"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Konvertita k islámu Vladimir Sáňka je šedou eminenci v pozadí války mezi Kavkazany a Araby v Muslimské obci v Praze

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.3.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Český konvertita k islámu Vladimír Sáňka je šedou eminenci v zápase o nadvládu nad Muslimskou obci v Praze. Sáňka konvertoval k islámu v roce 1994 a nejprve se stal vlivným členem Islámské nadace v Praze (vlastni velkou mešitu na Černé mostě) a poté i předsedou Muslimské obce v Praze. Jenže postupně začal ztrácet svůj vliv a byl z Islámské nadace v Praze vyhozen a dnes mu zůstává pouze funkce v Muslimské obci v Praze.

Pokud by přišel i o tuto poslední funkci přišel, tak by ztratil poslední zbytky vlivu a hlavně přístup k neregistrovaným financím proudícím v zákulisí muslimské komunity. A pravě proto je dnes Kušnarenko nejdůležitější Sáňkův spojenec a pokud padne Kušnarenko, tak nejspíše padne i Sáňka a přijde tak o moc a peníze.  

Sáňka stojí za dlouhodobou snahou radikalizovat českou muslimskou komunitu salafijstickým směrem. Vydával například literaturu, která je i základem ideologie teroristické organizace Islámský stát. 

Zároveň se založením muslimské obce a získáním pozice předsedy dostal Sáňka k značným příjmům za halal certifikáty (tj. za doklady pro české firmy, že jejich produkty mohou jíst muslimové). Například jen letos v lednu zaslala firma LA LORRAINE Muslimské obci 87 000 korun, IREL, SPOL. S R.O. zaslala v prosinci 2018 částku 30 000 korun a také v prosinci firma MLÝN PERNER SVIJAN poslala 40 000 korun.

Muslimská obec také dostává celkem velké dary na svou činnost propagace islámu a provozu modlitebnu. Například v prosinci 2018 daroval obci neznámý dárce 43 300 korun a v srpnu 2018 dal dárce obci zase 58 800 korun. Na nedostatek peněz si tedy Muslimská obec nemůže stěžovat. Jen na dvou transparentních účtech má Muslimská obec 1 660 604 korun (955 056 + 705 548).  

V souvislosti s boji mezi skupinou kolem Sáňky a Kušnarenka proti ostatním frakcím v české muslimské komunitě se ke mne dostaly i informace, které koluji například v uzavřených muslimských skupinách, že Sáňka a jeho skupina si udělali z islámských aktivit velmi výnosný byznys.

Jako příklad je uváděn údajný sponzorský dar od neznámého dárce z jedné arabské země (údajně Saúdské Arábie) na tisk koránu, který měl být distribuován zdarma. Ovšem Muslimská obec měla korán prodávat a měla si získané peníze ponechat (otázkou je jestli byl prodej vůbec přiznán v účetnictví). Pokud jsou tyto tvrzeni z řad muslimů pravdivé, tak jen dokreslují, jak moc je výhodné pro Sáňku ovládat Muslimskou obec. Také česká policie našla v souvislosti s kauzou knihy Základy tauhidu u Sáňky doma velký obnos peněz s podivným původem.

Muslimové mezi sebou také obviňují Sáňku, že zneužíval svých kontaktu na české tajné služby k tomu, aby očerňoval jemu nepohodlné muslimy a jeho konkurenty a naopak pomáhal radikálně smýšlejícím muslimům nebýt v pozornosti české tajné služby. Byl to primárně Sáňka, kdo podporoval tolik roků dnes vazebně vyšetřovaného Samera Shehadeha a pokud tedy mají kritici z řad muslimů pravdu, tak právě díky pomoci Sáňky unikal Samer Shehadeha několik let pozornosti české kontrarozvědky BIS a mohl zde působit a šířit radikální salafismus. 
 
Jak vidíte, tak pokud s Kušnarenkem padne i Sáňka, tak padne člověk, který nesmazatelně zanechal v české muslimské komunitě stopu radikalismu a podivných finančních machinací.
 
Vladimir Sáňka s Kušnarenkem ve společnosti teplických muslimů. Kušnarenko má prst v symbolickém výrazu běžné pro salafistické hnutí a z něj vycházející teroristickou organizaci Islámský stát - vedle fotografie dvou bojovníku Islámského státu se stejným symbolem.
 
Vladimir Sáňka s Kušnarenkem ve společnosti teplických muslimů. Kušnarenko má prst v symbolickém výrazu běžné pro salafistické hnutí a z něj vycházející teroristickou organizaci Islámský stát - vedle fotografie dvou bojovníku Islámského státu se stejným symbolem
 
Doporučujeme tyto základni knihy o islámu:
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | terorismus
3553 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Albánští muslimové terorizují Řeky a EU k tomu mlčí!Ukázka brutálních útoku uprchlíku na řecké pohraničníky ...Známý odborník na islám Bill Warner vydal další knihu! Politický islám v kostce, úroveň 2Feminismus zabíjíDěsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci ze rabují a kradou co mohou

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaRozmazlený západ a nepřipravená atomizovaná společnost

euPortal.cz

Jakmile koronavirová epidemie skončí, migranti se na hranici vrátí, slibuje TureckoCovid -19 a sexuální zneužívání

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem VaršavyČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...

ParlamentniListy.cz

Erik Best: Virus? Budeme doplácet na Západ. Hamáček? Zeman neví, co dělá. Kšeft v pozadíDivadlo s rouškami, národ ve strachu. Řádění Babišovy kohorty, udavačství. Nářez od profesora Milana Knížáka
Články autora
Průzkum
Francie orientuje EU a NATO na Čínu a na Rusko. Co vy na to? Francouzský prezident Macron v souvisl. se svojí návševou v Pekingu prosazuje orientaci EU a NATO na Rusko a Čínu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď