"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jakým hrozbám od imigrantů čelí pracovníci azylových center?

Autor: -bj- | Publikováno: 25.4.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Proti pracovníkům rakouských detenčních center bylo za minulý rok imigranty spácháno 23 prokázaných trestných činů. Zdaleka ne všechny trestné činy se však podaří prokázat. Jakým rizikům a hrozbám od imigrantů tedy čelí pracovníci azylových center?

Imigranti používají hrozeb a násilí k vynucování si svých nejrůznějších požadavků. Chtějí jiné jídlo, ubytování, přístup k internetu, získat právo k pobytu apod. Personálu azylových center vyhrožují násilím, podřezáním, znásilněním, zabitím.

To jsou tedy adepti na azyl a naši budoucí spoluobčané. Kdyby to udělal našinec, dávno by šel sedět do vězení s přísným režimem, a ne že by si užíval luxusního azylového zaopatření.

Rakouská vláda má proto na stole návrh na screenování azylantů na jejich potenciální nebezpečnost. Na základě takto získané „prognózy nebezpečnosti“ by měli podléhat opatřením, která by snižovala ohrožení veřejné bezpečnosti.

Azylová politika tedy vědomě implantuje („integruje“) do společnosti kriminální živly. To je ovšem čirá diverzní rozvratná činnost, na které sotva mohou mít zájem domovští občané, ale spíše nějaká cizí mocnost. Nestojí za eurounijní azylovou a imigrační politikou nakonec Rusko? Anebo spíš zas jen ňákej blbec?

zdroj:

https://www.heute.at/politik/news/story/So-werden-Asylbetreuer-in-Oesterreich-von-Asylwerbern-bedroht-56919376

https://www.msn.com/de-at/news/other/so-werden-asylbetreuer-in-c3-b6sterreich-bedroht/ar-BBWeQkd

https://www.facebook.com/HCStrache/posts/10156571120798591

https://www.tt.com/panorama/verbrechen/15234007/asylwerber-drohte-in-asylamt-ein-jahr-haft-fuer-24-jaehrigen

https://www.faz.net/aktuell/politik/inland/2018-fast-2000-straftaten-gegen-asylbewerber-in-deutschland-16092421.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/503281-vetsina-nemcu-uz-ma-negativni-postoj-k-azylantum-ukazal-pruzkum.html

 

Doporučujeme tyto základni knihy o islámu, neomarxismu a migraci z Afriky:

 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

1813 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Anglická vláda přiznala, že úřady roky tolerovaly sexuální zneužívání děti muslimskými zločinciDůvod proč se zhoršuje situace Francouzů: Skoro polovina sociálních dávek je vyplácena cizincůmCikáni zabili v centru Budapešti dva mladé MaďaryUž vám to zůstane: Ve Francii pochod na podporu ilegálůImigranti si udělali z kostela záchod a chtějí pokračovat dále do Evropy

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNikoliv náhodou jsou hlavními protagonisty protiruské kampaně mladí komunální politici, kteří nemají vlastní zkušenost ani s komunismem. O to falešnější a vykalkulovanější je jejich kampaň

euPortal.cz

Cítím se diskriminován. Mám pocit, že moje země byla ukradena nebo že jsem byl unesen a umístěn na neznámém cizím místě, které neuznávám jako domovUž běží tichá válka USA-Rusko

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ParlamentniListy.cz

Profesor Ivo Budil: Mohli jsme být Rakousko, jsme periferie Západu. Tihle za to můžou. Ale už mají problémy. Velká šance, připravte seHana Lipovská: Kalousek? Z církve se vystoupit nedá. Já Babišovi oponuji! Výpalné pro ČT a znechucení tvůrci, obé špatně
Články autora
Průzkum
Kdo je největší horzbou pro světový mír? Podle poslední ankety YouGov považují Němci za nejnebezpečnější hrozbu pro světový mír amerického prezidenta Donalda Trumpa. A vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď