reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Slovenka se v Itálii družila s migrantem. Povídali si, popíjeli, ale pak sranda skončila a začal nucený sex

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 15.10.2018 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Česko-italská blogerka Monika Pilloni se znovu hlásí o slovo. Nahlédla do italského tisku a narazila na příběh, o který se chce podělit i s českou veřejností. Hlavní roli v něm hrají migranti a spolu s nimi bohužel i znásilněná Slovenka.

Deník il Giornale informoval o osmatřicetileté ženě procházející ze Slovenska, která přišla na policii a oznámila, že byla znásilněna a násilně zadržována v uprchlickém středisku neziskové organizace Baobab Experience, u nádraží Tiburtina v Římě.   

Žena v noci z 8. na 9. října zavítala na návštěvu ke dvacetiletému mladíkovi z Tuniska, se kterým popíjela alkohol. Povídali si. Jenže když chtěla odejít, Tunisan se na ní vrhl a znásilnil ji. Pak ji u sebe ve stanu násilím držel celou noc, tvrdí Pilloni s odkazem na informace italského deníku. Ženě se podařilo utéct až druhý den ráno, když mladíka přesvědčila, že ji musí pustit ze stanu, aby si mohla odskočit. Když se konečně dostala ven, hned vyrazila na policii.

Není přitom bez zajímavosti, že mladík je již policii velmi dobře známý. Za své předchozí přešlapy již dostal zákaz pobytu v Římě a teď je ve vězení.

Monika Pilloni přidala pár informací i k neziskové organizaci Baobab Experience. Jednoho dne prý zabrala parkoviště za nádražím Tiburtina v Římě a postavila tam stany a několik přístřešků. Přespat tu mohli nejen uprchlíci, ale také bezdomovci a drogově závislí.

„Napomáhá ovšem většinou nelegálním migrantům, kteří se přemisťují k severním hranicím, aby se pokusili o další nelegální přechod, jako tomu bylo například i u skupinky z lodě Diciotti – této skupince dokonce členové Baobabu  zajistili odvoz až na francouzské hranice! Takže prakticky napomáhají nelegální migraci. Není divu, že vyjádřili solidaritu zatčenému starostovi z Kalábrie, který nedovoleně bez potřebných dokladů legalizoval, uzavíráním fiktivních sňatků, nelegální migranty, a naopak jsou proti Salviniho bezpečnostnímu dekretu,“ poznamenala k tomu Pilloni.

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

K článku celkově doporučujeme:

Arabista Pelikán: Syřané do České republiky natáhli tisíce příbuzných ...

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Itálie
reklama
2843 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Pokrytectví neziskovek. Stěžují si na trestnost šíření fake news v Egyptě, ale v Evropě trestnost fake news podporují ...Syn Hamásu - prezentace knihy odpadlíka z řad islámských fundamentalistů ...Soud: Měla tanga, může si za to samaStudie: Polovina občanů v Sasku má Německo za "nebezpečně přeimigrované"Aktivisté neziskovky pomáhající uprchlíkům je učili lhát a to tak, aby měli šanci získat azyl v Evropě!

ePortal.cz

Čtvrteční demonstrace na Václaváku proti Babišovi se vydařila. Vedle holubic míru byly k vidění také šibenice míruAlternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončíme

euPortal.cz

To, co se stalo Babišovi, je pěkná prasárna, a ukazuje to, že se sluníčkáři chovají jako dobytkovéToto je vědomá lež a manipulace s historií. Války existovaly dávno před tím, než vznikly moderní národy a nacionalismus

FreeGlobe.cz

Juncker se počůral nebo pokakal? Přinášíme nehezké video! Rozhodněte sami (+ video)Jediný dovolený rasismus a sexismus. Jedna z největších reklamních agentur vyhodila bílé muže

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Jak daleko je ze Sarajeva do Palerma? 21 let. Uvidíme, jak to dopadne v ANO, kde se nyní bude rozhodovat...O tom se nikde nepíše. Slonková spáchala tuto ohavnost...

ParlamentniListy.cz

Z demonstrace Za slušné Česko: Miloši, odstup nebo zemři! V průvodu jde i KalousekProfesor Jirák, legenda české teorie médií: Opravdu váhám, zda v kauze „mladý Babiš“ převažuje veřejný zájem nad ochranou soukromí. Co jsme se vlastně dozvěděli nového?
Články autora
Průzkum
Jsou tanga souhlas? Irský soud v Corku osvobodil obžalovaného ze znásilnění, neboť žalující měla tanga. Některé ženy vyrukovaly s protesty, že "Tanga nejsou souhlas"! Jsou podle Vás tanga souhlas?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď