"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Video o demografické islamizaci Evropy

Autor: -bj- | Publikováno: 11.8.2009 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Nedávno zveřejněné alarmující video na YouTube o demografické islamizaci Evropy shlédlo již přes 10 mil. lidí. To už nenechalo v limbu ani jedno z největších a nejrenomovanějších médií světa –britské BBC. BBC k videu minulý týden přinesla článek, který sice nepopírá valící se trend islamizace evropských národů, nicméně relativizuje tvrzení videa, že by islamizace probíhala až tak rychle. Argumentuje odhady evropských statistických úřadů o počtu muslimů, které udávají v průměru v západních zemích a Evropě jako celku něco přes 5% muslimských přistěhovalců. 

Čísly oficiálních evropských statistických úřadů se dá situace skutečně ještě přikrášlit, protože úřady provádějí jen oficiální zadání a evidují jen dosažené výsledky statistických šetření. Nepodchytí tak např. počet muslimů ve Francii, kde z titulu principu nenáboženskosti státu se počty muslimů nesledují, nezaznamenají statisíce ilegálních imigrantů, a rovněž těch, kteří se k islámu veřejně až tak vehementně nehlásí.
Pokud jde o prognózy vývoje počtu muslimů v Evropě, oficiální statistiky operují spíše s lineárním nárůstem, zatímco video na základě trendů vývoje posledních let daleko pravděpodobněji operuje s progresivním geometrickým nárůstem muslimské populace. Tj. čím více se muslimů do Evropy dostalo, o to více dalších jich přichází, stejně jako vysoká porodnost, daleko nad 2 děti na matku garantuje progresívní geometrický vývoj. BBC uzavírá, že dělat jakékoli prognózy je vždycky nepřesné a hádání z křišťálové koule. Islamizace je nicméně nepopiratelnou skutečností dějin současné Evropy, a pokračování nastoupeného trendu, jak správně kdysi odtušil libyjský vůdce Kaddáfí, podrobí dříve či později Evropu islámu pokojnou cestou.

5344 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683