je moc! Česká televize vyškrtla z rozhovoru s Karlem Gottem větu: “Ať žije pan prezident!” Navíc prostříhala záznam tak, aby Gott v klíčovou chvíli nebyl v záběru. Kdo to zastaví?Další zpráva z bruselského Kocourkova...

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Je zamezení ilegální imigrace morální povinností? Italský ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že zastavit podloudnou imigraci je morální povinností. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď