"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

« Imámové se musej popadat za břicho » Papež v Maroku podněcoval k imigraci

Autor: -bj- | Publikováno: 2.4.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jaký zastřešující titulek dát víkendové papežově návštěvě v Maroku? Nakonec ho dal sám život. Jeden z lidových a selsko-rozumových českých komentářů zněl »Dyť se ty imámové musej popadat z břicho!» Papež František se totiž na své návštěvě překvapivě zaníceně věnoval tématu imigrace a horoval za její regulérní umožnění do Evropy, jakož i za dialog s islámem.

Navzdory střízlivějící imigrační politice EU papež přímo podněcoval Afričany k imigraci do Evropy, namlouval tamním lidem, že to má pro Evropany být jako když k nim přijde sám Kristus a ťuká na dveře (ačkoliv Kristus v Evangeliu syrofenickou imigrantku příkře odmítl...), a postuloval, aby se v duchu Imigračního paktu OSN podepsaném právě v Marakéši okamžitě otevřely kanály pro bezpečnou a regulární imigraci do… Ameriky? Ne. Arábie ? Samá voda. Evropy? Bingo!

A před marockou, a potažmo africkou veřejností hlásal, že Evropa nemá právo na rezervovanost a mlčení vůči dorážejícím imigrantům, a v letadle při zpátečním letu novinářům prohlásil, že celá Evropa si má imigranty rozdělovat, a že by Evropa měla imigranty urgentně regularizovat (rozdat jim doklady).

Dlužno však dodat, že papežovy názory nechová veškerá katolická církev, která je jeho potifikátem stále více vnitřně schizmatizována a rozdělena.

zdroj :

http://www.lefigaro.fr/flash-actu/2018/12/16/97001-20181216FILWWW00062-le-pape-francois-soutient-le-pacte-mondial-pour-les-migrations.php

http://www.leparisien.fr/international/au-maroc-le-pape-francois-appelle-les-croyants-a-vivre-en-freres-30-03-2019-8043069.php

https://twitter.com/Pontifex_fr/status/883649366426357761

https://www.primorske.si/svet/papez-na-obisku-v-maroku

https://www.youtube.com/watch?v=qpPVcTfsGWQ

https://www.la-croix.com/Religion/Catholicisme/Pape/VIDEO-Suivez-messe-pape-Francois-Maroc-2019-03-31-1201012502?from_univers=lacroix

https://www.youtube.com/watch?v=_4uYY2dEA94

http://cubasi.cu/cubasi-noticias-cuba-mundo-ultima-hora/item/91131-papa-condena-a-politicos-que-quieren-muros-para-mantener-alejados-a-inmigrantes

 

Doporučujeme tyto základni knihy o neomarxismu a migraci z Afriky:
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

3168 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683