"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ministr vnitra varuje před další imigrační krizí a žádá Brusel o plán opatření

Autor: -bj- | Publikováno: 9.4.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Rakouský ministr vnitra Herbert Kickl varuje před nastupující imigrační krizí. Mj. i na základě otevřených zdrojů a dat, mezi jinými i Europolu, poukazuje na skutečnost, že do EU chce jen bezprostředně nyní vtrhnout na 70‘000 imigrantů (60‘000 z Řecka, 5‘000 z Bosny, 5‘000 ze Srbska) a dále potenciálně přes 5 miliónů syrských imigrantů na Blízkém Východě.

Ministr Kickl napsal společný dopis (plné znění v odkazu krone.at a oe24.at) komisaři EU pro migraci, vnitro a občanství, Dimitrisu Avramopoulosovi, komisaři EU pro sousedskou politiku a rozšíření, Johannesu Hahnovi a komisaři EU pro rozpočet a personální, Güntheru Oettingerovi, ve kterém zmiňuje drama imigrační krize v r. 2015, a žádá EU o jasný plán opatření a koordinace na zabránění nové imigrační krizi. „Rakousko je rozhodnuto realizovat všechna potřebná opatření k zabránění průniku ilegálních imigrantů do Evropy a žádá být informováno, jaké iniciativy a opatření jsou ze strany EU připraveny“, uvádí se v dopise.

K posílení důvěry obyvatelstva, a to i s ohledem na nadcházející květnové volby do Evropského parlamentu, je zapotřebí občanům podat důkaz naší připravenosti a schopnosti nové krizové situaci zabránit a vyslat i jasný signál, že Balkánská imigrační cesta, jakož i přes východní Středomoří je uzavřena, napsal do Bruselu ministr vnitra Kickl.

Mimo to již na přelomu týdne Kickl rozhodl o pokračování kontrol na hranici s Německem na odhalování imigrantů.

zdroj:

https://www.krone.at/1899502

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/Kickl-warnt-vor-neuer-Fluechtlingskrise/375467553

https://diepresse.com/home/innenpolitik/5609535/Kickl-warnt-Bruessel-per-Brief-vor-neuer-Migrationskrise

https://kurier.at/chronik/oesterreich/latente-terrorgefahr-kickl-verlaengert-grenzkontrollen/400459000

https://www.bmi.gv.at/101/start.aspx

https://www.focus.de/politik/ausland/eu-bei-migration-in-der-sackgasse_id_10294457.html

https://www.eurabia.cz/Articles/32861-jakou-cenu-ma-zivot-evropana-cynizmus-komisare-pro-vnitro-eu-.aspx

https://www.eurabia.cz/Articles/32841-zneni-dopisu-ministra-vnitra-komisari-eu-ohldne-imigrantskeho-vrazdeni.aspx

 

 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

978 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Levičačka, která přijela poučovat, co se má a co ne: Návštěva Čaputové v PolskuRakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“Psali jsme před 10 lety: Multikulturalizmus a bajka o zajíčkovi a lišceSoud v Německu: Imigranti brutálně umučili důchodkyniMatka dívky zavražděné islamisty v Maroku: "Nejspravedlnější by bylo vynést nad těmi zvířaty trest smrti"

ePortal.cz

Smutná realita Palestinské samosprávy- „je nás tisíce ochotných zabíjet“Tomáš Klus chátrá. Chce se stát domovníkem, kuchařem, nebo odchází do ústraní?

euPortal.cz

S přílivem nelegálních imigrantů do Evropy se zase roztrhl pytel a pašeráci nelegálních imigrantů ze sluníčkářských neziskovek využívají tuto skulinuCílené míchání lidí prováděné vládami a korporacemi

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ParlamentniListy.cz

,,Z roku 89 je hromada hnoje.” Generál Blaško o Havlovi či ,,žbleptech” Jourové. Hledejte viníky, vyzýváRopa, islám, USA. Martin Koller shrnuje vše, co potřebujete vědět o Íránu, který dnes řeší celý svět
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď