"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Slovenka se v Itálii družila s migrantem. Povídali si, popíjeli, ale pak sranda skončila a začal nucený sex

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 15.10.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Česko-italská blogerka Monika Pilloni se znovu hlásí o slovo. Nahlédla do italského tisku a narazila na příběh, o který se chce podělit i s českou veřejností. Hlavní roli v něm hrají migranti a spolu s nimi bohužel i znásilněná Slovenka.

Deník il Giornale informoval o osmatřicetileté ženě procházející ze Slovenska, která přišla na policii a oznámila, že byla znásilněna a násilně zadržována v uprchlickém středisku neziskové organizace Baobab Experience, u nádraží Tiburtina v Římě.   

Žena v noci z 8. na 9. října zavítala na návštěvu ke dvacetiletému mladíkovi z Tuniska, se kterým popíjela alkohol. Povídali si. Jenže když chtěla odejít, Tunisan se na ní vrhl a znásilnil ji. Pak ji u sebe ve stanu násilím držel celou noc, tvrdí Pilloni s odkazem na informace italského deníku. Ženě se podařilo utéct až druhý den ráno, když mladíka přesvědčila, že ji musí pustit ze stanu, aby si mohla odskočit. Když se konečně dostala ven, hned vyrazila na policii.

Není přitom bez zajímavosti, že mladík je již policii velmi dobře známý. Za své předchozí přešlapy již dostal zákaz pobytu v Římě a teď je ve vězení.

Monika Pilloni přidala pár informací i k neziskové organizaci Baobab Experience. Jednoho dne prý zabrala parkoviště za nádražím Tiburtina v Římě a postavila tam stany a několik přístřešků. Přespat tu mohli nejen uprchlíci, ale také bezdomovci a drogově závislí.

„Napomáhá ovšem většinou nelegálním migrantům, kteří se přemisťují k severním hranicím, aby se pokusili o další nelegální přechod, jako tomu bylo například i u skupinky z lodě Diciotti – této skupince dokonce členové Baobabu  zajistili odvoz až na francouzské hranice! Takže prakticky napomáhají nelegální migraci. Není divu, že vyjádřili solidaritu zatčenému starostovi z Kalábrie, který nedovoleně bez potřebných dokladů legalizoval, uzavíráním fiktivních sňatků, nelegální migranty, a naopak jsou proti Salviniho bezpečnostnímu dekretu,“ poznamenala k tomu Pilloni.

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

K článku celkově doporučujeme:

Arabista Pelikán: Syřané do České republiky natáhli tisíce příbuzných ...

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
3160 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Kultura post-pravdyBlýská se na časy? Němci povstávají proti imigrantůmŠokující odhalení: Místopředseda Ústředí muslimských obcí Sáňka falšoval úřední dokumenty a zneužil plnou mocJakým hrozbám od imigrantů čelí pracovníci azylových center?Dr. Martin Janeček: ARMÉNSKÝ HOLOCAUST

ePortal.cz

Je rozhodnutí izraelského premiéra Benjamina Netanjahua o uznání izraelské suverenity na židovské komunity v Judeji a Samaří protiprávní?Dnešní doba opět přeje svazákům

euPortal.cz

Zpověď předního novináře o tom, jak média lžou, manipulují a jsou zkorumpovanáJe Evropská unie reformovatelná?

FreeGlobe.cz

Imigranti zakládají požáry (+ video)Byli na Srí Lance zavražděni křesťané? Levičácké hvězdy se to snaží zamlčet. Podívejte se sami (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

TOHLE SE Z ČT NEDOVÍŠ. Lži cynického šklebu České televizeKSČM UŽ MAJÍ DOST I JEJÍ ČLENOVÉ, ANEB JAK SE NIČÍ STRANY A TALENTY….To, že KSČM není nic jiného než politická firma a trafika, začíná docházet i jejím nejzarytějším voličům

ParlamentniListy.cz

Začněte konečně poslouchat voliče, a ne politicky korektně zachraňovat svět! Analytik předkládá dnešním západním politikům zdrcující vysvědčeníJakeš, Kocáb a spiknutí vedoucí k Listopadu 1989. Takto před lidmi hovořil zasvěcený Oskar Krejčí
Články autora
Průzkum
Je namístě nulová tolerance k ilegálním imigrantům? Rakouský ministr vnitra Kickl prohlásil, že tu "ilegálové nemají co pohledávat a platí pro ně politika nulové tolerance. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď