"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Známa kritička islámu popisuje své zážitky z Iranu: Oficiálně Česko uznalo genocidu Arménů v dubnu 2017

Autor: Klára Samková | Publikováno: 14.1.2019 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Osmého ledna jsem dorazila do Isfahánu až odpoledne, takže jsem s průvodkyní zvolila program mimo centrum tohoto čtyřmilionového (!!!) města. New Julfa (Nor Jugha - arménsky) je arménská čtvrť. Vévodí jí starý arménský kostel, pro nás netradičně zasvěcený sv. Josefovi Arimatejskému. Nádherně vymalovaný... Vedle něj muzeum arménských dějin. Jistě - jen tak si tam ležely pod obyčejným sklem kancionály z 14. až 16. století, nádherně ilustrované.
 
Avšak dosti značně velká část výstavy byla věnována arménské genocidě. Tedy genocidě, kterou v létech 1915-18 spáchali Turci (pls, zaznamenejte: TURCI) na Arménech. Bylo přímo či nepřímo vyvražděno asi 1,5 milionů lidí. Turecko nikdy tento svůj hrůzný čin neuznalo za genocidu, ba ani za zločin. Nikdy se neomluvilo, o nějakých náhradách nemůže být ani řeč... Ostatně ani zdaleka všechny státy nejsou ochotny genocidu Arménů uznat a tím Turecko odsoudit.
 
Na výstavce byly vystaveny vlajky států, které genocidu Arménů uznali. Jsem hrdá na to, že česká vlajka tam byla taky. Oficiálně Česko uznalo genocidu Arménů v dubnu 2017, kdy parlament přijal příslušné usnesení. Schválně si zjistěte, vlajky kterých zemí Evropské unie tuto genocidu neuznaly...
 
 

 

K tématu doporučujeme:

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Klára Samkova - foto z kostela v Asfahánu

Klíčová slova: islám
2282 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď