reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ministr vnitra napsal eurokomisaři pro imigraci, že mu imigranti vraždí občany

Autor: -bj- | Publikováno: 30.1.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Rakouský ministr vnitra Herbert Kickl pod tlakem sériového imigrantského vraždění žen v Rakousku (jedna žena týdně) a vzepjatému veřejnému mínění napsal dopis eurokomisaři pro imigraci Dimitrisu Avramopoulosovi s podnětem ke zpřísnění imigrační politiky. Jedná se mu zejména o možnost odebírání azylu a deportací zločinných imigrantů, a tím prevenci jejich další těžké kriminality.

V Rakousku pohár imigrantského vraždění přetekl posledním srdceryvným případem, kdy 16-letá Manuela zažalovala svého imigrantského ex-přítele ze sexuálního násilí a ublížení na zdraví, a ten si ji pak vyčíhnul a dívku zaškrtil.

Ministr Kickl komisaři napsal, že občané v Rakousku právem nemají pochopení pro takovou azylovou politiku, kdy je mezinárodní ochrana se vším komfortem poskytována zločincům a vrahům, a že tak azylová politika EU u občanů upadá - diplomaticky řečeno - v nedůvěru (lidově řečeno, jsou nasrdění). Ovšem asi jen naivkové mohou očekávat, že by to eurokomisař mohl považovat za něco nenormálního, ba urgentního, co by bylo nutné řešit... Jako ostatně i mnozí další potentáti spřažení (a placení) s EU.

A tak i levičácká opozice na ministra Kickla svolává politické hromy a blesky v tom smyslu, že je údajným nebezpečím pro právní stát a nekoná v souladu s mezinárodním právem a ústavou a podala podnět na vyslovení nedůvěry. A zamordovávané ženy a dívky přitom až tak neřeší.

Na Rakousku a imigrační politiké ideologii se názorně zračí jedna věc. Ono totiž nejde být ideologicky-politický idiot a (v dlouhodobém horizontu) neplatit za to.

zdroj:

https://www.krone.at/1853344

https://www.msn.com/de-at/nachrichten/other/kickl-schrieb-in-sachen-abschiebungen-an-eu-kommission/ar-BBSTLqt

https://www.vol.at/kickl-schrieb-in-sachen-abschiebungen-an-eu-kommission/6077613

https://kurier.at/politik/inland/kickl-will-straffaellige-fluechtlinge-leichter-abschieben-duerfen/400391954

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/Misstrauensantrag-Streit-um-Kickl-eskaliert/365754157

https://www.noen.at/in-ausland/abschiebungen-kickl-schrieb-an-eu-kommission-oesterreich-ausland-asyl-eu-eu-kommission-europaeische-union-fluechtlinge-134071682

https://www.heute.at/politik/news/story/Opposition-wagt-naechsten-Anlauf-fuer-Kickl-Ruecktritt-48572149

https://www.eurabia.cz/Articles/32816-kolik-jich-jeste-bude-pochod-za-imigrantem-zavrazdenou-rakusanku-ve-vidni.aspx

https://www.eurabia.cz/Articles/32841-mame-ho-zneni-dopisu-ministra-vnitra-komisari-eu-o-imigrantskem-vrazdeni.aspx

Vzpomínáte co nám tvrdili lidé z KDU-ČSL???

 

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

reklama
2127 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Kultura post-pravdyBlýská se na časy? Němci povstávají proti imigrantůmŠokující odhalení: Místopředseda Ústředí muslimských obcí Sáňka falšoval úřední dokumenty a zneužil plnou mocJakým hrozbám od imigrantů čelí pracovníci azylových center?Dr. Martin Janeček: ARMÉNSKÝ HOLOCAUST

ePortal.cz

Je rozhodnutí izraelského premiéra Benjamina Netanjahua o uznání izraelské suverenity na židovské komunity v Judeji a Samaří protiprávní?Dnešní doba opět přeje svazákům

euPortal.cz

Zpověď předního novináře o tom, jak média lžou, manipulují a jsou zkorumpovanáJe Evropská unie reformovatelná?

FreeGlobe.cz

Imigranti zakládají požáry (+ video)Byli na Srí Lance zavražděni křesťané? Levičácké hvězdy se to snaží zamlčet. Podívejte se sami (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

TOHLE SE Z ČT NEDOVÍŠ. Lži cynického šklebu České televizeKSČM UŽ MAJÍ DOST I JEJÍ ČLENOVÉ, ANEB JAK SE NIČÍ STRANY A TALENTY….To, že KSČM není nic jiného než politická firma a trafika, začíná docházet i jejím nejzarytějším voličům

ParlamentniListy.cz

Začněte konečně poslouchat voliče, a ne politicky korektně zachraňovat svět! Analytik předkládá dnešním západním politikům zdrcující vysvědčeníJakeš, Kocáb a spiknutí vedoucí k Listopadu 1989. Takto před lidmi hovořil zasvěcený Oskar Krejčí
Články autora
Průzkum
Je namístě nulová tolerance k ilegálním imigrantům? Rakouský ministr vnitra Kickl prohlásil, že tu "ilegálové nemají co pohledávat a platí pro ně politika nulové tolerance. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď