reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Již oficiálně: S imigrací se šíří bodnořezné útoky a antisemitizmus

Autor: -bj- | Publikováno: 13.2.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Tento týden se dočtete v rakouských a francouzských novinách hned dvě oficiální zpávy vypovídající o dvou katastrofických přínosech imigrace, které dnes zaimigrované západní země sklízí  s konsternovaným úžasem jako otrávené ovoce své politiky islámské imigrace.

V kdysi mírumilovném Rakousku tento týden byla uveřejněna zpráva, že počty útoků nožem za posledních 10 let narostly o 400% (!), přičemž mezi útočníky a vrahy jsou významně zastoupeni imigranti z islámských zemí, kde je nošení nožů součástí kultury. Podle psychologů však, kdo svévolně nosí zbraň, ten ji také dříve či později použije.

Ve sladké Francii tento týden zas vyšla zpráva o eskalujícím antisemitizmu muslimských imigrantů, kdy politici a intelektuálové mluví již „tichém etnickém čištění“, za kterým stojí radikální islamizace. Ministr vnitra Castaner musel konstatovat, že meziroční nárůst protižidovských útoků za minulý rok představoval 74% nárůst a že „antisemitizmus se ve Francii šíří jako jed“.

Takovýto Divoký západ Evropa po staletí nepamatuje. Komisař EU pro imigraci Avramopoulos by se měl obracet ve ... svém úřadu.

zdroj:

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/400-Prozent-Messer-Attacken-explodieren/367628229

https://www.la-croix.com/France/Castaner-denonce-poison-antisemitisme-flambee-actes-antijuifs-2018-2019-02-11-1301001767

https://www.krone.at/1862226

https://www.nouvelobs.com/topnews/20190211.AFP1691/castaner-denonce-le-poison-de-l-antisemitisme-apres-la-flambee-des-actes-antijuifs-en-2018.html

 

 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

reklama
842 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proč se budovatelům multikulturní a totalitně liberální EU líbí islám? Protože je stejně nekompromisně nenávistný netolerantníVenezuela si nedá od extrémistických europoslanců podvracet mír a stabilitu!Ruce pryč od Venezuely! Kubánské ozbrojené síly vyjádřily Venezuele podporu proti americké agresiDítě řeklo matce, že by ji neváhalo zavraždit kvůli poslušnosti k islámu a MohamedoviČernoch tvrdil, že ho zmlátili bělští stoupenci Trumpa. Teď se ukázalo, že lhal ve všem ...

ePortal.cz

Ayn Randová aneb individualismus na vzestupuBlbost, ale za prachy proč ne

euPortal.cz

Víte, kde končí Vaše peníze? Čtěte děsivá fakta... NĚMECKÁ POLICIE SKRÝVÁ FAKTA O KRIMINALITĚ MIGRANTŮ, ABY UDRŽELA “MÍR VE SPOLEČNOSTI”

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Profesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...

ParlamentniListy.cz

Kocábe, ne. Pamětník nestrpěl „kecy“ o Havlovi a roku 1989: Bylo to jinakÚtok na Miloše Zemana: Neuvěřitelná věc. Podívejte
Články autora
Průzkum
O co jde ve Venezuele? Mezinárodní společenství je na téma Venezuely rozpolceno. Část mluví o demokratizačním procesu na odstranění diktatury, část o zlovolné americké imperiální agresi za ovládnutí zdrojů. O co jde ve Venezuele podle Vás?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď