"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Konvertita k islámu Vladimir Sáňka je šedou eminenci v pozadí války mezi Kavkazany a Araby v Muslimské obci v Praze

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.3.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Český konvertita k islámu Vladimír Sáňka je šedou eminenci v zápase o nadvládu nad Muslimskou obci v Praze. Sáňka konvertoval k islámu v roce 1994 a nejprve se stal vlivným členem Islámské nadace v Praze (vlastni velkou mešitu na Černé mostě) a poté i předsedou Muslimské obce v Praze. Jenže postupně začal ztrácet svůj vliv a byl z Islámské nadace v Praze vyhozen a dnes mu zůstává pouze funkce v Muslimské obci v Praze.

Pokud by přišel i o tuto poslední funkci přišel, tak by ztratil poslední zbytky vlivu a hlavně přístup k neregistrovaným financím proudícím v zákulisí muslimské komunity. A pravě proto je dnes Kušnarenko nejdůležitější Sáňkův spojenec a pokud padne Kušnarenko, tak nejspíše padne i Sáňka a přijde tak o moc a peníze.  

Sáňka stojí za dlouhodobou snahou radikalizovat českou muslimskou komunitu salafijstickým směrem. Vydával například literaturu, která je i základem ideologie teroristické organizace Islámský stát. 

Zároveň se založením muslimské obce a získáním pozice předsedy dostal Sáňka k značným příjmům za halal certifikáty (tj. za doklady pro české firmy, že jejich produkty mohou jíst muslimové). Například jen letos v lednu zaslala firma LA LORRAINE Muslimské obci 87 000 korun, IREL, SPOL. S R.O. zaslala v prosinci 2018 částku 30 000 korun a také v prosinci firma MLÝN PERNER SVIJAN poslala 40 000 korun.

Muslimská obec také dostává celkem velké dary na svou činnost propagace islámu a provozu modlitebnu. Například v prosinci 2018 daroval obci neznámý dárce 43 300 korun a v srpnu 2018 dal dárce obci zase 58 800 korun. Na nedostatek peněz si tedy Muslimská obec nemůže stěžovat. Jen na dvou transparentních účtech má Muslimská obec 1 660 604 korun (955 056 + 705 548).  

V souvislosti s boji mezi skupinou kolem Sáňky a Kušnarenka proti ostatním frakcím v české muslimské komunitě se ke mne dostaly i informace, které koluji například v uzavřených muslimských skupinách, že Sáňka a jeho skupina si udělali z islámských aktivit velmi výnosný byznys.

Jako příklad je uváděn údajný sponzorský dar od neznámého dárce z jedné arabské země (údajně Saúdské Arábie) na tisk koránu, který měl být distribuován zdarma. Ovšem Muslimská obec měla korán prodávat a měla si získané peníze ponechat (otázkou je jestli byl prodej vůbec přiznán v účetnictví). Pokud jsou tyto tvrzeni z řad muslimů pravdivé, tak jen dokreslují, jak moc je výhodné pro Sáňku ovládat Muslimskou obec. Také česká policie našla v souvislosti s kauzou knihy Základy tauhidu u Sáňky doma velký obnos peněz s podivným původem.

Muslimové mezi sebou také obviňují Sáňku, že zneužíval svých kontaktu na české tajné služby k tomu, aby očerňoval jemu nepohodlné muslimy a jeho konkurenty a naopak pomáhal radikálně smýšlejícím muslimům nebýt v pozornosti české tajné služby. Byl to primárně Sáňka, kdo podporoval tolik roků dnes vazebně vyšetřovaného Samera Shehadeha a pokud tedy mají kritici z řad muslimů pravdu, tak právě díky pomoci Sáňky unikal Samer Shehadeha několik let pozornosti české kontrarozvědky BIS a mohl zde působit a šířit radikální salafismus. 
 
Jak vidíte, tak pokud s Kušnarenkem padne i Sáňka, tak padne člověk, který nesmazatelně zanechal v české muslimské komunitě stopu radikalismu a podivných finančních machinací.
 
Vladimir Sáňka s Kušnarenkem ve společnosti teplických muslimů. Kušnarenko má prst v symbolickém výrazu běžné pro salafistické hnutí a z něj vycházející teroristickou organizaci Islámský stát - vedle fotografie dvou bojovníku Islámského státu se stejným symbolem.
 
Vladimir Sáňka s Kušnarenkem ve společnosti teplických muslimů. Kušnarenko má prst v symbolickém výrazu běžné pro salafistické hnutí a z něj vycházející teroristickou organizaci Islámský stát - vedle fotografie dvou bojovníku Islámského státu se stejným symbolem
 
Doporučujeme tyto základni knihy o islámu:
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | terorismus
4319 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Měl by být propuštěn Navalnyj nebo Assange? Vězňové režimů? Západní země chtějí propustit Navalného, uvěznily však Assange. Kdo by podle Vás měl být propuštěn?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď