"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islám rozvrací rodiny a štve děti proti rodičům. Poučte se dříve než se to stane i ve vaši rodině ...

Autor: Ali Sina | Publikováno: 4.2.2019 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Ukázka z knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům: Jistě si vzpomínáte na příběh Abula Áse a jeho manželky a Mohamedovy dcery Zajnab, jíž Mohamed přikázal manžela opustit, dokud se neobrátí na islám. Pokud žena přestoupí na islám, stane se její manželství s nevěřícím manželem automaticky neplatné. Záměrem je přimět ke konverzi i manžela. V ženiných očích nepředstavuje toto opatření pro její obrácení žádnou překážku.
 
Členové sekt nepoužívají mozek. Pokud je pro věřícího možné připustit, aby bylo jeho dítě znásilněno, nebo se uchýlit k vraždě, pak je zavržení manžela naprostou maličkostí. Navíc jsme již viděli, že čím náročnější víra sekty je, tím přitažlivěji na muslimovu mdlou mysl působí.
 
Ibn Sa’d vypráví příběh mladého Mekkánce, Musába ibn Umaira. Jeho rodiče ho ze srdce milovali. Jeho matka byla bohatá a vlivná dáma jménem Chunás. Svého syna oblékala do těch nejlepších a nejkvalitnějších šatů, dopřávala mu ty nejdražší parfémy a kupovala mu ty nejelegantnější a nejmodernější boty. Musáb konvertoval k islámu jako jeden z prvních, svou víru ale tajil. Když se o jeho přestupu dozvěděla matka, rozčílila se a zabránila synovi vycházet z domu. Brzy nato Mohamed přikázal svým stoupencům odejít do Habeše a Musáb šel s nimi. Když se vrátil do Mekky, pokusila se ho matka znovu přesvědčit, aby Mohameda opustil. Její nářky nebyly vyslyšeny.
 
Přestala mu tedy dávat peníze, avšak Musábem to ani nehnulo. Chodil v rozedraných hadrech a zachoval si i nadále pevnou víru. Mohamed ho poté vyslal do Medíny, aby tam kázal. Musáb byl úspěšný a obrátil sedmdesát Medíňanů. Jedná se o stejných sedmdesát lidí, kteří Mohameda navštívili v Akabě a přísahali mu pomoc. Když se Musáb znovu vrátil do Mekky, na matku si ani nevzpomněl.
 
Chunás se doslechla, že je Musáb ve městě, a připadala si odstrčená. Poslala mu vzkaz následujícího znění: „Jak jen dokážeš být vůči své matce nevděčný! Přijedeš do města, kde žiji, a ani mě nenavštívíš?“ Musáb odepsal: „Nechtěl jsem navštívit ničí dům, dokud nenavštívím dům Prorokův.“ Když se u matky konečně zastavil, prosila ho, aby s ní zůstal. Pravil: „Netrvej na tom, matko, protože pokud mi zabráníš v odchodu, nebudu mít jinou možnost než tě zabít.“ Ubohá Chunás mu dovolila odejít a hořce se rozplakala. Musáb jí řekl: „Chci jen tvé dobro, matko. Dosvědč, že není boha kromě Alláha a Mohamed je Jeho prorok.“ Odpověděla: „Při záři hvězd, nikdy svou víru nezavrhnu, ty si ale dělej, co chceš.“ Musáb odešel a krátce poté se odstěhoval do Medíny. Účastnil se Mohamedových nájezdů a loupežných výprav a byl zabit v bitvě u Uhudu. 
 
Chunás byla přítomna a synovu smrt viděla na vlastní oči. Muslimové tuto příhodu vyprávějí a chválí Musába za jeho tupou oddanost. Myslí si, že „jeho příběh je pýchou celého lidstva.“ Není to však nic než smutné vyprávění o vymývání mozku a fanatismu a utrpení, mukách a žalu jedné zdrcené matky. Členové sekt nevidí, jakou bolest svým rodinám způsobují. Nedokáží se vcítit do bolesti těch, kteří je milují. Islámští konvertité zpřetrhají se svými blízkými veškerá pouta. Někteří jdou dokonce až tak daleko, že svým příbuzným do očí řeknou, že by je neváhali zabít, kdyby tak měli prokázat Alláhovi věrnost. Mohamed se nijak netajil přáním být milován nade všechny a nade vše. Dle jednoho hadísu řekl: „Nikdo z vás nebude mít víru, dokud mě nebude milovat víc než svého otce, své děti a celé lidstvo.“ 
 
Právě kvůli této lásce k Mohamedovi vraždí muslimové každého, kdo jejich proroka a víru kritizuje. Cituji tento příběh kvůli všem matkám, které mi se zlomeným srdcem píší své žalostné příběhy. Sekty jsou nebezpečné. Jakmile jednou vaši milovaní spadnou do sítě sekty, nemůžete je nijak zachránit. Jediným řešením je prevence. Informujte své děti o sektách a islámu. Začněte brzy, protože sekty se zaměřují na velice mladé lidi. Vědění je ta nejlepší pojistka, kterou své děti můžete vybavit.
 
Nečekejte, že v naší společnosti otrávené politickou korektností a multikulturalismem budou na nebezpečí upozorňovat média nebo školy. Záchrana vašich dětí je jen vaší povinností. Muslimové se aktivně snaží získat mladé lidi. Buďte tedy aktivnější a upozorněte své děti, že svět je plný predátorů, vlků v beránčím rouše. Tito predátoři jsou sami oběťmi. Často vašeho potomka naláká k islámu jeho nejlepší kamarád, který je sám muslim. Muslimové jsou nevinní, avšak přenášejí smrtící virus.
 

Kdo je Alí Síná

Alí Síná je pseudonym jednoho z nejvlivnějších exmuslimských intelektuálů a zakladatelů organizace Faith Freedom International (její webové stránky jsou zakázány například v Saúdské Arábii a čelily opakovaným útokům islámských hackerů). Narodil se v Íránu, studoval v Pákistánu a Itálii a dnes žije v Kanadě. Veřejně působit začal v roce 1990. Síná je členem správní rady Stop Islamization of Nations, jejímiž dalšími členy jsou lidé z řad křesťanů, židů, ateistů a hinduistů.

Síná vyhlásil veřejnou sázku, že dá 50 000 dolarů tomu, kdo mu dokáže, že zakladatel islámu Mohamed nebyl „narcista, násilník, pedofil, smilník, mučitel, masový vrah, člověk pěstující kult vůdce, úkladný vrah, terorista, šílenec a drancovník“. Doposud to žádný muslim nedokázal… Sínovi bylo od muslimů vyhrožováno smrtí a dva muslimští duchovní z Indie vypsali odměnu 20 000 dolarů pro jeho vraha.

Chcete pochopit tuto zvracenou psychiku muslimů? Přečtěte si knihu známého exmuslima Alího Síny Jak porozumět Mohamedovi a muslimům, ke koupi zde.

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

 

Klíčová slova: islamizace  | islám
5308 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď