"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Česká kontrarozvědka potvrdila informace Lukáše Lhoťana: Víc jak deset muslimů z ČR odešlo bojovat na straně islámských teroristů v Sýrií

Autor: Redakce | Publikováno: 3.12.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Česká kontrarozvědka BIS ve své výroční zprávě za rok 2017 potvrdila informace Lukáše Lhoťana o tom, že z ČR odešlo víc jak deset muslimů bojovat do války v Sýrií na straně islámských teroristů! Dvě osoby měly i přímo české státní občanství. Byly také zaznamenány pokusy radikalizovat českou muslimskou komunitu, ale naštěstí tyto pokusy nebyly úspěšné - tj. většina českých muslimů ignoruje mešity a není příliš zbožná.

 

BIS vysloveně píše:

Další úsilí BIS zaměřila na získávání informací o zahraničních bojovnících, kteří opustili území ČR, aby se zapojili do bojů na Blízkém východě jako příslušníci teroristických organizací. Počet zahraničních bojovníků s vazbou na ČR vzrostl v roce 2017 na jedenáct včetně dvou osob s českým občanstvím. Další poznatky potvrdily odjezdy zahraničních bojovníků v předchozích letech, nebo jejich působení na Blízkém východě. (Výroční zpráva BIS 2017, strana 17.)
 
My se ptáme: Jak se mohli na území ČR usídlit cizinci, kteří pak odešli bojovat do Sýrie na straně teroristů? Byli radikální již při svém usídlení v ČR a úřady to nepoznaly?
 

Více informaci ve Výroční zpráva Bezpečnostní informační služby za rok 2017.  

Podpořte Lukáše Lhoťana a jeho podporovatele v jejích bojí proti islámskému extremismu a islamizaci. V ČR v současné době není organizace ani skupina, která by se věnovala monitorování islamizace České republiky a boji proti šíření islámského extremismu mezi českými muslimy s výjimkou skupiny aktivistů kolem Lukáše Lhoťana.
 
Předem moc děkujeme za podporu. Společně zvítězíme a islámský extremismus odhalíme! 
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Redakce doporučuje jako dárek k Vánocům knihu o tom, co je islám zač:
 
K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Arabista Pelikán: Syřané do České republiky natáhli tisíce příbuzných ...

 

Klíčová slova: Česká republika  | terorismus  | Sýrie
3054 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď