"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Konvertita k islámu Vladimir Sáňka je šedou eminenci v pozadí války mezi Kavkazany a Araby v Muslimské obci v Praze

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.3.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Český konvertita k islámu Vladimír Sáňka je šedou eminenci v zápase o nadvládu nad Muslimskou obci v Praze. Sáňka konvertoval k islámu v roce 1994 a nejprve se stal vlivným členem Islámské nadace v Praze (vlastni velkou mešitu na Černé mostě) a poté i předsedou Muslimské obce v Praze. Jenže postupně začal ztrácet svůj vliv a byl z Islámské nadace v Praze vyhozen a dnes mu zůstává pouze funkce v Muslimské obci v Praze.

Pokud by přišel i o tuto poslední funkci přišel, tak by ztratil poslední zbytky vlivu a hlavně přístup k neregistrovaným financím proudícím v zákulisí muslimské komunity. A pravě proto je dnes Kušnarenko nejdůležitější Sáňkův spojenec a pokud padne Kušnarenko, tak nejspíše padne i Sáňka a přijde tak o moc a peníze.  

Sáňka stojí za dlouhodobou snahou radikalizovat českou muslimskou komunitu salafijstickým směrem. Vydával například literaturu, která je i základem ideologie teroristické organizace Islámský stát. 

Zároveň se založením muslimské obce a získáním pozice předsedy dostal Sáňka k značným příjmům za halal certifikáty (tj. za doklady pro české firmy, že jejich produkty mohou jíst muslimové). Například jen letos v lednu zaslala firma LA LORRAINE Muslimské obci 87 000 korun, IREL, SPOL. S R.O. zaslala v prosinci 2018 částku 30 000 korun a také v prosinci firma MLÝN PERNER SVIJAN poslala 40 000 korun.

Muslimská obec také dostává celkem velké dary na svou činnost propagace islámu a provozu modlitebnu. Například v prosinci 2018 daroval obci neznámý dárce 43 300 korun a v srpnu 2018 dal dárce obci zase 58 800 korun. Na nedostatek peněz si tedy Muslimská obec nemůže stěžovat. Jen na dvou transparentních účtech má Muslimská obec 1 660 604 korun (955 056 + 705 548).  

V souvislosti s boji mezi skupinou kolem Sáňky a Kušnarenka proti ostatním frakcím v české muslimské komunitě se ke mne dostaly i informace, které koluji například v uzavřených muslimských skupinách, že Sáňka a jeho skupina si udělali z islámských aktivit velmi výnosný byznys.

Jako příklad je uváděn údajný sponzorský dar od neznámého dárce z jedné arabské země (údajně Saúdské Arábie) na tisk koránu, který měl být distribuován zdarma. Ovšem Muslimská obec měla korán prodávat a měla si získané peníze ponechat (otázkou je jestli byl prodej vůbec přiznán v účetnictví). Pokud jsou tyto tvrzeni z řad muslimů pravdivé, tak jen dokreslují, jak moc je výhodné pro Sáňku ovládat Muslimskou obec. Také česká policie našla v souvislosti s kauzou knihy Základy tauhidu u Sáňky doma velký obnos peněz s podivným původem.

Muslimové mezi sebou také obviňují Sáňku, že zneužíval svých kontaktu na české tajné služby k tomu, aby očerňoval jemu nepohodlné muslimy a jeho konkurenty a naopak pomáhal radikálně smýšlejícím muslimům nebýt v pozornosti české tajné služby. Byl to primárně Sáňka, kdo podporoval tolik roků dnes vazebně vyšetřovaného Samera Shehadeha a pokud tedy mají kritici z řad muslimů pravdu, tak právě díky pomoci Sáňky unikal Samer Shehadeha několik let pozornosti české kontrarozvědky BIS a mohl zde působit a šířit radikální salafismus. 
 
Jak vidíte, tak pokud s Kušnarenkem padne i Sáňka, tak padne člověk, který nesmazatelně zanechal v české muslimské komunitě stopu radikalismu a podivných finančních machinací.
 
Vladimir Sáňka s Kušnarenkem ve společnosti teplických muslimů. Kušnarenko má prst v symbolickém výrazu běžné pro salafistické hnutí a z něj vycházející teroristickou organizaci Islámský stát - vedle fotografie dvou bojovníku Islámského státu se stejným symbolem.
 
Vladimir Sáňka s Kušnarenkem ve společnosti teplických muslimů. Kušnarenko má prst v symbolickém výrazu běžné pro salafistické hnutí a z něj vycházející teroristickou organizaci Islámský stát - vedle fotografie dvou bojovníku Islámského státu se stejným symbolem
 
Doporučujeme tyto základni knihy o islámu:
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | terorismus
3792 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Podle Langšádlová z TOP09 je islamistický režim Erdogana nezastupitelným spojencem ČR ...Šílený: Turecká tajná služba má prsty v červnových imigrantských násilnostech ve Vídni!Italové vyřadili z provozu převažečské neziskovce loďNěmecký ministr vnitra Seehofer sedl ilegálům a převaděčům na lep„Pesticid proti bezuzdné imigraci“: Rozruch v Rakousku

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

euPortal.cz

Hnutie Black Lives Matter podporuje potraty, homosexualitu a je proti rodinePosláním zpravodajských služeb USA je obelhávat nás

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Na Nohavicu už nejdu, odplivl si Dominik Hašek. A komentátor padl smíchy: Z toho bude profitovat Hutka. Na jeho koncertě teď bude 13 lidíŠéf Rozumných Hannig: Jedině švejkovina nás zachrání před katastrofou. Ať si Západ dělá bláznivé experimenty, ale bez nás
Články autora
Průzkum
Mělo by se i v ČR konat celostátní branné cvičení proti islámistickému terorizmu? Ve Švýcarsku se v první polovině listopadu koná 2-denní celostátní branné cvičení proti islamistickému terorizmu. Mělo by se konat i v ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď