"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Venezuela se ohradila proti vměšování EU a její podpoře extrémistické opozici

Autor: -bj- | Publikováno: 9.3.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ministr zahraničí Venezuely, Jorge Arreza, se ohradil proti vměšovatelské politice EU, která se připojila k agresivnímu postoji USA a podpoře extrémistické opozice, a vyzval EU, aby svůj postoj přehodnotila. K výzvě EU, aby Venezuela přehodnotila vyhoštění šéfa německého velvyslanectví Krienera, Arrezó vzkázal, že venezuelské úřady považují za nepřijatelné, aby představitel zahraničního státu se připojoval ke konspirativním kruhům extrémistické opozice v zemi.

Zároveň však uvedl, že Caracas je připraven udržovat dobré a konstruktivní vztahy se všemi evropskými zeměmi na bázi vzájemné reciprocity a respektu, dalekých jakýchkoli pučistických a násilnických intencí tak, aby umožnily řešit věci mezi vnitropolitickými venezuelskými proponenty dialogem a smírným způsobem.

zdroj:

http://www.eluniversal.com/politica/34993/arreaza-espera-que-la-ue-recupere-el-equilibro-con-respecto-a-venezuela

http://www.radiohc.cu/noticias/internacionales/185320-canciller-arreaza-insta-a-union-europea-a-cesar-injerencia-en-venezuela-(+-tuits)

http://www.radiolaprimerisima.com/noticias/alba/259754/canciller-de-venezuela-insta-a-union-europea-a-cesar-injerencia/

http://www.tvavila.icrt.cu/canciller-de-venezuela-insta-a-union-europea-a-cesar-injerencia/

 

K tématu této kauzy doporučujeme:
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

935 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidí

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercích„Zeman? Vůdce hyen!“ Drsná dohra show prezidenta: Zase Polčák!
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď