"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Známa kritička islámu popisuje své zážitky z Iranu: Oficiálně Česko uznalo genocidu Arménů v dubnu 2017

Autor: Klára Samková | Publikováno: 14.1.2019 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Osmého ledna jsem dorazila do Isfahánu až odpoledne, takže jsem s průvodkyní zvolila program mimo centrum tohoto čtyřmilionového (!!!) města. New Julfa (Nor Jugha - arménsky) je arménská čtvrť. Vévodí jí starý arménský kostel, pro nás netradičně zasvěcený sv. Josefovi Arimatejskému. Nádherně vymalovaný... Vedle něj muzeum arménských dějin. Jistě - jen tak si tam ležely pod obyčejným sklem kancionály z 14. až 16. století, nádherně ilustrované.
 
Avšak dosti značně velká část výstavy byla věnována arménské genocidě. Tedy genocidě, kterou v létech 1915-18 spáchali Turci (pls, zaznamenejte: TURCI) na Arménech. Bylo přímo či nepřímo vyvražděno asi 1,5 milionů lidí. Turecko nikdy tento svůj hrůzný čin neuznalo za genocidu, ba ani za zločin. Nikdy se neomluvilo, o nějakých náhradách nemůže být ani řeč... Ostatně ani zdaleka všechny státy nejsou ochotny genocidu Arménů uznat a tím Turecko odsoudit.
 
Na výstavce byly vystaveny vlajky států, které genocidu Arménů uznali. Jsem hrdá na to, že česká vlajka tam byla taky. Oficiálně Česko uznalo genocidu Arménů v dubnu 2017, kdy parlament přijal příslušné usnesení. Schválně si zjistěte, vlajky kterých zemí Evropské unie tuto genocidu neuznaly...
 
 

 

K tématu doporučujeme:

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Klára Samkova - foto z kostela v Asfahánu

Klíčová slova: islám
2332 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Měla by se ČR vymezit vůči uprchlickému islámizmu? Francouzská vláda vyhlásila boj proti islamistickému separatizmu, Rakousko proti politickému islámu. Měla by se do této linie sšikovat i ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď