reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jakým hrozbám od imigrantů čelí pracovníci azylových center?

Autor: -bj- | Publikováno: 25.4.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Proti pracovníkům rakouských detenčních center bylo za minulý rok imigranty spácháno 23 prokázaných trestných činů. Zdaleka ne všechny trestné činy se však podaří prokázat. Jakým rizikům a hrozbám od imigrantů tedy čelí pracovníci azylových center?

Imigranti používají hrozeb a násilí k vynucování si svých nejrůznějších požadavků. Chtějí jiné jídlo, ubytování, přístup k internetu, získat právo k pobytu apod. Personálu azylových center vyhrožují násilím, podřezáním, znásilněním, zabitím.

To jsou tedy adepti na azyl a naši budoucí spoluobčané. Kdyby to udělal našinec, dávno by šel sedět do vězení s přísným režimem, a ne že by si užíval luxusního azylového zaopatření.

Rakouská vláda má proto na stole návrh na screenování azylantů na jejich potenciální nebezpečnost. Na základě takto získané „prognózy nebezpečnosti“ by měli podléhat opatřením, která by snižovala ohrožení veřejné bezpečnosti.

Azylová politika tedy vědomě implantuje („integruje“) do společnosti kriminální živly. To je ovšem čirá diverzní rozvratná činnost, na které sotva mohou mít zájem domovští občané, ale spíše nějaká cizí mocnost. Nestojí za eurounijní azylovou a imigrační politikou nakonec Rusko? Anebo spíš zas jen ňákej blbec?

zdroj:

https://www.heute.at/politik/news/story/So-werden-Asylbetreuer-in-Oesterreich-von-Asylwerbern-bedroht-56919376

https://www.msn.com/de-at/news/other/so-werden-asylbetreuer-in-c3-b6sterreich-bedroht/ar-BBWeQkd

https://www.facebook.com/HCStrache/posts/10156571120798591

https://www.tt.com/panorama/verbrechen/15234007/asylwerber-drohte-in-asylamt-ein-jahr-haft-fuer-24-jaehrigen

https://www.faz.net/aktuell/politik/inland/2018-fast-2000-straftaten-gegen-asylbewerber-in-deutschland-16092421.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/503281-vetsina-nemcu-uz-ma-negativni-postoj-k-azylantum-ukazal-pruzkum.html

 

Doporučujeme tyto základni knihy o islámu, neomarxismu a migraci z Afriky:

 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

reklama
1277 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Voltaire napsal Mohamed byl vrah. Za tohle by dnes šel do vězení nebo by jej rovnou ukamenovala banda socialistů a muslimůČeská televize v duchu totalitních diskreditačních kampaní útočí na SPD. Lhala za SSSR, lže i za EUImigrant vypálil policejní služebnu: „A ven!“, hřímá ministr vnitraAlkohol: Juncker se obořil na „hloupé“ novináře !Kompromitující fotografie šéfa ČSSD s muslimy ze Saúdské Arábie. Už víte proč za schvalování útoku na muslimy je v ČR větší sazba jak za vraždu?

ePortal.cz

Rozvojové Česko a kapitalistická ČínaCirkus bude!

euPortal.cz

Kateřina Konečná z KSČM lže. Prokazatelně hlasovala pro usnesení, které má vést k odstranění překážek pro příchod migrantů z Afriky do EU. Pro hlasovali i ANO, ČSSD, TOP 09 a KDU-ČSL. Zde to jsou důkazyEU se nachází v té třetí variantě, kde se umlčování nepohodlných informací stává nejen její oficiální politikou, ale i téměř automatickým procesem veřejné debaty na úrovni mediální, akademické i politické

FreeGlobe.cz

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe Jonese

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

ParlamentniListy.cz

VIDEO Lentilky! Špatné lentilky! Babiš vtrhl do prodejny a začal nadávat. Bylo pročOdstřel Klause ml. v ODS? „Cikánka“ nevadila, podřezaný Zeman také ne. Nové informace
Články autora
Průzkum
20 let od bombardování Jugoslávie. Bylo správné? Na letošek připadá 20. výročí od NATOvského bombardování Jugoslávie. Bylo to od NATO správné?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď